Czaniec – Polonia B. 0:4 (koniec) | Resovia – Stal Rz. 1:1 (koniec) | Ruch II – Ruch Z. 1:2 (koniec)
Świt NDM – Łowicz 2:0 (koniec) | Wolania – Nowa Huta 2:3 (koniec) | Warta – Włocłavia 6:0 (koniec)
Radomiak – ŁKS 3:0 (koniec) | Olimpia E. – Hur. Morąg 0:1 (koniec) | Lechia ZG – Polonia/Stal 3:2 (koniec)
Ostrów Wlkp. – Chełminianka 4:1 (koniec)
Radomiak Radom
3:0 (1:0)
ŁKS Łódź
Sobota 06.09.2014, 17:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 3 Liga

Radomiak Radom pokonuje ŁKS Łódź 3:0. Gospodarze byli lepsi od rywala przez cały mecz i wygrali całkowicie zasłużenie. Dziękuję za uwagę. (18:57:54)

90+4

90+3
    Gol dla Radomiaka!
    KACPER WNUK dopełnia dzieła! Teraz ofensywny pomocnik Radomiaka wykorzystuje podanie Brągiela, mija bramkarza i trafia na 3:0!

90+1
    Radomiak ciągle stara się zadać ostateczny cios.

90
    Ten mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89
    Końcówka meczu. Radomiak miał jeszcze rzut wolny, ale Świdzikowski nie strzelił gola.

88
    Żółtą kartką ukarany został Arkadiusz Mysona.

87
    ... ale mieliśmy faul w ataku i przy piłce ŁKS.

86
    Jeszcze będzie róg dla Radomiaka...

85
    Daniel Barzyński zasłużył dziś na brawa. Zmienia go teraz Kacper Wnuk.

84
    A z boiska wieje nudą.

83
    Szykuje się też ostatnia zmiana w Radomiaku.

82
    Na ŁKS-ie odbija się teraz gra w dziesiątkę.

81
    Widać wyraźnie, że przyjezdnym brakuje sił.

80
    Gra toczy się głównie w środku pola. Radomiak chce po prostu dociągnąć ten mecz do końca.

79
    Kibice gospodarzy nie wierzą już chyba, że gospodarze mogą oddać punkty rywalowi.

78
    ŁKS już chyba nie wierzy w korzystny rezultat. Mało dzieje się na boisku.

77
    Barzyński zagrywa do Brągiela, ale ten nie sięga piłki głową...

76
    Niespełna kwadrans do końca meczu. Czy coś tu się jeszcze wydarzy? Zostańcie z nami!

75
    Schodzi z murawy Zaleśny, a zmienia go Bielicki.

74
    Do wejścia na boisko gotowy jest Bielicki.

73
    Szykują nam się kolejne zmiany w ŁKS-ie. Konkretnie jedna zmiana, bo tyle do dyspozycji ma trener przyjezdnych.

72
    Ładna akcja gospodarzy, ale ostatecznie dobrze między słupkami Gąsiński.

71
    Niespełna dwadzieścia minut do końca meczu. Jeszcze może się wiele wydarzyć!

70
    Włodzimierz Puton zmienia wyeksploatowanego Agu. Już tylko jedną zmianę ma Radomiak.

69
    Seria rzutów rożnych dla ŁKS-u – bez efektu. Przy piłce Radomiak.

68
    ŁKS zapomina o zasadach fair play. W polu karnym leżał Kula, a goście kontynuowali grę.

67
    Dwie zmiany do dyspozycji ma Jacek Magnuszewski. Szkoleniowiec łodzian pozostawił sobie już tylko jedną możliwość korekty.

66
    Darek Brągiel zmienia zmęczonego Krystiana Putona.

65
    Jeżeli ŁKS marzy jeszcze o tym, aby powrócić do gry – musi jak najszybciej zdobyć bramkę.

64
    Znów miał okazję Śliwiński, ale ponownie zabrakło mu odwagi, by oddać strzał. Szkoda dla gospodarzy.

63
    Sporo dzieje się również na trybunach, gdzie swoje robią ochroniarze. Fani Radomiaka śpiewają: "piłka nożna dla kibiców".

62
    Próbował strzelać z dystansu Staroń, ale Kula radzi sobie bez najmniejszych problemów.

61
    Z ósmego metra mógł teraz wpakować piłkę do siatki Agu! Nie trafił jednak głową.

60
    Godzina gry za nami w Radomiu. Radomiak prowadzi z ŁKS-em 2:0.

59
    Nie pograł sobie zbyt długo Różycki. Teraz zmienia go Filipiak.

58
    Popularny "Śliwka" mógł przesądzić ostatecznie o tym, kto wygra ten mecz.

57
    Miał kolejną okazję Śliwiński, ale z powodu ostrego kąta – nie zdecydował się na strzał.

56
    Gospodarze praktycznie nie schodzą z połowy rywala. Oni wiedzą, że mają łodzian na widelcu.

55
    Mieliśmy teraz rzut rożny dla Radomiaka, ale bez efektu bramkowego. ŁKS jeszcze ma nadzieje na korzystny wynik.

54
    Goście chyba nie spodziewali się, że Radomiak jest aż tak mocny. Kolejny niepotrzebny faul i kartka dla Sarafińskiego.

