Bastia – Nantes 0:0 (koniec) | Évian TG – Lens 2:1 (koniec) | Guingamp – Metz 0:1 (koniec)
Lyon – Lorient 4:0 (koniec) | Montpellier – Monaco 0:1 (koniec) | Nice – Lille 1:0 (koniec)
Caen – PSG 0:2 (koniec)
OGC Nice
1:0 (1:0)
Lille OSC
Środa 24.09.2014, 19:00 • Allianz Riviera, Nicea • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy na lajfy.com! (20:51:35)

Koniec spotkania! OGC Nice wygrywa 1:0 z Lille OSC po bramce Bodmera z 42. minuty. Gol strzelony głową daje kolejne punkty w tabeli!

90+4

90+4
    Bodmer może być z siebie zadowolony. Sprowokował rywala, a ten sfaulował go w polu karnym klubu z Nicei. Będą trzy punkty dla gospodarzy!

90+3
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Schodzi Rafetraniaina, pojawia się na murawie Plea.

90+2
    Dalekie od ideału było to uderzenie z woleja Balmonta.

90+1
    Trzy minuty doliczył sędzia główny. W ataku Lille.

89
    Już daleko od własnej połowy wychodzą obrońcy Lille, którzy będą chcieli pomóc swoim nieskutecznym kolegom w ataku.

88
    Zdenerwowany jest trener Lille, Rene Girard.

87
    Faul Bosettiego na połowie boiska.

85
    Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi poturbowany Eduardo, a wchodzi Puel.

84
    Mało czasu mają goście, a to OGC Nice jest w ataku.

83
    Rozehnal był tam gdzie trzeba i dobrze wybił lecącą piłkę.

81
    Uspokajany jest teraz przy bocznej linii boiska trener Claude Puel.

80
    Brzydkie zdarzenie. Wślizgiem zderzyli się Rozehnal i Eduardo. Będzie potrzebna pomoc dla zawodników.