Błękitni – Puszcza 1:0 (koniec) | Siarka T. – Górnik W. 3:1 (koniec) | Raków – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
ROW Rybnik – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
3:1 (2:0)
Górnik Wałbrzych
Sobota 30.08.2014, 16:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

To wszystko ze stadionu w Tarnobrzegu. Zapraszam na pozostałe relacje z drugoligowych boisk do serwisu Lajfy.com.
    Za uwagę dziękuje Michał Bartyzel. (17:56:24)

Koniec spotkania. Siarka wygrywa zdecydowanie i zasłużenie. Była zdecydowanie lepszym zespołem.

90+4

90+4
    A jednak na strzał bezpośredni z rzutu wolnego zdecydował się Orłowski. Ale prosto w ręce Melona.

90+3
    Jedna będzie miał możliwość rehabilitacji Ręką zagrał Sulkowski.

90+3
    Szepeta po raz kolejny źle wykonuje stały fragment gry.

90+2
    Sulkowski fauluje. Górnik ma stały fragment gry na połowie rywala

90+2
    Na spalonym Mirek Baran.

90+1
    Ależ babol Bochenka, na szczęście dla niego chwile później się zrehabilitował.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Marcin Figiel uderza z dystansu, ofiarnie strzał blokuje Tyktor, który po tak mocnym uderzeniu w głowę padł na murawę. Ale już wszystko okej!

89
    Kolejna sytuacja Siarki! Akcje zamykał Stępień, ale Janiczak położył się w ostatnim momencie i piłka wychodzi na róg.

88
    Trener Tułacz uspakaja swoich piłkarzy. Mają grać swoje, a nie wdawać się w pyskówki z sędzią.

87
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Koczon, na boisku pojawia się Sulkowski.

87
    Figiel przerywa akcję Wepy i wybija na aut.

86
    GOOOOOL! ALE JEDNAK NIE SĘDZIA LINIOWY POKAZUJE POZYCJE SPALONĄ! Siarka mogła prowadzić 4:1

85
    Siarka cały czas rozgrywa piłkę i atakuje non stop na bramkę Janiczaka. Na razie bezskutecznie ale cały czas.

84
    Stępień posyła na 11 metr piłkę, ale Paluch nie umie jej przyjąć.

82
    Górnik nie może wyjść z własnej połowy! Teraz niedokładne rozegranie defensorów z Wałbrzycha.

81
    Koczon nie wykorzystuje sytuacji sam na sam!

80
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Chwastek, na boisku pojawia się Figiel.

80
    Sędzia Rasmus przerywa rozpoczęcie gry i pozwala na zmianę.

78
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Parobczyk.

77
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Grzegorz Michalak, na boisku pojawia się Śmiałowski

77
    Więcek ogrywa Grzegorza Michalaka, ten nie może się z tym pogodzić i fauluje pomocnika Siarki.

76
    Kontra Siarki ładnie wyglądała na początku. Chwastek przebiegł pół boiska z piłką, oddał Koczonowi, a ten chciał wypuścić Stępnia. Jednak ten ostatni dziś w nie najlepszej formie i piłkę przejmuje Tomasz Wepa.

76
    Szepeta prosto w ręce Melona. Szansa na kontratak Siarki

75
    Tym razem wolny dla gości.

75
    Nerwy na ławce rezerwowej Górnika, tym czasem faul na Koczonie, co podgrzewa atmosferę.

73
    Koczon dogrywa idealną piłkę do wychodzącego Palucha! Ale ten zamiast posyłać ją prosto do bramki próbował ją niepotrzebnie przyjąć. Próbował, ale mu się nie udało. Jęk zawodu na trybunach.

72
    Grzegorz Michalak fauluje Więcka, musi uważać, gdyż ma na swoim koncie już jedną żółtą kartkę!

72
    Bochenek swoją interwencją podarował Górnikom rzut rożny. Ależ nieodpowiedzialne zachowanie obrońcy Siarki.

71
    Siarka nie wykorzystała rzutu wolnego, po faulu na Danielu Koczonie.

70
    Problemy techniczne dają nam się we znaki. Raz jeszcze przepraszam!

69
    Górnik kończyć będzie w 10! Czerwoną kartkę za faul na Koczonie, który wychodził sam na sam zobaczył Sawicki.

68
    Miało być widowisko, ale po 60 minucie widowisko zrobiło nam się nudne.

66
    Rzut rożny dla Siarki.

65
    Górnik miał swoją sytuacje na 16 metrze, ale zamiast uderzać, zawodnicy Górnika faulują.

63
    Chwastek puścił piłkę pod nogami Dariusza Michalaka a ten złapał go w pół!

61
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Mańkowski, na boisku pojawia się Krzymiński.

