Cagliari – Torino 1:2 (koniec) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (koniec) | Hellas Verona – Genoa 2:2 (koniec)
Inter – Atalanta 2:0 (koniec) | Juventus – Cesena 3:0 (koniec) | Napoli – US Palermo 3:3 (koniec)
Parma – AS Roma 1:2 (koniec) | Sampdoria – Chievo 2:1 (koniec)
Hellas Verona
2:2 (0:1)
Genoa CFC
Środa 24.09.2014, 20:45 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji na portalu lajfy.com i życzę państwu spokojnej nocy! (22:48:25)

Koniec spotkanie i druga połowa przysporzyła nam więcej bramek. Ostateczny rezultat meczu, to 2:2 i wydaje się, że jest to jak najbardziej sprawiedliwy wynik, ponieważ obie drużyn stworzył sobie po kilkanaście sytuacji, po których powinny paść bramki. Miejmy nadzieje, że obie drużyny na treningach przećwiczą skuteczność i w następnych meczach ujrzymy ich z lepiej nastawionymi celownikami.

90+5

90+4
    Wrzutka Christodoulopoulosa w pole karne, lecz nie ma tam żadnego z jego kolegów, który mógłby trafić do bramki.

90+3
    Centra Kucki w pole karne zostaje zatrzymana przez zawodnika Hellas Verony.

90+2
    Faulowany zawodnik Genui na 30 metrze od własnej bramki i Perin spróbuje dalekiego wykopu w kierunku pola karnego gospodarzy.

90+1
    Goście cofnięci już na własną połowe będą bronić się przed atakami gospodarzy.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe pięć minut.

89
    Matri, Matri wychodzi sam na sam i uderza jedynie w boczną siatke!

88
    Gospodarze zamknęli rywali na ich połowie i starają się zagrać o pełną pule tylko, żeby przypadkiem nie nadziali się na zabójczą kontre Genui.

87
    Spore zamieszanie pod bramką gości wpierw do piłki bliski był dojść Christodoulopoulos, lecz rywale wybili piłke przed siebie do której dopadł Kucka i próbował strzału po długim rogu, lecz dobry metr od bramki.

86
    Bertolacci fauluje swoje rywala i sędzia odgwizduje rzut wolny.

85
    Od bramki wznowi Benussi po nieudanej akcji wykonaniu gospodarzy i fatalnym podaniu w kierunku Matriego.

84
    Christodoulopoulos otrzymał prostopadłe podanie, ale jest na pozycji spalonej.

83
    Podanie na lewą strone otrzymuje Moras, który ma sporo miejsca i czasu, lecz zamiast dobrze przymierzyć trafia jedynie w boczną siatke!

82
    Uderzenie zza pola karnego gracza Genui i Benussi nie musi się wysilać by obronić jego strzał.

81
    Christodoulopoulos fauluje swojego rywala i powinien obejrzeć żółtą kartke, jednak sędzia jest pobłażliwy i nie karze gracza gospodarzy.

80
    Gomez wrzuca piłke w pole karne rywali, lecz nie ma tam żadnego z jego kolegów i gracze Genui nie mają problemu z przejęciem piłki.

79
    Rincon uderza zza pola karnego, lecz w ostatniej chwili blokuje jego uderzenie defensor gospodarzy nie zmuszając do interwencji bramkarza.