Ukraina – Macedonia Płn. 1:0 (koniec) | Estonia – Anglia 0:1 (koniec) | Austria – Czarnogóra 1:0 (koniec)
Rosja – Mołdawia 1:1 (koniec) | Białoruś – Słowacja 1:3 (koniec) | Luksemburg – Hiszpania 0:4 (koniec)
Litwa – Słowenia 0:2 (koniec) | Szwecja – Liechtenstein 2:0 (koniec)
Estonia
0:1 (0:0)
Anglia
Niedziela 12.10.2014, 18:00 • A. Le Coq Arena, Tallin • Eliminacje Mistrzostw Europy

Wymęczone zwycięstwo Anglików nad Estonią po bardzo ładnej bramce Wayne'a Rooney'a z rzutu wolnego. Prawie całą drugą połowę goście grali jednak w przewadze i nie potrafili tego wykorzystać. Gra podopiecznych Hodgsona pozostawiała wiele do życzenia, lecz najważniejsze są trzy punkty. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (19:54:12)

90+5

90+4
    Jeszcze jeden rzut wolny Anglików. Tym razem Rooney przestrzelił.

90+3
    Rooney nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Pareiko! Udana interwencja golkipera, lecz zdecydowanie lepiej mógł się zachować kapitan gości.

90+2
    Niedokładna próba prostopadłego podania do Lindpere.

90+1
    Cztery minuty doliczył chorwacki sędzia.

90
    Rooney nie wykorzystał dośrodkowania Ox'a. Mało brakowało, a strzelec jedynej bramki w tym starciu wpakowałby wolejem piłkę do siatki po raz drugi.

88
    Rykoszet po strzale Sterlinga. Futbolówkę pewnie wyłapuje Pareiko. Ostatnie minuty tego spotkania.

87
    Wilshere ukarany żółtym kartonikiem za bezczelne ciągnięcie za koszulkę rywala.

86
    Próba kontrataku w wykonaniu Ojaamy. Nie udała mu się jednak sztuczka w decydującej fazie tej akcji i stracił piłkę.

85
    Synowie Albionu długo utrzymują się przy piłce, wymieniają wiele podań. Zdają sobie sprawę z korzystnego rezultatu.

83
    Ostatnia zmiana w tym meczu: Kruglov wchodzi na ostatnie minuty, a opuścił plac gry zmęczony Vunk.

82
    Ostre wejście Sterlinga w nogi Jaagera. Arbiter nie dopatrzył się jednak przewinienia ze strony Anglika.

80
    Ostatnia rotacja w ekipie gości: opuścił boisko Welbeck, a pojawił się na nim Lambert.

80
    Druga zmiana w estońskim zespole: za Zenjova na boisko wchodzi Ojaama.

78
    Baines dorzucał z rzutu rożnego, lecz zbyt głęboko i jeden z obrońców gospodarzy zdołał wybić piłkę w aut.