Getafe – Malaga 1:0 (koniec) | Deportivo – Almeria 0:1 (koniec) | Sociedad – Valencia 1:1 (koniec)
Córdoba – RCD Espanyol 0:0 (koniec)
Cordoba CF
0:0 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Niedziela 28.09.2014, 21:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (22:52:04)

Niestety drugie 45 minut było słabsze,a co za tym idzie mecz kończy się wynikiem bezbramkowym. W sumie zasłużony podział punktów, żadna z drużyn nie zasłużyła na wygraną

90+2
    Koniec meczu

90+2
    Rzut wolny dla Espanyolu na połowie rywala, chyba ostatnia szansa na bramkę w tym meczu, dośrodkowanie w pole karne, ale tam pewnie interweniuje defensywa gospodarzy, piłka wykopana daleko i słychać gwizdek sędziego!

90+1
    Dośrodkowanie Fidela ląduje w rękach Casilli

90+1
    Dwie minuty doliczone, mamy róg dla Cordoby

90
    Ekeng posyła długą piłkę w pole karne, dopada do niej Xisco, próbuje zgrać jeszcze głową do jednego z kolegów, ale bez powodzenia. przy piłce goście

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Sanchez (RCD Espanyol de Barcelona).

87
    Z rzutu wolnego idzie długa wrzutka, piłka wybita przez jednego z obrońców do boku, chwila walki o piłkę przy linii bocznej, Espanyol wznowi grę z autu

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Mattioni (RCD Espanyol de Barcelona).

84
    Rzut rożny dla gości, Lucas podaje po ziemi do Javi Lopeza, ten mocno centruje w szesnastkę gospodarzy, dopada do piłki Colotto, dobrze ustawiony Carlos skutecznie interweniuje

83
    Kibice na trybunach już jakby nieco znudzeniu, ja w sumie też, w ostatnich kilku minutach niewiele się dzieje na murawie, przy piłce ekipa z Barcelony

81
    Crespo z lewej strony posyła długa piłkę w szesnastkę gości, żaden z jego kolegów jej nie przechwycił, próbują wyjść z kontrą przyjezdni, nieudanie, w dodatku faulowany jest Ekeng

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Lucas (RCD Espanyol de Barcelona).

79
    Lucas fauluje Ekengę w walce o piłkę przy linii bocznej w środkowej strefie boiska, długie podanie z rzutu wolnego niedokładne, przy piłce goście

78
    Zmiana w drużynie Córdoba CF: z boiska schodzi Garcia, na boisku pojawia się Xisco.

77
    Rzut wolny dla miejscowych na połowie rywala, długa centra w pole karne i tam Pantić pakuje głową piłkę do bramki, był jednak na spalonym!