Stal S. W. – Rozwój 1:0 (koniec) | Górnik W. – Raków 0:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Błękitni 5:0 (koniec)
Stal M. – Puszcza 0:2 (koniec) | Wisła Pu. – Limanovia 0:1 (koniec) | Zagłębie S. – Okocimski 0:2 (koniec)
Kotwica – Legionovia 1:3 (koniec) | ROW Rybnik – Nadwiślan 0:0 (koniec)
MKS Kluczbork
5:0 (3:0)
Błękitni Stargard
Sobota 16.08.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • 2. Liga

84
    Gol dla MKS-u Kluczbork!
    Tym razem Ufnal wyczuł intencję strzelca, ale strzał był na tyle mocny, że Ufnal nie zdołał obronić strzału.

73
    Pewnie wykonana jedenastka i ARIAN posyła piłkę w prawą stronę, tymczasem Ufnal rzuca się w lewy róg bramki.

34
    Mamy już 3:0! Niziołek przejął piłkę w środku pola, podał ją na skrzydło do Hobera. Ten popędził skrzydłem skupiając na sobie uwagę bramkarza i podając do BURSKIEGO, który pakuje piłkę do pustej bramki.

2
    Mamma mia! Druga minuta i 2:0 dla MKS-u. Szarżował Arian, lecz jego drybling przerwał jeden z obrońców podając piłkę do środka pola. Futbolówkę przejął HOBER i silnym strzałem w długi róg nie dał szans Ufnalowi!!

1
    Ależ początek!! Wznowienie gry ze środka pola, Ganowicz posyła długą piłkę na skrzydło do Hobera, ten dośrodkowuje, ale jego dośrodkowanie wybija jeden z obrońców tak niefortunnie, że piłka odbija się od Hobera trafia pod nogi SWĘDROWSKIEGO, a ten mocnym strzałem pokonuje Ufnala! Piłka odbija się jeszcze od słupka.