Cagliari – Juventus 1:3 (koniec) | Napoli – Parma 2:0 (koniec)
2:0 (2:0)
Parma Calcio 1913
Czwartek 18.12.2014, 21:00 • San Paolo, Neapol • Włoska Serie A

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (22:54:41)

Na Stadio San Paolo emocji mieliśmy dziś jak na lekarstwo, a Napoli pokonało Parmę w stosunku 2:0! Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie, a dzisiejsza porażka sprawia, że sytuacja Parmy przed zimową przerwą w rozgrywkach prezentuje się naprawdę bardzo nieciekawie!

90+3

90+3
    Piłka w bramce gości, jednak ten gol nie został uznany! Po uderzeniu Hamsika bramkarz sparował futbolówkę przed siebie tak, że ta spadła pod nogi Higuaina, który pewnie skierował ją do bramki! Arbiter dopatrzył się jednak w tej sytuacji pozycji spalonej!

90+2
    Bezskuteczny pressing Hamsika, od bramki rozpocznie Mirante.

90
    Trzy minuty do drugiej połowy doliczył pan Marco Di Bello.

88
    Ponownie nieudany atak Parmy, piłkę stracił Antonio Cassano.

87
    Faul Acquaha na Higuainie przerwał dobrze zapowiadającą się kontrę Napoli.

86
    Wrzutka Cassano z rzutu rożnego nie znalazła adresata w polu karnym.

84
    Akcja Jorginho i de Guzmana, piłka wylądowała jednak w rękawicach Mirante.

82
    Krótko po wejściu na boisko żółtą kartką ukarany Pedro Mendes.

80
    Wrzutka w kierunku Higuaina, w ostatniej chwili piłkę z nogi zdjął mu jednak Lucarelli.

78
    Ostatnia zmiana w szeregach Napoli, Jorginho zastępuje Callejona.

77
    Cassano traci piłkę w polu karnym gospodarzy, nic nie wyjdzie z tej akcji doświadczonego Włocha.

76
    Pedro Mendes zastępuje Santacroce.

75
    Kwadrans do końca spotkania, niewiele wskazuje na to, abyśmy byli świadkami emocji w końcówce tego meczu.