Bastia – Nantes 0:0 (koniec) | Évian TG – Lens 2:1 (koniec) | Guingamp – Metz 0:1 (koniec)
Lyon – Lorient 4:0 (koniec) | Montpellier – Monaco 0:1 (koniec) | Nice – Lille 1:0 (koniec)
Caen – PSG 0:2 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
2:1 (2:0)
RC Lens
Środa 24.09.2014, 19:00 • Parc des Sports, Annecy • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Goście zagrali po przerwie o wiele lepiej, ale nie zmienia to faktu, iż trzy punkty zostają na Parc des Sports. To pierwsze zwycięstwo Evian w tym sezonie i na pewno podbuduje ich psychicznie przed kolejnymi starciami w Ligue 1, na które już teraz serdecznie Państwa zapraszam! (20:51:14)

90+4

90+3
    Dobra kontra! Camus świetnie dograł do Ninkovićia, ale ten nie zdołał pokonać bramkarza uderzając wślizgiem! Wynik pozostanie już bez zmian.

90+3
    Hansen wychodzi z bramki i z ulgą przyciska piłkę do piersi. Chyba już nie odbierze zwycięstwa graczom Evian!

90+2
    Dobra centra z lewego skrzydła, ale Mensah tym razem się nie pomylił i wybił futbolówkę z szesnastki. Mocno naciskają goście!

90+1
    N'Sikulu próbował rozciągnąć grę do skrzydła, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka opuściła plac gry. Gospodarze powinni bardziej szanować futbolówkę w tych ostatnich minutach.

90+1
    3 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Faul w ataku zawodnika gości i Hansen wznowi grę z rzutu wolnego. Wass nie zdołał opanować piłki przy linii bocznej i będzie aut dla gości.

89
    Ostatnie minuty nadziei dla RC Lens! Czy beniaminka stać na bramkę wyrównującą?

88
    Sorlin ucierpiał w starciu z rywalem- obaj z rywalem wykonali wślizg w tym samym czasie. Jednak zarówno gracz Evian, jak i zawodnik Lens kontynuują już grę.

86
    Riou dużo ryzykował wychodząc daleko przed własne pole karne, ale udało mu się wybić piłkę głową na aut!

85
    Sabaly dobrze podłączył się do akcji ofensywnej, ale dostał niedokładne podanie. Naciskał jeszcze na obrońcę, ale nie udało mu się odzyskać piłki.

84
    Zupełnie nieudany przerzut Touzghara. Partnerzy tylko patrzyli jak futbolówka opuszcza boisko.

83
    Gracz Evian został nieprzepisowo zatrzymany i ta drużyna wznowi grę od rzutu wolnego z okolić środka boiska.

82
    N'Diaye ruszył na pełnej prędkości, zostawił w tyle obrońców, ale trafił z ostrego kąta tylko w boczną siatkę!

80
    Świetny powrót Mensah, który wślizgiem przeciął podanie do napastnika. Tylko korner dla gości!

79
    Sorlin chciał uderzyć w kierunku dalszego słupka, ale został w ostatniej chwili wytrącony z równowagi przez interweniującego obrońcę!

78
    Abdallah przechwycił zbyt krótko wybitą futbolówkę, ale nie zakończył swojej akcji dośrodkowaniem. Niemniej gospodarze utrzymali się przy piłce.