Olympique – Montpellier 0:2 (koniec) | Saint-Étienne – Reims 3:1 (koniec) | Bordeaux – Monaco 4:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
3:1 (0:1)
Stade de Reims
Niedziela 17.08.2014, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Świetna druga połowa gospodarzy sprawia, że 3 punkty zostają na Stade Geoffroy-Guichard! Bardzo dobry występ Monnet-Paquet'a w zespole Saint-Etienne, a w odwodzie jest jeszcze kolejny nowy nabytek – Ricky van Wolfswinkel! To może być bardzo dobry sezon dla podopiecznych Christophe Galtiera! (18:54:04)

90+5

90+5
    Ruffier rozpoczyna ostatnią akcje w tym meczu!

90+4
    Moukandjo znów zdecydował się na indywidualny rajd i choć znów udało się minąć kilku rywali, to strzał poszybował już ponad bramką!

90+2
    Hamouma na metrowym spalonym.

90+1
    Aż 5 minut doliczył arbiter do regulaminowego czasu gry.

90
    Mandi łapie się za twarz na lewym skrzydle, sugerując, że Monnet-Paquet uderzył go łokciem, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

89
    Charbonnier na spalonym w zespole gości.

88
    Van Wolfswinkel zmienia Erdinga w zespole Zielonych.

87
    Albaek zmienia Diego w zespole Reims.

85
    Moukandjo dośrodkowywał z rzutu wolnego na dalszy słupek bramki Ruffiera, ale bramkarz Zielonych nie musiał nawet interweniować.

84
    Rzut wolny dla gości z około 30 metrów, ale wygląda na to, że będziemy mieli bezpośrednie uderzenie...

83
    Brison ukarany żółtym kartonikiem.
    Mevlüt ERDING - 3:1

81
    Gol dla Saint-Étienne!
    MEVLUT ERDING zdobywa trzecią bramkę dla Saint-Etienne, kończąc emocje w tym meczu! Goście nieco zbyt mocno odkryli się w końcówce i zostają szybko skarceni...

79
    Trener gości stawia wszystko na jedną kartę wprowadzając ofensywnego Atara w miejsce defensora Singnorino.

78
    Gospodarze nieco spuścili z tonu po zdobyciu drugiego gola...

Adam Kotleszka

Gole: 61. Gradel, 70. Monnet-Paquet, 81. Erding – 27. Moukandjo

Kartki:   65. Sall (SET), 83. Brison (SET) – 34. Devaux (REI), 60. Bourillon (REI)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Perrin, Sall, Tabanou – Corgnet (72. Cohade), Clement – Monnet-Paquet, Lemoine, Gradel (69. Hamouma) – Erding (88. van Wolfswinkel)
    Zmiany: Hamouma, van Wolfswinkel, Pogba, Moulin, Diomande, Nyemeck, Cohade

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Bourillon (62. Bocundji Ca), Tacalfred, Signorino (77. Atar) – Fofana, Devaux, Oniangue, Diego (87. Albaek)– Moukandjo, Charbonnier
    Zmiany: Placide, Courtet, Glombard, Atar, MFulu, Bocundji Ca, Albaek

Sędziowie: Główny: Anthony Gautier, Asystenci: Eric Danzian, Philippe Jeanne