Chojniczanka – Arka 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Flota 3:0 (koniec) | GKS T. – Okocimski 2:0 (koniec)
Stomil – GKS K. 3:1 (koniec) | Puszcza – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Stróże – Dolcan 2:1 (koniec)
Termalica – Miedź 2:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
0:1 (0:0)
Arka Gdynia
Niedziela 25.05.2014, 12:15 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga

Koniec meczu! Po raz drugi w tym tygodniu Arka wygrywa mecz mimo grania w osłabieniu! To oznacza, że wciąż zachowuje iluzoryczne szanse na awans do Ekstraklasy, ale musi liczyć na to, że Bełchatów przegra dwa ostatnie spotkania, a Gdynianie nie mogą stracić nawet punktu. W dodatku wciąż liczy się Dolcan Ząbki, który zagra dziś na wyjeździe z Kolejarzem Stróże. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (14:17:29)

90+1
    Mrozik oddał niecelny strzał z rzutu wolnego.

90
    Doliczone 4 minuty przez arbitra.

89
    Na spalonym złapany Mikołajczak.

88
    Iwanicki groźnie uderzał na bramkę, sparował piłkę bramkarz gości i natychmiast wybił ją Juraszek!

87
    Miejmy nadzieję, że ostatnie kilka minut będzie ciekawszych od pierwszych osiemdziesięciu! Chojnice w trudnej sytuacji!

85
    Gol dla Arki!
    ROBERT SULEWSKI! Radzewicz uderzył na bramkę, piłkę sparował Misztal, ale wobec dobitki ROBERTA SULEWSKIEGO był już bezradny!

82
    Iwanicki strzelał na bramkę gości, a piłkę przed siebie "wypluł" Szromnik. Na szczęście dla Arki nie dopadł do niej żaden z zawodników Chojniczanki.

80
    Pojedynek biegowy pomiędzy Rybskim, a Jarzębowskim wygrał zawodnik Arki.

78
    Ostatnia zmiana w szeregach gości. Za Wojowskiego wchodzi Radzewicz

77
    Gancarczyk trafił w słupek po zamieszaniu w polu karnym gości!

76
    Zbyt lekki strzał Szuberta. Nieudana odpowiedź Arki.

74
    To mogła być bramka! Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny, w pole karne wbiegł Iwanicki, ale uderzył obok słupka!

72
    Za kontuzjowanego Jankowskiego wchodzi Mysona

69
    Druga już przerwa w tym meczu na uzupełnienie płynów.

68
    Druga zmiana w Arce. Za Kowalskiego wchodzi Sulewski.

68
    Niezłym dryblingiem popisał się Szubert, ale ostatecznie obrońcy Chojniczanki zdołali wybić piłkę.

67
    Niecelny strzał z dystansu Bednarka. Mógł chyba wybrać lepsze rozwiązanie tej akcji.

64
    Faulował Mikołajczak w ofensywie.

63
    Żółtą kartką ukarany został Marek Gancarczyk.

62
    Zablokowany strzał Kowalskiego.

61
    Brak dobrej, składnej gry w Chojnicach. Póki jedna z drużyn nie zdobędzie gola, to raczej nie możemy liczyć na jakieś zmasowane ataki którejś z drużyn.

58
    Żółty kartonik dla Oleksego.

57
    Na spalonym złapany został Iwanicki.

55
    Kolejny niecelny strzał gości. Tym razem próbował Wojowski.

54
    Nieudany strzał Kowalskiego z dystansu.

53
    Trafiony piłką w twarz Feciuch. Całe szczęście nic poważnego mu się nie stało.

52
    Dobrze na przedpolu zagrał Misztal. Wyszedł do piłki i uprzedził wbiegającego Szuberta.

50
    Minimalnie niecelny strzał Bednarka zza pola karnego.

48
    Szansa dla gospodarzy! Składna akcja Chojniczanki, Rybski przyjął piłkę w polu karnym i stanął prze pustą bramką, ale spalonego odgwizdał pan Tomasz Wajda.

46
    Od drugiej połowy za Dudę zagra Gancarczyk

46

Jeszcze nie rozpoczęła się druga połowa, natomiast Bełchatów prowadzi z Flotą 2:0, a to oznacza, że awans Arki do Ekstraklasy zdecydowanie się oddala!

Po pierwszej połowie Chojniczanka remisuje z Arką 0:0. Ciekawych akcji jak na lekarstwo. Nawet czerwona kartka dla Sobieraja nie sprawiła, żeby gospodarze zaatakowali. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie zdecydowanie ciekawsza niż pierwsza!

45+2

45
    Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy.

44
    Iwanicki przewrócił się w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony!

42
    Kolejna kara dla gości. Tym razem żółty kartonik ogląda Michał Szubert.

40
    Nieudany strzał Dudy zza pola karnego i od bramki rozpocznie golkiper gości.

37
    Za faul na Feciuchu żółtą kartką został ukarany Kowalski.

36
    Wojowski dośrodkowywał w pole karne gospodarzy. W dobrej sytuacji znalazł się Szubert, który uderzał głową, ale nie zdołał pokonać Misztala.