60
    Rzut wolny dla gości na 30 metrze.

58
    Wróćmy się jeszcze do sytuacji z 55 minuty meczu. Faulowany w polu karnym był Michał Paluch, sędzia wskazał na wapno dopiero, gdy zorientował się że Siarka nie zakończy akcji strzałem.

Dwie minuty później w kontrowersyjnej sytuacji dyktuje rzut karny dla przyjezdnych. Faulował wg. sędziego Daniel Koczon, ale nie został upomniany żółtą kartką.

57
    Gol dla Górnika Włb!
    Z rzutu karnego MARCIN ORŁOWSKI

57
    RZUT KARNY DLA GÓRNIKA!

56
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Filipe, na boisku pojawia się Michalak D..

55
    Gol dla Siarki!
    Pewnym wykonawcą jedenastki DANIEL KOCZON!

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Michalak (Górnik Wałbrzych).

55
    KARNY DLA SIARKI!

54
    Tyktor głośno upomina się do swojego trenera by ten poustawiał zespół, gdyż miał dość "pomagania wszystkim"

53
    Nadolski posyła piłkę do wychodzącego na pozycję Chwastka, ale we wszystkim połapał się Janiczak, który wychodzi z pola karnego i wyjaśnia sytuację.

52
    Paluch ładnym zwodem minął dwóch zawodników Górnika, ale błąd swoich kolegów naprawia Cichocki i od bramki rozpocznie Górnik.

50
    Siarka nie ma zamiaru odpuszczać. Przed momentem zderzenie Palucha i Janiczaka, sędzia jednak uznaje że napastnik Siarki był na pozycji spalonej. Ławka rezerwowa domagała się rzutu karnego!

50
    Przepraszam, chwilowe problemy z łącznością.

46
    Dwójkowa akcja Palucha z Chwastkiem, ale ten drugi nie opanował piłki, usprawiedliwieniem może być podwójne krycie.

46

Piłkarze już wychodzą na drugą połowę. Za moment gwizdek sędziego!

45
    Pierwsza połowa skończona. Ani sekundy dłużej nie potrwała pierwsza połowa spotkania. Sędzia Rasmus kończy pierwszą połowę, w której zdecydowanie lepiej wypadli piłkarze Siarki i zasłużenie prowadzą do przerwy 2:0

45
    Tyktor powala na ziemię Palucha, kolejny faul.

44
    Melon chwyta dośrodkowanie i pada na murawę, po faulu Mańkowskiego. Przerwa w grze.

42
    Chwastek wygrywa pojedynek biegowy z Sawickim i przerywa kontratak.

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Rytko (Górnik Wałbrzych).

40
    Siarka cały czas przy piłce. I wywalczyła kolejny rzut wolny. Faulowany Bochenek.

33
    Bochenek chciał dograć. Ale za wysoko, i za mocno. Od piątego metra goście.

30
    Indywidualny rajd Chwastka lewą stroną boiska, minął dwóch zawodników Górnika i wrzuca piłkę na 8 metr. Tam czeka już Koczon, ale jego strzał zbyt lekki by zagrozić Janiczakowi. "Koczi" byl trochę pod piłką.

28
    Mirek Baran! Głową uderza po dośrodkowaniu Tunkiewicza, jednak tym razem górą golkiper gości.

27
    Więcek faulowany. Górnik ma problem z szybkim pomocnikiem Siarki.

25
    Siarka w natarciu, kolejny rzut rożny. Tunkiewicz lutną tak, że Janiczak musiał się wyciągnąć jak struna by wybronić ten strzał.

24
    Szepeta połakomił się na strzał z dystansu, jego "lufa" wyleciała nawet nad chwytakami za bramką i wyleciała na ulicę Mickiewicza.

22
    Siarka broni się całą drużyną. Górnik próbuje, zagrozić bramce Melona.

20
    Zamieszanie w polu karnym, w wyniku czego Górnik ma rzut rożny.

19
    Bochenek skutecznie na linii środkowej boiska zatrzymuje kontratak gości. Tylko aut.

18
    Koczon z prawej strony walczy z Filipe, ale górą zawodnik Górnika.

16
    Mogła być dobra i szybka odpowiedź Górnika, ale piłki zagranej z lewego skrzydła nie sięgnął Mańkowski.

14
    Wrzutka Tunkiewicza w pole karne, nieudana interwencja Janiczaka, który zamiast wypiąstkować piłkę praktycznie rzucił ją pod nogi MIROSŁAWA BARANA ten uderza nie do obrony!

11
    Ładne przejęcie Tyktora piłki na 20 metrze, ale jego rozpoczęcie akcji beznadziejne i znów Siarka na połowie Górnika. Mają rzut rożny.

