Okocimski – Olimpia G. 0:2 (koniec) | Górnik Ł. – Stróże 2:0 (koniec) | Flota – Stomil 0:0 (koniec)
Arka – Dolcan 0:2 (koniec) | Miedź – Puszcza 3:0 (koniec) | GKS K. – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Arka Gdynia
0:2 (0:1)
Dolcan Ząbki
Sobota 10.05.2014, 17:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga

Dolcan w pełni zasłużenie wygrywa z Arką 2:0. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy z Ząbek awansują na trzecie miejsce w tabeli. Znakomite zawody rozegrał dziś Dariusz Zjawiński, który zasłużył na tytuł MVP meczu.

89
    Gol dla Dolcanu!
    Kontratak gości, na lewej stronie piłkę dostał DARIUSZ ZJAWIŃSKI, który technicznym strzałem pod porzeczkę pokonuje po raz drugi w tym meczu Szromnika!

87
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Sierpina, na boisku pojawia się Matuszczyk.

86
    Żółtą kartkę otrzymał Świerblewski (Dolcan Ząbki).

78
    Zmiana w drużynie Dolcan Ząbki: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Świerblewski.

76
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Pruchnik, na boisku pojawia się Aleksander.

71
    Fauluje Długołęcki w okolicach linii środkowej boiska.

64
    Znakomite odegranie Pruchnika do Szwocha, ten w sytuacji "sam na sam" z Humerskim strzela wprost w bramkarza gości!

60
    Wyrzucony z boiska Marcin Radzewicz, pomocnik gospodarzy próbował zatrzymać kontratak gości.

56
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Tomasik, na boisku pojawia się Tyshchenko.

48
    Rzuchowski ukarany żółtą kartką za przytrzymywanie zawodnika gości w okolicach linii środkowej.

46
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Cichocki, na boisku pojawia się Budka.

Koniec pierwszej połowy! Po 45 minutach Dolcan prowadzi z Arką 1:0. Jak na razie emocji nie brakuje, goście grają w osłabieniu po czerwonej kartce dla Łuszkiewicza, gospodarze z pewnością będą starać się odrobić straty.

Zapraszam za kilkanaście minut na drugą połowę meczu!

31
    Druga żółta w konsekwencji czerwona kartka dla Łuszkiewicza, zawodnik gości uderzył łokciem obrońcę Arki.

29
    Strata gospodarzy w okolicach środka boiska, piłkę przejął DARIUSZ ZJAWIŃSKI, który w sytuacji "sam na sam" z Szromnikiem nie myli się i pakuje piłkę do siatki!

20
    Zawodnicy ukarani za zamieszanie po brutalnym faulu Łuszkiewicza.

19
    Brutalny faul Łuszkiewicza, który przerwał kontratak gospodarzy i zawodnik gości może się cieszyć, że otrzymał tylko żółtą kartkę.

17
    Znakomite dogranie Pruchnika do Tomasika, który był w polu karnym gości, ale w ostatniej chwili obrońcy Dolcanu blokują strzał zawodnika gospodarzy!

Sędzia Sebastian Jarząbek wyprowadza na murawę obie jedenastki!