ROW Rybnik – Cracovia 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Cracovia – Karpaty 0:1 (koniec)
Korona – Termalica 1:0 (koniec) | GKS T. – Podbeskidzie 0:3 (koniec) | Pogoń – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:4 (koniec) | Pogoń – Bytovia 0:1 (koniec)
Lechia – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Wisła K. – MSK Żilina 1:1 (koniec)
Cracovia
0:1 (0:1)
Karpaty Lwów
Sobota 05.07.2014, 11:00 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

60
    Bramkarz Karpat wyczuł intencje strzelającego Kapustki, rzucił się w prawy róg i złapał piłkę!

60
    Rzut karny dla Cracovii!

Po pierwszej połowie Cracovia przegrywa 0:1. Kilka chwil przerwy i rozpocznie się druga część spotkania.

10
    Gol dla Karpat II!
    Goście pewnie wykorzystują "jedenastkę"!

9
    We własnym polu karnym fauluje jeden z graczy Cracovii i sędzia wskazuje na wapno!