33
    Ponownie główkował Jędrzejczyk w polu karnym i to z podobnym skutkiem. Od bramki rozpocznie Szromnik.

31
    Misztal złapał piłkę na granicy pola karnego. Sędzia uznał, że piłka została jeszcze w szesnastce i na nic zdadzą się protesty Arkowców, którzy uważają, że bramkarz gospodarzy łapał piłkę poza polem karnym.

30
    Rzut rożny dla Chojniczanki wykonał Mrozik, Jędrzejczyk główkował na bramkę Arki, ale niecelnie.

29
    Dośrodkowanie Mrozika w pole karne gości, ale pewnie interweniuje Szromnik.

25
    Jak do tej pory Chojniczanka nie rzuciła się do ataku po czerwonej kartce dla Sobieraja. Tymczasem mamy krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

19
    Dobre podanie w pole karne do Iwanickiego, który uderzył bez zastanowienia na bramkę, ale w ostatniej chwili strzał zablokował Kowalski!

18
    Pierwsza zmiana u gości. Za Koziarę pojawił się Jarzębowski.

15
    Rybski dobrze przyjął piłkę po wrzucie z autu, ale szybką ją stracił na rzecz rywali.

12
    Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Błażej Jankowski.

10
    Czerwona kartka dla Sobieraja za brutalny faul na Jankowskim! Powtarza się historia z poprzedniego meczu Arki! 80 minut goście zagrają w osłabieniu!

7
    Akcja Dudy, który minął kilku rywali w środku pola, ale ostatecznie faulował jednego z zawodników Arki.

5
    Sporo chaosu na boisku i jak na razie brak składnych akcji.

4
    Rzut wolny dla Arki po faulu Mrozika. Rozpocznie Szromnik.

3
    Teraz to gospodarze przejęli inicjatywę i dłużej utrzymują się przy piłce. Na trybunach natomiast panuje gorąca atmosfera! Kibice obu drużyn nie przepadają za sobą.

2
    Nieprecyzyjne zagranie Szuberta do Kowalskiego. W natarciu goście.

1

Witamy w relacji na żywo! Już za moment rozpocznie się spotkanie!

Chojniczanka Chojnice: Misztal – Bednarek, Jędrzejczyk, Jankowski, Chyła, Duda, Mrozik, Feciuch, Iwanicki, Rybski, Mikołajczak
    Rezerwowi: Szymański, Ikegami, Gancarczyk, Wypij, Laskowski, Mysona

Trener: Mariusz Pawlak

Arka Gdynia: Szromnik – Cichocki, Juraszek, Sobieraj, Oleksy, Kowalski, Pruchnik, Koziara, Wojowski, Ślusarski, Szubert
    Rezerwowi: Miszczuk, Aleksander, Budka, Jarzębowski, Radzewicz, Sulewski, Tomasik

Trener: Piotr Rzepka

Sędziowie: Tomasz Wajda.

Zapowiada się kolejne emocjonujące widowisko w Ekstraklasie. Nie ma zdecydowanego faworyta, a oba zespoły z pewnością będą chciały w tym meczu zwyciężyć. Powody są zdecydowanie różne, ale cel jeden – wygrać dzisiejsze spotkanie! Za relację zapraszamy już o godzinie 12:00 na lajfy.com!

Poprzednia kolejka

Chojniczanka:

W środę piłkarze z Chojnic ulegli na wyjeździe faworyzowanemu Górnikowi Łęczna, który zmierza prosto do Ekstraklasy.

Arka:

Gdynianie po zaciętym,a momentami wręcz szalonym spotkaniu wygrali z Puszczą Niepołomice 3:2 i dzięki temu wciąż mają nadzieję na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Arka Gdynia

Goście są na 4. i wciąż mają iluzoryczne szanse na awans do ekstraklasy. Muszą jednak liczyć na potknięcie Dolcanu i porażki Bełchatowa

Gospodarze na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek zajmują 13. pozycję z trzema punktami przewagi nad strefą spadkową. W razie zwycięstwa i stratę punktów przez Flotę Świnoujście są wstanie awansować nawet na 11. miejsce po tej kolejce.

O godzinie 12:15 Chojniczanka Chojnice podejmie przed własną publicznością Arkę Gdynia!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:15.

Gole: 85. Sulewski

Kartki:   12. Jankowski (CHO), 63. Gancarczyk (CHO) – 37. Kowalski (ARK), 42. Szubert (ARK), 58. Oleksy (ARK)   10. Sobieraj (ARK)

Chojniczanka Chojnice: Misztal – Bednarek, Jędrzejczyk, Jankowski(72' Mysona), Chyła, Duda(46' Gancarczyk), Mrozik, Feciuch, Iwanicki, Rybski, Mikołajczak
    Zmiany: Szymański, Ikegami, Gancarczyk, Wypij, Laskowski, Mysona

Arka Gdynia: Szromnik – Cichocki, Juraszek, Sobieraj, Oleksy, Kowalski(68' Sulewski), Pruchnik, Koziara(18' Jarzębowski), Wojowski(78' Radzewicz), Ślusarski, Szubert
    Zmiany: Miszczuk, Aleksander, Budka, Jarzębowski, Radzewicz, Sulewski, Tomasik

Sędziowie: Tomasz Wajda