Arka – Termalica | 2:4 (koniec) | | | Widzew – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Bytovia | 3:2 (koniec) |
GKS T. – Flota | 1:1 (koniec) | | | Chrobry – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | GKS K. – Wigry | 0:1 (koniec) |
Sandecja – Chojniczanka | 1:1 (koniec) |
Stal S. W. – Znicz | 3:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Nadwiślan | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pu. – Siarka T. | 1:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Rozwój | 1:3 (koniec) | | | Kotwica – Raków | 0:1 (koniec) |
Czaniec – Polonia B. | 0:4 (koniec) | | | Resovia – Stal Rz. | 1:1 (koniec) | | | Ruch II – Ruch Z. | 1:2 (koniec) |
Świt NDM – Łowicz | 2:0 (koniec) | | | Wolania – Nowa Huta | 2:3 (koniec) | | | Warta – Włocłavia | 6:0 (koniec) |
Radomiak – ŁKS | 3:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Hur. Morąg | 0:1 (koniec) | | | Lechia ZG – Polonia/Stal | 3:2 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Chełminianka | 4:1 (koniec) |
Jagiellonia – Grodno | 0:0 (koniec) | | | Toruń – Ruch | 0:3 (koniec) | | | Oława – Śląsk | 1:6 (koniec) |
Lechia – Hamburg | 0:0 (poz.) |
finał
Ruch II Chorzów
1:2
(1:1)
Ruch Zdzieszowice
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
36. Kwiatkowski – 41. Nowak, 83. T. Damrat
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 12. Mrowiec (RII) – 11. Kiliński (ZDZ)
Spudłowany karny!:
Ruch II Chorzów:
Derbisz – Cheba, Szal, Mrowiec, Siebert, Bobryk (46' Spychaj), Trojak (87' Szczygieł), Lipski, Kwiatkowski, Siedlik (69' Starowicz), Węgrzyn (58' Żyłka).
Zmiany: Majda, Sikora, Spychaj, Żyłka, Frydrych, Starowicz, Szczygieł
Trener:
Ruch Zdzieszowice: Kasprzik – Polak, Bachor, Kostrzycki, Nowak, Ł. Damrat, Kiliński, Czajkowski, Sotor (90' Korbiel), Rychlewicz (29' Kapłon), T. Damrat.
Zmiany: Kosut, Kapłon, Pindral, P. Dyczek, M. Dyczek, Korbiel, Matyja
Trener:
Zmiany: Majda, Sikora, Spychaj, Żyłka, Frydrych, Starowicz, Szczygieł
Trener:
Ruch Zdzieszowice: Kasprzik – Polak, Bachor, Kostrzycki, Nowak, Ł. Damrat, Kiliński, Czajkowski, Sotor (90' Korbiel), Rychlewicz (29' Kapłon), T. Damrat.
Zmiany: Kosut, Kapłon, Pindral, P. Dyczek, M. Dyczek, Korbiel, Matyja
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Piotr