Stoke – Man Utd 0:2 (koniec) | Tottenham – West Ham 1:2 (koniec)
1:2 (0:0)
West Ham United
Środa 18.12.2013, 20:45 • White Hart Lane, Londyn • Puchar Ligi Angielskiej

PODSUMOWANIE

Koniec! Po bardzo ciekawym meczu West Ham United sprawia ogromną niespodziankę pokonując na White Hart Lane Tottenham 2:1! Wszystko dzięki niesamowitej końcówce w wykonaniu Młotów! Bramki dla zespołu gości strzelili Jarvis i Maïga, dla gospodarzy honorowego gola zdobył Adebayor!

MVP MECZU

Na to miano zasłużyć mógł jedynie Modibo Maïga, którego wejście w 66. minucie całkowicie odmieniło zespół gości! Malijczyk strzelił decydującą bramkę, a jeszcze w końcówce trafił w poprzeczkę!

Dziękuję za uwagę, żegna się Paweł Szymański! (22:40:12)

90+5
    Świetne uderzenie z 25. metrów Maïgi! Piłka odbija się od poprzeczki!

90+4
    Było groźnie w polu karnym gospodarzy! Niecelnie uderzał jednak Diamé.

90+2
    Sigurdsson uderza z 16. metrów! Świetnie broni Adrián! To powinna być bramka!

90
    Pięć minut dłużej potrwa to spotkanie!

89
    Goście schowani już na swojej połowie wyczekują tylko dobrej okazji do wyprowadzenia kontry. Tottenham atakuje.

87
    Będzie za chwilę dziesiąty korner w tym meczu dla gospodarzy.

85
    Gol dla West Hamu!
    Tym razem już dobrze zacentrował Diamé, wprost na głowę MODIBO MAÏGI, który mocnym strzałem pokonał Llorisa! Tego się tu nikt nie spodziewał!

83
    Gospodarze lekko oszołomieni, bo chyba nie spodziewali się, że tak słabi w pierwszej połowie goście mogą wyrównać.

80
    Gospodarze się cofnęli i mają za swoje! Bardzo ładną i składną akcję gości mocnym strzałem z pięciu metrów kończy MATTHEW JARVIS! 1:1 na White Hart Lane!

79
    Zmiana również w drużynie gości. Za Diarrę na murawie melduje się Morrison.

78
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Adebayora na murawie pojawia się Holtby.

77
    Znów groźnie pod bramką gospodarzy! Tym razem z trudnej pozycji uderzał Taylor, a Lloris na raty złapał piłkę!

76
    Jermaine Defoe złapany na ofsajdzie.

74
    Ogromny błąd defensywy gospodarzy, piłkę na 25. metrze przejmuje Taylor, Anglik mocno uderza, świetnie jednak w bok piłkę sparuje Lloris!