9
    Siarka dłużej utrzymuje się przy piłce i ładnie ją rozgrywa... do momenty wejścia w pole karne. Brakuje im pomysłu na ostatnie podanie.

9
    Stefanik rozpocznie z rzutu wolnego.

8
    Zbyt mocna wrzutka Koczona, piłkę przejmuje Sawicki.

7
    Rzut wolny dla Górnika na połowie Siarki.

6
    Swój doping rozpoczęli kibice Górnika.

6
    Próba kontrataku Górnika przerwana, aut dla Siarki.

5
    Dochodzącą piłkę z 5 metra wybija Tyktor.

4
    Tunkiewicz na krótki słupek do Stefanika, ten zdołał tylko nabić obrońce i wywalczyć kolejny rożny. Teraz wolny na wysokości 20 metra przy linii bocznej.

4
    Rzut rożny dla Siarki. Rozpocznie Tunkiewicz.

3
    Paluch! Ale mógł rozpocząć spotkanie, dobre dogranie z prawej strony do Koczona na 5 metr, tam Michał Paluch dokłada nogę, ale jego strzał minimalnie niecelny.

2
    Siarka przy piłce, gospodarze próbują skonstruować atak pozycyjny.

1

Od środka rozpoczną goście.

Siarka na żółto-czarno, Górnik w strojach biało-niebieskich.

Sędziowie wyprowadzają piłkarzy na murawę. Za moment rozpocznie się sportowe widowisko!

Sędzia główny dzisiejszych zawodów Sylwester Rasmus zaprosił piłkarzy do szatni.

Tarnobrzeska publiczność będzie miała okazje zobaczyć w akcji Bartosza Tryktora, który w przedsezonowym okresie przygotowawczym był na testach w Siarce.

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień (kpt.), Baran, Nadolski, Bochenek – Tunkiewicz, Stefanik, – Koczon, Więcek, Chwastek – Paluch
    Rezerwowi: Pogorzelec, Sulkowski, Waleńcik, Figiel, Parobczyk, Ciećko

Górnik Wałbrzych: Janiczak (kpt.) – Tyktor, Wepa, Mańkowski, Szepeta, Cichocki, Sawicki, Filipe, Michalak, Orłowski, Rytko
    Rezerwowi: Gawlik, Michalak, Orzech, Śmialowski, Oświęcimka, Surmaj, Krzymiński

Sędziowie: Sylwester Rasmus (główny), Bartosz Kaszyński, Patryk Gryckiewic (Kujawsko-Pomorski ZPN).

Na boisku rozgrzewka, na trybunie gości powoli zasiadają kibice Górnika.
    Siarka podała swój skład:

Na dzisiejszy mecz z Wałbrzycha przyjechała grupa około 50 kibiców Górnika.

Witam serdecznie z Tarnobrzega, gdzie rozegrany zostanie mecz 6. kolejki II ligi pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Górnikiem Wałbrzych.

Czy Siarkowcy zdołają wygrać z niżej notowanym Górnikiem? Czy może Górnik zaskoczy wszystkich i odniesie swoją pierwszą wygraną w tym sezonie? Na te pytania odpowiedź poznamy w sobotę po godzinie 16:00.

Na relację z tego spotkania zapraszam do serwisu Lajfy.com

Siarka Tarnobrzeg rozegra 6 mecz z rzędu na własnym boisku. Dwa mecze rozgrywali w Tarnobrzegu jako goście (z Nadwiślanem i Stalą). Atut własnego boiska jednak nie wpływa na poprawę gry Siarki.

Piłkarze z Wałbrzycha zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. Na 5 rozegranych spotkań zdołali zdobyć tylko punkt remisując bezbramkowo na wyjeździe z Limanovią Limanowa. Cztery razy Górnik schodził z boiska pokonany.

Siarkowcy w 5 spotkaniach zdobyli 8 punktów, dwa razy wygrywali, dwa remisy i jedna porażka i zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli.

Podopieczni Tomasza Tułacza też stracili punkty w ostatnim spotkaniu. Nie udało im się dowieźć do końca spotkania jednobramkowej przewagi. W 89' minucie Wielkich Derbów Podkarpacia bramkę na wagę remisu dla Stali Stalowa Wola strzelił Michał Czarny. Dla Siarkowców bramkę zdobył Michał Paluch.

Górnicy w ostatnim swoim spotkaniu dość pechowo przegrali z Nadwiślanem Góra 2:3. Bramkę decydującą o porażce stracili w doliczonym już czasie gry po rzucie wolnym. Bramki dla zespołu Andrzeja Polaka strzelał Marcin Orłowski.

Serdecznie zapraszam na relację live ze spotkania 6.kolejki II Ligi, pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Górnikiem Wałbrzych. Mecz zapowiada się dość ciekawie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.