Nadwiślan Góra
0:2 (0:1)
Legionovia Legionowo
Niedziela 12.10.2014, 15:00 • Stadion im. Józefa Waliczka, Góra • 2. Liga

Legionovia Legionowo w wyjazdowym spotkaniu z Nadwiślanem Góra wygrywa 2:0 i zgarnia 3 punkty! Przesuwa ich to znów na 10. lokatę wyprzedzając Stal Mielec.
    Druga połowa nie przyniosła wiele zmian, poza jedną, kiedy to goście podwyższyli prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się Czapa oraz Janusiński.
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na portalu lajfy.com! (16:53:31)

90+3

90+3
    Ostatnia minuta! Próbują coś jeszcze zdziałać gospodarze, ale to są raczej rozpaczliwe próby ataków.

90+1
    Chcieli zabawić się teraz legionowianie, ale nie wyszło im zagranie z klepki, ponieważ oni także nie uniknęli spalonego.

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Ładnie zagrali miejscowi, ale co z tego, skoro na spalonym został złapany Mateusz Skrobol.

89
    Chyba już nic nie wydarzy się na stadionie im. Józefa Waliczka w Górze. Spokojny przebieg mają ostatnie minuty, chociaż okrzyki spod linii bocznej nie ustają.

88
    Szanują piłkę przyjezdni, którzy wymieniają podania na własnej połowie, a jak trzeba to przesuwają się do przodu. Nie mogą zagrozić już górzanie.

87
    Dosłownie kilka minut zostaje obu ekipom. Legionovia nie powinna wypuścić już 3 punktów ze swoich rąk, ale w futbolu nie takie cuda się działy!

85
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Stromecki, na boisku pojawia się Ziąbski.

84
    A Legionovia w każdej chwili może ustalić wynik spotkania, ponieważ coraz groźniejsze są kontry gości.

83
    Starają się w końcówce miejscowi. Nie można odmówić im zaangażowania, ale tak trzeba było grać od początku spotkania!

82
    Lepszej okazji już chyba nie będzie! To była klasyczna "setka", którą trzeba było po prostu strzelić! Mnóstwo uderzeń z kilku metrów nie wpadało do bramki Smyłka. W końcu jeden z obrońców odbija piłkę, która wypada na rzut rożny!

81
    10 minut grania przed nami! Czy Nadwiślanie zdołają zdobyć bramkę kontaktową, a potem doprowadzić do wyrównania? Wszystko w ich nogach!

80
    Tym razem dobrze zagrali w defensywie obaj stoperzy z Góry. Oddalenie piłki do środka pola, znów w ataku pozycyjnym przyjezdni.

79
    Zepchnięci do defensywy legionowianie. Ale jak już przedrą się przez pomoc, to za linią środkową jest sporo miejsca do rajdu z piłką!

78
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Koman, na boisku pojawia się Skrobol.

78
    Ryzykują coraz więcej gospodarze, a to stwarza okazje do kontry dla przyjezdnych! Coraz szybsze ataki z dwóch stron.