Ukraina – Macedonia Płn. 1:0 (koniec) | Estonia – Anglia 0:1 (koniec) | Austria – Czarnogóra 1:0 (koniec)
Rosja – Mołdawia 1:1 (koniec) | Białoruś – Słowacja 1:3 (koniec) | Luksemburg – Hiszpania 0:4 (koniec)
Litwa – Słowenia 0:2 (koniec) | Szwecja – Liechtenstein 2:0 (koniec)
Litwa
0:2 (0:2)
Słowenia
Niedziela 12.10.2014, 20:45Eliminacje Mistrzostw Europy

Za nami spotkanie w Wilnie pomiędzy Litwą, a Słowenią. Triumfowali 2:0 goście i to chyba sprawiedliwy rezultat. Litwa tylko momentami była w stanie lekko zagrozić bramce rywali, którzy z kolei stworzyli więcej bramkowych okazji. Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje! (22:39:56)

90+3

90+3
    Świetne uderzenie z rzutu wolnego Kurticia, jednak na wysokości zadania stanął Arlauskis, który zdołał wybronić ten strzał!

90+2
    Bardzo groźna kontra Słoweńców. Z piłką przedzierał się Lazarević i fauluje go Kijanskas. Żółta kartka dla zawodnika z Litwy!

90
    Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.
    Uderzenie Birsy i skuteczna obrona Arlauskisa

90
    Świetnie zza pola karnego uderzał teraz Birsa, ale równie dobrą interwencją popisał się Arlauskis! Mogło być 0:3!

88
    Ostatnie minuty spotkania, ale nie obserwujemy jakiś huraganowych ataków ze strony Litwinów.

87
    Zmiana w drużynie Słowenia: z boiska schodzi Kirm, na boisku pojawia się Lazarević.

84
    Mocny strzał z dystansu Viciusa, jednak prosto w dobrze ustawionego Handanovicia. Słoweniec nie miał kłopotów z obroną tego uderzenia.

83
    Dośrodkowanie Andriuskeviciusa w pole karne rywali. Piłkę dobrze odbija Handanović. Przypadkowo uderzyła ona jeszcze w Matuleviciusa i wychodzi poza boisko.

82
    Ostatnie osiem minut regulaminowego czasu gry. Nie zanosi się na zmianę rezultatu.

80
    Szarża Litwinów. Uderzał zza pola karnego jeden z gospodarzy, ale jego strzał został zablokowany.

79
    Bardzo nudne ostatnie minuty spotkania. Słowenia inteligentnie przetrzymuje piłkę, a Litwini są raczej bezradni...

77
    Niecałe piętnaście minut do końca spotkania. Nie zanosi się na to, aby Słoweńcy mieli dzisiaj stracić punkty.

75
    Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Chvedukas, na boisku pojawia się Mikoliūnas.

74
    Mądrz na przytrzymanie piłki zagrali teraz Słoweńcy. Ostatecznie od bramki zaczyna Arlauskis.

72
    Bardzo ładna akcja lewym skrzydłem Kampla, który kończył ją centrą w pole karne rywali, ale oni skutecznie wybili jednak futbolówkę.

70
    Nie zawiódł teraz Handanović. Golkiper Słowenii złapał futbolówkę po dośrodkowaniu rywali z rzutu rożnego.