Borussia D. – Stuttgart 2:2 (koniec) | Bayer – Augsburg 1:0 (koniec) | Borussia M. – Hamburg 1:0 (koniec)
Hannover – FC Koln 1:0 (koniec) | Hertha – Wolfsburg 1:0 (koniec)
Hertha Berlin
1:0 (1:0)
VfL Wolfsburg
Środa 24.09.2014, 20:00 • Stadion Olimpijski, Berlin • Niemiecka Bundesliga

Zapraszam na inne relacje, które znaleźć można w serwisie lajfy.com. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy Paweł Świtoń. (21:55:59)

90+5
    Koniec meczu. Hertha Berlin pokonuje VfL Wolfsburg, a jedynym strzelcem bramki został Salomon Kalou. Dobry i wyrównany mecz.

90+4
    Wolfsburg nie ma pomysłu na grę, Hertha prawie pewna trzech punktów.

90+1
    Rozgrywa WfL, mądrze broni Herrha, w dodatku gra na czas.

90
    Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza cztery minuty.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje De Bruyne (VfL Wolfsburg).

88
    Z sił opadli już goście, Hertha kontroluje spotkanie.

86
    Oficjalnie na stadionie w Berlinie jest dziś 35847 widzów.

84
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Ronny, na boisku pojawia się Niemeyer.

82
    Kraft na raty lapał piłkę, został jeszcze potrącony przez Perišicia.

81
    Cała drużyna Herthy znajduje się na własnej połowie, można powiedzieć, że zawodnicy ze stolicy Niemiec ustawili w polu karnym popularny "autobus".

78
    W szeregach VfL pojawiło się zmęczenie, co za tym idzie niedokładność.

77
    Przez ostatnie minuty najciekawszymi wydarzeniami na boisku były przeprowadzone zmiany.

76
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Kalou, na boisku pojawia się Wagner.

73
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Heitinga, na boisku pojawia się Hegeler.

72
    Coraz mniej czasu pozostaje zawodnikom Vfl, z drugiej strony to mniej więcej 20. minut na zmianę wyniku.

70
    Kalou mimo asekuracji obrońcy wyszedł na sam na sam z Benaglio! Kapitan VfL Wolfsburg wyszedł górom z tego pojedynku!

69
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Vieirinha, na boisku pojawia się Perišić.

67
    Jung próbował dośrodkowywać w szesnastce Krata, został zablokowany przez skuteczną i praktycznie bezbłędną dziś obronę Herthy Berlin.