Puszcza – Siarka T. 1:2 (koniec) | Legionovia – Rozwój 0:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:2 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Niedziela 05.10.2014, 15:00 • Brzesko • 2. Liga

Siarka Tarnobrzeg wywozi z Niepołomic komplet punktów. Goście po golach Tunkiewicza i Bochenka pokonują Puszczę 2:1. Kontaktowe, a jak później okazało się tylko honorowe trafienie dla gospodarzy zdobył Nowak. (16:55:34)

90+3

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Lepiarz (Puszcza Niepołomice).

90
    Trwa doliczony czas gry. Sędzia Waskowski zasygnalizował piłkarzom obu ekip trzy minuty.

89
    Gol dla Puszczy!

ŁUKASZ NOWAK zdobywa gola kontaktowego i zapowiada nam się emocjonująca końcówka tego meczu! Niezbyt dobre ustawienie Melona i bramkarz przyjezdnych dał się przelobować Nowakowi.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Frankiewicz (Siarka Tarnobrzeg).

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Przybył (Puszcza Niepołomice).

78
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Maluga, na boisku pojawia się Przybył.

73
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ciećko, na boisku pojawia się Cicman.

64
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Chwastek, na boisku pojawia się Koczon.

63
    Gol dla Siarki!

MARCIN BOCHENEK podwyższa prowadzenie przyjezdnych z Tarnobrzegu! Ładne uderzenie głową.

62
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Kotwica, na boisku pojawia się Uwakwe.

61

Wywołaliśmy wilka z lasu! Mamy pierwszą bramkę na stadionie Okocimskiego, a jej strzelcem ROBERT TUNKIEWICZ, który uderza z dystansu po rzucie rożnym.