Preußen Münster
1:4 (0:2)
Bayern Monachium
Niedziela 17.08.2014, 16:00 • Preußenstadion, Münster • Puchar Niemiec

Bayern ostatecznie przechodzi do II rundy Pucharu Niemiec, jednak muszą dobrze przemyśleć swoją postawę, aby uch przygoda nie zakończyła się zbyt wcześnie. (17:51:54)

90+3

90+2
    Uderzenie Lewandowskiego zostaje wybronione przez Masucha! Fatalna postawa Polaka!

90+1
    Czerwona kartka dla Heitmeier, a goście mają rzut karny! Co za mecz się nam zrobił!

89
    Gol dla Preußen!

Do piłki podchodzi pewny siebie ROGIER KROHNE i pakuje piłkę na środek bramki! Neuer bez szans!

88
    Mamy zagranie ręką jednego z graczy Bayernu we własnym polu karnym i będzie rzut karny!

87
    Wygląda na to, że sędzia nie doliczy ani minuty do drugiej części tego spotkania. Nie było bowiem żadnych dłuższych przerw.

83
    Kopanina od bramki do bramki – tak można podsumować ostatnie kilka minut tego spotkania. Nie dzieje się nic, co mogłoby przykuć naszą uwagę.

80
    I zmiana także dla gości. Rode w zamian za Badstubera, a Gaudino zmieni Lahma.

78
    Amachaibou pojawia się na murawie w zamian za zmęczonego Reichweina.

78
    Trzeba przyznać, iż występ Lewandowskiego jest dziś mniej niż średni. Napastnik Bayernu nie potrafi skonstruować akcji, ani wykorzystać tych, które wygrali dla niego koledzy.

76
    Złe przyjęcie Lewandowskiego i Polak musiał faulować rywal, aby odzyskać piłkę. Sędzia oczywiście wszystko dobrze widział.

73
    Gol dla Bayernu!

Świetne zagranie w pole karne do CLAUDIO PIZARRO, który delikatnym lobem zmienia rezultat meczu na 4:0!

71
    Truckenbrod doszedł teraz do sytuacji strzeleckiej, ale piłka przechodzi daleko obok bramki. Goście maja wciąż nadzieję na trafienie honorowe.

69
    Świetna akcja Alaby z Pizarro, po której to ten drugi uderza tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Masucha!

66
    I zmiana dla Preußen. Zejdzie z boiska Hoffmann, a pojawi się za niego Siegert.

66
    Gubi się teraz obszerna defensywa gospodarzy, która nie potrafi już przetrzymać przed polem karnym żadnego z graczy rywala.

Gole: 89. Krohne (kar.) – 19. Gotze, 29. Muller, 52. Alaba, 73. Pizarro

Kartki:   38. Shaqiri (BAY)   90+1. Heitmeier (MUE)

Spudłowany karny!: 90+2. Lewandowski (BAY), bramkarz Masuch obronił

Preußen Münster: Masuch – Hergesell, Heitmeier, Schmidt, Riedel – Kara, Zenga, Truckenbrod, Hoffmann (66' Siegert) – Reichwein, Krohne

Rezerwowi: Rohe, Kirsch, Amachaibou, Scherder, Pischorn, Siegert, Schulze

Bayern Monachium: Neuer – Boateng, Dante, Badstuber, Alaba – Lahm – Gotze, Shaqiri (56' Pizarro), Muller, Bernat – Lewandowski

Rezerwowi: Robben, Pizarro, Gaudinio, Rode, Starke, Reina, Hojbjerg

Sędziowie: Guido Winkmann – Arno Blos, Kai Voss