Olympique – Montpellier 0:2 (koniec) | Saint-Étienne – Reims 3:1 (koniec) | Bordeaux – Monaco 4:1 (koniec)
Olympique Marsylia
0:2 (0:1)
Montpellier HSC
Niedziela 17.08.2014, 17:00 • Stade Vélodrome, Marsylia • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Montpellier pokonuje Olympique Marsylia 2:0 i wywozi z gorącego Stade Velodrome komplet punktów. Wynik ten wyraźnie podirytował sympatyków OM, którzy już przed końcowym gwizdkiem zaczęli opuszczać stadion. Wynik meczu w 19 minucie otworzył Mounier, a ustalił w 68 Sanson. Marsyli zabrakło dziś przede wszystkim skuteczności, bowiem podopieczni Bielsy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji na zmianę rezultatu. Dziękujemy za wspólne emocje. (18:52:56)

90+3

90+3
    Jourdren już po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu bardzo pewnie interweniuje na przedpolu własnej bramki.

90+3
    Marsylia walczy już tylko o gola honorowego, na którego zdobycie pozostało gospodarzom 60 sekund.

90+2
    Strzał z przymusu na bramkę Montpellier autorstwa Batshuayi pewnie wyłapany przez bramkarza.

90+2
    Mądrze grają teraz goście, którzy starają się utrzymać przy piłce jak najdłużej na połowie rywali.

90
    3 minuty doliczone przez sędziego.

90
    Ostatnia minuta gry. Za chwilę przekonamy się, ile doliczy arbiter. Nie powinno być to jednak więcej niż 2 minuty.

89
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Lasne, na boisku pojawia się Congre.

88
    Podirytowanie kibiców OM chyba sięgnęło zenitu. Zaczynają oni opuszczać stadion.

87
    Coraz mniej czasu dla gospodarzy na odwrócenie losów tego spotkania, a na domiar złego, znów coraz śmielej poczynają sobie goście.

85
    Camara ładnie wymanewrował obrońców OM! Jednak w decydującej fazie, kiedy wpadł w pole karne, spudłował!

83
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Mounier, na boisku pojawia się Ribelin.

82
    Batshuayi odzyskał futbolówkę w polu karnym rywali, ale zrobił to nieprzepisowo więc arbiter przerwał grę.

81
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu gry, nieudany też kontratak Montpellier.

80
    Zamknięci na własnej połowie goście. Faul Martina i rzut wolny w okolicy 30. metra.

79
    Nie ustają ataki gospodarzy, jednak jak na razie bramka Montpellier jakby zaczarowana. Piłka nie może wpaść do siatki, chociaż marsylczycy tworzą sobie coraz lepsze okazje.

76
    Jest strzał głową, ale zbyt przewidywalny i za lekki dla Jourdrena.

76
    Gignac świetnie nabiega na futbolówkę w polu karnym i uderza tuż przy słupku, gdzie jak struna wyciąga się bramkarz Montpellier i ratuje swoją drużynę przed golem kontaktowym! Tylko korner dla OM!