Crystal Palace – Liverpool 3:1 (koniec) | Hull – Tottenham 1:2 (koniec)
Hull City A.F.C.
1:2 (1:0)
Tottenham Hotspur
Niedziela 23.11.2014, 17:00 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League

Niesamowity zwrot akcji dla Tottenhamu zagościł dziś na KC Stadium! Mimo, iż przegrywali 0:1, czerwona kartka dla rywali dała im tyle swobody, aby rzutem na taśmę zwyciężyć i zgarnąć trzy oczka! (18:52:30)

90+5

90+4
    Lamela próbował przytrzymać piłkę przy narożniku jak najdłużej i mu się to udało. Jeszcze będziemy mieli rzut rożny dla "Kogutów".

90+2
    Niepotrzebne pretensje Robertsona i ten zostaje ukarany kartką.

90+1
    Sędzie postanowił, że ten mecz potrwa jeszcze przez cztery minuty. To dość dziwna decyzja sędziego, gdyż nic się nie zmieni.
    Christian ERIKSEN - 1:2

90
    Gol dla Tottenhamu!

Ta bramka wisiała w powietrzu! CHRISTIAN ERIKSEN bez problemu podszedł pod pole karne i uderzył tak, aby tak piłka była poza zasięgiem ramion golkipera! Co to była za radość drużyny Tottenhamu!

87
    Wydawało się, że będzie dobra okazja po dośrodkowaniu z lewej flanki, ale Lamela dotyka piłki ręką. Nie wiem skąd te pretensje.

86
    Zmiana na czas dla gospodarzy. Brady zostaje ściągnięty, a teraz czas na Quinna.

85
    Mocne wkopnięcie piłki, ale zarazem zbyt głębokie, co daje szansę na pewien chwyt. Tak też czyni w tej sytuacji McGregor.

84
    Ależ zepsuł akcję fatalnym podaniem Lamela. Jednak ekipa Hull nie ma szansy tego wykorzystać, a nawet chyba nie chce tego robić.

83
    Tak jest. Wraca już na murawę Mason – wygląda nawet, jakby został odnowiony, przeczyszczony i gotowy do gry od pierwszych minut.

82
    Chwila przerwy spowodowana faulem, ale Mason schodzi z boiska z pomocą masażystów. Powinien jednak wrócić do gry.

81
    Livermore powinien wylecieć teraz z boiska, ale sędzia chyba nie chciał widzieć faulu gracza Hull. Może się to podobać jedynie gospodarzom.
    Kolejne obrazy z dzisiejszego pojedynku.

79
    Zmiana dla "Kogutów". Zejdzie nieskuteczny dziś Soldado, a zastąpi go Paulinho.

78
    Zbyt dużo wolnego miejsca pozostawili Lameli gracze Hull, ale ten zamiast uderzać, chciał wejść w ten wielki gąszcz ludzi na 18. metrze.

Gole: 8. Livermore – 61. Kane, 90. Eriksen

Kartki:   63. Huddlestone (HLL), 64. Livermore (HLL), 90+2. Robertson (HLL) – 33. Dier (TOT)   50. Ramirez (HLL)

Hull City A.F.C.: McGregor – C. Davies, Dawson, Robertson, Elmohamady – Huddlestone (65' Rosenior), Livermore, – Ramirez, Brady (86' Quinn), Ben Arfa (57' Meyler) – Jelavić

Rezerwowi: Harper, Rosenior, Chester, Meyler, Hernandez, Sagbo, Quinn

Tottenham Hotspur: Lloris – Dier (46' Chiriches), Fazio, Vertonghen, B. Davies – Dembele (59' Lennon), Mason, Eriksen, Lamela – Kane, Soldado (79' Paulinho)

Rezerwowi: Vorm, Ball, Chiriches, Ceballos, Lennon, Paulinho, Stambouli

Sędziowie: Craig Pawson