53
    Trzeba przyznać, że przy bramce dla gospodarzy niezbyt dobrze zachował się doświadczony Gąsiński.

52
    Teraz gospodarze nie powinni wypuścić już z rąk tego prowadzenia.

51
    PRZEMYSŁAW ŚLIWIŃSKI! A jednak Leandro nie jest niezastąpiony! Młody napastnik Radomiaka podwyższa prowadzenie dla gospodarzy. Bardzo dobre uderzenie z dystansu.

51
    Szarżował Śliwiński, jednak pewnie zatrzymał go jeden z defensorów gości.

50
    Radomiak stara się wykorzystać jak najlepiej grę w przewadze. Gospodarze muszą sobie zdawać jednak sprawę z tego, że ŁKS łatwo nie odpuści.

49
    Niezła akcja Krystiana Putona, jednak zabrakło mu celnego strzału.

48
    W zespole gości w przerwie doszło do jednej zmiany. Czy to pomoże ŁKS-owi?

47
    Zaczęli goście! Szykują się ogromne emocje!

46

46
    Kasztelan zmienił Karbowniaka. To druga zmiana w zespole z Łodzi.

Koniec pierwszej połowy! Radomiak Radom, po bardzo dobrej grze, prowadzi z ŁKS-em Łódź – 1:0, który od 45 minuty gra w dziesiątkę. Na niekorzyść gospodarzy działa tylko jedno – agresywna gra przyjezdnych, która spowodowała, że tego meczu nie dokończy najlepszy piłkarz gospodarzy – Leandro.

45+3

45+3
    Kiepski strzał z dystansu Różyckiego i za chwilę koniec pierwszej połowy.

45+2
    Ma za swoje Ślęzak! Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla tego gracza.

45+1
    Czy coś tu się jeszcze wydarzy? Zobaczmy.

45
    Dwie minuty dłużej potrwa ta połówka.

44
    Miał swoją okazję Maciej Świdzikowski! Strzały głową nigdy jednak nie były jego najmocniejszą stroną.

43
    A teraz rzut rożny dla Radomiaka. Wszystko dzięki akcji Mateusza Radeckiego.

42
    Bez efektu. Dobrze na przedpolu spisał się Michał Kula.

41
    Goście mają teraz swoją okazję. Kolejny rzut rożny dla ŁKS-u.

40
    Końcówka pierwszej połowy. Radomiakowi nie będzie już tak łatwo. Leandro stanowi o sile drużyny gospodarzy.

39
    Fani Radomiaka mają nadzieje, że uraz "Leo" nie okaże się groźny. Wszystko jednak będzie wiadomo po badaniach.

38
    Ślęzak może czuć się usatysfakcjonowany. Jego faul na Leandro okazał się na tyle skuteczny, że Brazylijczyk musi zejść z murawy. Zmienia go Śliwiński.

37
    Goście próbują się otrząsnąć z przewagi Radomiaka. Czy to im się uda?

36
    Jest pierwsza zmiana w ŁKS-ie. Patora poza boiskiem. Zmienia go Różycki.

35
    Coraz bliżej przerwy. Radomiakowi jednak ciągle mało. Gospodarze chcieliby rozstrzygnąć ten mecz już przed przerwą.

34
    Bardzo dobry mecz na Stadionie im. Braci Czachorów w Radomiu! Czekamy na więcej emocji!

33
    Po rzucie rożnym groźnie uderzał głową Agu. Zabrakło mu jednak odrobiny szczęścia.

32
    Ambicją wykazał się teraz Leandro, jednak żaden z jego kolegów nie potrafił skorzystać z tego podania.

31
    Staroń nie przebierał w środkach, gdy łatwo mijał go Barzyński. Kolejna kartka dla gracza gości.

30
    No i proszę! ŁKS też potrafi zaatakować. Teraz uderzał Ślęzak, ale zrobił to niecelnie.

29
    Dodatkowo teraz gospodarze wychodzili groźnie zapowiadającą się kontrą, jednak techniczny błąd popełnił Stanisławski.

28
    Ładnie teraz Barzyński wypatrzył Mateusza Radeckiego, jednak w defensywie dobrze tym razem Zimoń.

27
    Ślęzak ma już chyba dość dobrej gry Brazylijczyka. Faul i żółta kartka dla gracza gości.

26
    "Leo" gra dzisiaj bardzo dobrze. Chociaż należy przyznać, że przed chwilą świetnym podaniem popisał się Aleks Dubina.

