Lille – PSG 0:1 (koniec)
Lille OSC
0:1 (0:1)
Paris Saint-Germain
Wtorek 03.02.2015, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Puchar Ligi Francuskiej

Nie doczekaliśmy się bramek w drugiej części gry. Paryżanie jednak utrzymali jednobramkową zaliczkę z pierwszej połowy i pokonali Lille 0:1, czym samym awansowali do finału Pucharu Ligi Francuskiej!

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (22:52:37)

90+4

90+3
    Zbyt mocne dośrodkowanie Corchii. Od bramki rozpocznie Douchez.

90+1
    Strzał z dystansu Belmonta pewnie łapie Douchez.

90
    Lavezzi faulowany przez Ganę w prawym sektorze boiska. Dośrodkowanie Argentyńczyka z rzutu wolnego nie sprawiło jednak zagrożenia. Sędzia zdecydował się doliczyć trzy minuty do końca spotkania.

88
    Długa piłka Kjaera w kierunku Mendesa. Pewnie w obronie jednak Thiago Silva.

85
    Matuidi świetnym podaniem uruchamia Cavaniego. Urugwajczyk znalazł się sam na sam z Enyeamą. Sędzia liniowy uznał jednak że napastnik PSG był na spalonym.

83
    Kilkanaście sekund później swoją szansę z rzutu rożnego mieli również gospodarze. W tym przypadku również obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Doucheza.

82
    Rzut rożny wywalczyli paryżanie. Nie sprawił on jednak za wiele problemów ekipie Lille.

79
    Dośrodkowanie z prawej strony Corchii pewnie głową wybija Thiago Silva.

78
    Długa piłka w kierunku Cavaniego. Urugwajczyk nie dochodzi do piłki. Od bramki goalkeeper Lille.

77
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Lucas, na boisku pojawia się Lavezzi.

75
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Koubemba, na boisku pojawia się Boufal.

72
    Indywidualnej akcji próbował Mendes. Arbiter ostatecznie uznał, że gracz nadużył przepisów w walce o piłkę z Davidem Luizem.

70
    Niecelne dośrodkowanie Thiago Silvy. Od bramki rozpocznie Enyeama.

68
    Nie widzimy w drugiej połowie za wiele sytuacji podbramkowych zarówno po jednej jak i drugiej stronie. PSG nie atakuje już tak gwałtownie jak w pierwszej odsłonie, lecz pewnie się broni czyhając na błędy rywala.

65
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Origi, na boisku pojawia się Mendes.

62
    Koubemba decyduje się na uderzenie z dystansu. Piłka wpada jednak prosto w ręce Doucheza.