Nowa Huta – Okocimski 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Termalica 0:0 (koniec)
Jarota – Chrobry 3:0 (koniec) | Stal S. W. – Wisła Pu. 3:2 (koniec) | Błękitni – Pogoń 2:0 (koniec)
Widzew – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Zagłębie L. – Slovan 1:2 (koniec) | Soła – Wisła K. 0:3 (koniec)
Lechia – Panathinaikos 4:0 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 2:1 (koniec) | Cracovia – Polonia W. 3:0 (koniec)
Jagiellonia – Górnik Ł. 1:3 (koniec)
Górnik Zabrze
2:1 (0:1)
GKS Katowice
Sobota 12.07.2014, 18:00 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • Spotkania towarzyskie

90
    90. minuta i zmiana: Nowak za Kosznika.

86
    Siódma zmiana w Górniku: Małkowski daje odpocząć kapitanowi Danchowi.

84
    Łukasz Madej poczarował przy linii bocznej, znalazł sobie miejsce do dośrodkowania i posłał piłkę na długi słupek. Znalazł się tam Maciej Mańka, którego uderzenie głową otarło się o słupek!

81
    Bętkowski za Kamińskiego w GKS-ie Katowice.

80
    Były zawodnik Pogoni Szczecin – Gwaze zmienił Sobolewskiego na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem.

79
    Pavels Steinbors uratował Górnika przed stratą drugiego gola. Kapitalna interwencja!

77
    Zmienia też sztab Górnika Zabrze. Sadzawicki za Gancarczyka.

73
    Wołkowicz zastąpił Pietrzaka.

73
    Sobotka za zdobywcę jedynego gola dla katowiczan w tym sparingu – Ceglarza.

73
    Wieczorek zmienił Bodzionego.

70
    Mańka rozgrzewał się długo, w końcu zmienił na boisku Gergela.

59
    A Szołtys za Goncerza.

59
    Nadszedł czas wielu zmian, które zwalniają tempo gry. Kujawa za Nawrota.

58
    Gol dla Górnika Zabrze!
    Bramkę zdobył RAFAŁ KOSZNIK. Naprawdę ładnie zrobił to boczny pomocnik Górnika. Po rozegraniu z Madejem podciął lob ponad Dobrolińskim do siatki.

57
    Letni nabytek Górnika Zabrze – Plizga zmienił Zacharę.

49
    Bramkę zdobył OLEKSANDR SZEWELUCHIN. Druga połowa rozpoczęła się od odważnych ataków Górnika Zabrze, które natychmiast przyniosły efekt bramkowy! Ponownie po rzucie rożnym – tym razem bitym przez Seweryna Gancarczyka zakotłowało się w szesnastce. Wszystko wykończył strzałem głową Szeweluchin.

46
    A w bramce Dobroliński za Bucka.

46
    Cholerzyński za Januszkiewicza.

46
    Kilka zmian także w I-ligowcu z Katowic. Czerwiński za Sylwestrzaka.

46
    Madej za Kurzawę.

46
    Cerimagić za Jeża.

37
    Gol dla Katowic!
    Bramkę zdobył PIOTR CEGLARZ. Dość niespodziewane prowadzenie gości, którzy dotychczas byli bierni na połowie rywala. Po rzucie rożnym i małym zamieszaniu piłka znalazła się przy Piotrze Ceglarzu, który dopełnił formalności.