Arka – Termalica | 2:4 (koniec) | | | Widzew – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Bytovia | 3:2 (koniec) |
GKS T. – Flota | 1:1 (koniec) | | | Chrobry – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | GKS K. – Wigry | 0:1 (koniec) |
Sandecja – Chojniczanka | 1:1 (koniec) |
Stal S. W. – Znicz | 3:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Nadwiślan | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pu. – Siarka T. | 1:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Rozwój | 1:3 (koniec) | | | Kotwica – Raków | 0:1 (koniec) |
Czaniec – Polonia B. | 0:4 (koniec) | | | Resovia – Stal Rz. | 1:1 (koniec) | | | Ruch II – Ruch Z. | 1:2 (koniec) |
Świt NDM – Łowicz | 2:0 (koniec) | | | Wolania – Nowa Huta | 2:3 (koniec) | | | Warta – Włocłavia | 6:0 (koniec) |
Radomiak – ŁKS | 3:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Hur. Morąg | 0:1 (koniec) | | | Lechia ZG – Polonia/Stal | 3:2 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Chełminianka | 4:1 (koniec) |
Jagiellonia – Grodno | 0:0 (koniec) | | | Toruń – Ruch | 0:3 (koniec) | | | Oława – Śląsk | 1:6 (koniec) |
Lechia – Hamburg | 0:0 (poz.) |
finał
MKS Oława
1:6
(0:2)
Śląsk Wrocław
Dominik Czerenda
Gole:
57. Płaza – 4. Paixao, 34. Pałaszewski (kar.), 61. Angielski, 66. Hateley, 77. Machaj (kar.), 89. Machaj
Sędziowie: Adam Karasewicz – Rafał Świerczek, Marcin Fajfer (DZPN Wrocław)
Widownia: 1500
Spudłowany karny!:
MKS Oława:
Florczyk (83' Orłowski) – Dołgan (75' Stępień), Skorłutowski, Krzyśków, Mazur (63' Orzechowski), Zapał (68' Okoń), Sikorski (46' Szponar), Płaza (79' Anklewicz), Krzanowski (46' Tetłak), Kluzek (66' Kohut), Skorupa (72' Musiał)
Zmiany:
Trener:
Śląsk Wrocław: Pawełek (46' Wrąbel) – Pawelec, Hołota (46; Grodzicki), Celeban (46' Socha), Zieliński (46' Calahorro (79' Danielewicz)), Droppa (46' Ostrowski), Danielewicz (46' Hateley), Pałaszewski (46' Dudu), Paixao (46' Gancarczyk), Pich (46' Angielski), Machaj
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Śląsk Wrocław: Pawełek (46' Wrąbel) – Pawelec, Hołota (46; Grodzicki), Celeban (46' Socha), Zieliński (46' Calahorro (79' Danielewicz)), Droppa (46' Ostrowski), Danielewicz (46' Hateley), Pałaszewski (46' Dudu), Paixao (46' Gancarczyk), Pich (46' Angielski), Machaj
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Adam Karasewicz – Rafał Świerczek, Marcin Fajfer (DZPN Wrocław)
Widownia: 1500
Za Radosława Florczyka, wchodzi Piotr Orłowski.
Za Dominika Płazę, wchodzi Łukasz Anklewicz.
Za Juana Calahorro, wchodzi Krzysztof Danielewicz.
Za Kamila Dołgana, wchodzi Bartosz Stępień.
Za Pawła Skorupę, wchodzi Marcin Musiał.
Za Macieja Zapała, wchodzi Adrian Okoń.
Za Mateusza Kluzka, wchodzi Rafał Kohut.
Za Marcina Mazura, wchodzi Łukasz Orzechowski.