Dolcan – Pogoń 2:3 (po dogrywce) | Flota – GKS Bełchatów 1:2 (koniec) | Gryf – Błękitni 1:2 (koniec)
Stal S. W. – Lechia 2:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Ruch 2:1 (koniec) | Okocimski – Cracovia 1:2 (koniec)
Stal Rz. – Znicz 1:3 (koniec) | Miedź – Legia 0:4 (koniec) | Zawisza – Podbeskidzie 0:2 (koniec)
Wisła Pł. – GKS T. 2:2 (3:4 po rz. karnych) | ROW Rybnik – Zagłębie L. 0:4 (koniec) | Lech P. – Wisła K. 2:0 (koniec)
Flota Świnoujście
1:2 (1:0)
GKS Bełchatów
Środa 24.09.2014, 15:00 • Stadion OSiR Wyspiarz, Świnoujście • Puchar Polski

90+3
    Koniec meczu. PGE GKS Bełchatów awansował po zwycięstwie wywalczonym w ostatnich minutach. (16:55:47)

90+2
    Piotr Witasik zmienił jeszcze Patryka Rachwała.

90+2
    Gol dla GKS-u!
    Bramkę zdobył MICHAŁ MAK. Gwiazda zespołu z Bełchatowa strzeliła z odpowiednią rotacją po drugim słupku.

90
    Doliczone 3 minuty.

87
    Piłka wrzucona z rzutu wolnego przeleciała przed całe pole karne bełchatowian i wyszła poza plac.

85
    Kibice ze Świnoujście napędzają akcje Wyspiarzy. Flota jest aktywniejsza w końcówce regulaminowego czasu.

82
    Zubas! Litwin sięgnął płaskie, kąśliwe uderzenie Marka Opałacza sprzed pola karnego.

80
    Emilijus Zubas zbił zgranie głową Sebastiana Zalepy po rzucie rożnym.

79
    Brzydki faul i żółta kartka dla Łukasza Wrońskiego.

77
    Bardzo niecelna próba strzału w wykonaniu zmiennika – Pawła Komołowa.

74
    Przerwy w grze spowodowane kontuzjami Dawida Korta oraz Michała Maka. Obaj kontynuują grę.

71
    Sebastian Olszar dostał żółtą kartkę za grę po gwizdku.

70
    Łukasz Sołowiej strzelił groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Emilijus Zubas musiał wyciągnąć się jak struna, by zatrzymać piłkę zmierzającą do bramki.

69
    Paweł Baranowski trafił do notesu sędziego po faulu na Dawidzie Korcie.

67
    Bramkę zdobył ŁUKASZ WROŃSKI. Pomocnik PGE GKS-u strzelił obok zdezorientowanego Marcina Skrzeszewskiego po odbiciu się piłki od słupka.

65
    Sebastian Kamiński zmienił Charlesa Nwaogu.

63
    Patryk Rachwał pierwszym zawodnikiem ukaranym żółtą kartką za faul na Olszarze.

60
    Obraz meczu nie zmienia się. Grę prowadzi PGE GKS Bełchatów, ale niewiele z tego wynika.