25
    Jeszcze raz uderzał Leandro. Broni jednak Gąsiński.

24
    Michał Kula pozostaje jednak cały czas niepokonany.

22
    Pierwszy w tym meczu róg dla przyjezdnych.

21
    Gospodarze cały czas w natarciu. ŁKS nie może się otrząsnąć z przewagi Radomiaka.

20
    Ależ to zrobił "Leo". Nie ma się czemu dziwić, że ten piłkarz jest w Radomiu na wagę złota.

19
    Co za zawodnik! LEANDRO jest nie do powstrzymania na stadionie w Radomiu! Teraz wpadł z piłką w pole karne, nic nie zrobił sobie z asysty rywali i wspaniałym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

18
    Źle ŁKS, ale Gąsiński to doświadczony bramkarz i wybił piłkę na aut.

17
    Miał okazję do strzału Radecki. Niestety dla fanów gospodarzy – zwlekał zbyt długo.

16
    Z dystansu uderzał Kuba Cieciura, jednak został przyblokowany. Goście przy piłce.

15
    Cały czas widoczny z przodu Szymon Stanisławski. Chyba chce utrzymać swoją znakomitą, strzelecką formę z ostatnich spotkań.

14
    Blisko kwadrans gry za nami. Na Struga 63 wciąż bez bramek.

13
    W zamieszaniu piłka trafia do Mateusza Radeckiego, jednak ten nie potrafił skierować jej do siatki.

12
    Będzie jeszcze jeden rzut rożny dla Radomiaka. Tym razem wywalczył go Leandro.

11
    Radomiak na połowie rywala. ŁKS to jednak dobry i doświadczony zespół, który nie powinien dać się tak stłamsić, jak radomska Broń.

10
    Im dłużej trwa ten mecz, tym coraz bardziej nam się rozkręca. Oby tak dalej!

9
    Podanie Daniela Barzyńskiego, z którego nie skorzystał Stanisławski. Póki co to dwójka najaktywniejsza w zespole gospodarzy.

8
    Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla gospodarzy, ale bez efektu. ŁKS przy piłce.

7
    Stanisławski wypuścił w bój Barzyńskiego, jednak ten nie zdołał wygrać pojedynku z defensorem z Łodzi.

6
    Przyjezdni nie mogą sobie poradzić z wysokim pressingiem gospodarzy. Chociaż z drugiej strony ŁKS wie, że może przeprowadzić jedną, decydującą kontrę.

5
    Radomiak od pierwszych minut stara się narzucić rywalowi swój styl gry. Czy taka taktyka jest słuszna?

4
    Uderzał Krystian Puton, jednak zabrakło mu siły.

3
    Póki co na boisku nie dzieje się nic wartego odnotowania. Ale to chyba normalne w pierwszych sekundach.

2
    Mecz rozpoczęli gospodarze, którzy są minimalnym faworytem tego meczu.

1

Obydwa zespoły są już na murawie! Losowanie stron i zaczynamy!

Trener Jacek Magnuszewski zdecydował się posadzić na ławce Dariusza Brągiela.

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Serodziński – K. Puton, Radecki, Agu, Barzyński – Leandro, Stanisławski.
    Rezerwowi: Banasiak, Kucharski, Karasek, W. Puton, Wnuk, Brągiel, Śliwiński.

ŁKS Łódź: Gąsiński – Salski, Sierant, Zimoń, Karbowniak – Sarafiński, Zaleśny, Ślęzak, Mysona – Patora, Staroń.
    Rezerwowi: Sekuterski, Krysiak, Filipiak, Bielicki, Kasztelan, Różycki, Golański.

Niebawem poznamy składy obydwu zespołów.

Już za niespełna 30 minut początek meczu w Radomiu!

Witam Państwa!

Tym razem minimalnym faworytem znów będą gospodarze. Czy wykorzystają atut własnego boiska? Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie im. Braci Czachorów rozbrzmi o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Radomiak radzi sobie w tym sezonie doskonale. Sześć spotkań – pięć zwycięstw i jeden remis. W ostatnich dwóch kolejkach „zieloni” pokonali Broń Radom – 4:0 i wywieźli niezwykle cenny komplet punktów z Warszawy, gdzie pokonali 1:0 Ursus.

W realizacji tego celu w Łodzi pomóc mają doświadczeni zawodnicy, jak: Szymon Gąsiński, Arkadiusz Mysona, Robert Sierant, czy młodzi, zdolni – Kamil Cupriak i Łukasz Staroń.

ŁKS Łódź po latach tonięcia w długach po mału wychodzi na prostą. W ubiegłym sezonie łodzianie występowali jeszcze w IV lidze, jednak teraz chcą jak najszybciej powrócić na swoje miejsce.

Fani Radomiaka Radom poniekąd… ucieszyli się ze spadku do III ligi. Skąd taka teza? Pod względem kibicowskim III liga łódzko-mazowiecka prezentuje się bardziej atrakcyjnie, niż II liga wschodnia, w której występował Radomiak w ubiegłym sezonie.

Siódma kolejka III ligi łódzko-mazowieckiej. Do Radomia przyjeżdża ŁKS Łódź, a spotkanie elektryzuje fanów obydwu zespołów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.