Burnley – Everton 1:3 (koniec) | Tottenham – Newcastle 1:2 (koniec) | Man Utd – Chelsea 1:1 (koniec)
Manchester United
1:1 (0:0)
Chelsea F.C.
Niedziela 26.10.2014, 17:00 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League

KONIEC! Niesamowite, to co się stało dziś na Old Trafford! Czerwona kartka dla Ivanovicia i po chwili bramka van Persiego na 1:1 i mamy podział punktów! Coś pięknego! (18:57:57)

90+5

90+5
    Żółta kartka dla van Persiego za zdjęcie koszulki po zdobytej bramce.
    van PERSIE - 1:1

90+5
    Gol dla United!

Ależ niespodziewany zwrot akcji! Piłka po odbiciu Courtoisa wlatuje pod nogi będącego w polu karnym ROBINA VAN PERSIEGO, a ten mocnym strzałem w środek bramki wywalczył dla swojej drużyny jeden punkt! Co za mecz!

90+4
    Ależ wejście Ivanovicia i sędzia nie ma wątpliwości! Druga żółta kartka i defensor Chelsea jeszcze musi opuścić murawę!

90+3
    Jeszcze zmiana. Willian kończy rywalizację na dziś, a zmienia go Zouma.

90+1
    Pan Philip Dowd zdecydował, że to spotkanie potrwa dodatkowo przez przynajmniej cztery minuty. Niezadowoleni są gracze Chelsea.

90
    Zmiana dla gości. Schurrle pojawi się na placu gry, a zmieni on Hazarda.

88
    Hazard musi teraz uważać, gdyż zostaje "nagrodzony" żółtą kartką.

88
    Za moment dowiemy się zapewne, o ile minut arbiter główny tego spotkania przedłuży nam drugą część tej jakże pięknej i zaciętej rywalizacji.

86
    Najwyżej do futbolówki pędzącej w powietrzu wyskakuje Courtois, ale Belg zostaje zepchnięty do parteru i sędzia odgwizduje faul.

84
    Dość ostry faul van Persiego na rywalu, ale nie na tyle, aby zostać ukaranym żółtą kartką. Będzie jednak ostrzeżenie dla Holendra.

82
    Trenerzy do ostatnich minut zamierzają zwlekać ze zmianami w swoich drużynach. Być może Luis van Gaal ma jeszcze ofensywny pomysł.

80
    Uderzenie van Persiego z kilku metrów, a później próba Januzaja z dystansu. Na szczęście dla gości nie ma wyrównania i gramy dalej.

80
    Jeżeli Chelsea zwycięży bądź zremisuje w dzisiejszym spotkaniu, utrzyma passę 9 spotkań bez porażki. Dodatkowo będą mieli jedynie jeden remis.