Bayern – Schalke 04 1:1 (koniec) | Eintracht – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Hannover – Mainz 1:1 (koniec)
Borussia M. – Freiburg 1:0 (koniec)
Borussia Monchengladbach
1:0 (1:0)
SC Freiburg
Wtorek 03.02.2015, 20:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Niemiecka Bundesliga

Mimo przegranej pragnę pochwalić postawę Freiburga, który do ostatniego gwizdka wierzył w swoją bramkę i chociażby remis. Okazji ku temu było mnóstwo i na dobrą sprawę goście mogli nawet odnieść sukces w tym spotkaniu! Tak się jednak nie stało i ze smutnymi głowami muszą wrócić do siebie fryburczycy. (21:56:50)

Jednak w drugiej połowie wynik na tablicy nawet nie drgnął! Ostrzyliśmy sobie apetyty na decydujące 45 minut, lecz piłkarze trochę nas zawiedli. Gra toczyła się znacznie wolniej, a gospodarze zmienili taktykę i postanowili zaciekle się bronić. W tym wypadku 3 punkty zostają w Mönchengladbach, które odrabia 2 "oczka" do drugiego Wolfsburga!

90+3

90+2
    Sędzia przerywa grę po faulu Daridy. Opóźniają grę jak tylko mogą gospodarze i to jest chyba koniec nadziei przyjezdnych!

90+2
    Czy Freiburg strzeli upragnionego gola?! Ataki nie ustają, ale nie kończą się one nawet strzałami!

90+1
    2 minuty dłużej pograją obie ekipy w tym spotkaniu!

90
    Darida posyła długą piłkę z głębi pola. Niestety leciała ona bardzo długo i Sommer zdążył opuścić bramkę i do niej wybiec. Kolejna szansa zmarnowana i trzeba tworzyć wszystko od początku. Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry!

88
    Przechodzą do przodu gospodarze, którzy bardzo szybko tracą posiadanie piłki. Znów zaczynają tworzyć coś przyjezdni, ale czasu mają, jak na lekarstwo!

87
    Świetne, kąśliwe dośrodkowanie na dalszy słupek! Sommer nie dotyka piłki i ta ląduje za nim! Ma szczęście, że spadła ona obok bramki.

86
    Tutaj jeszcze może się sporo wydarzyć przez kilka ostatnich minut! Zanosi się na głęboką defensywę Borussii, ponieważ nawet sam Bürki wybiega prawie pod linię środkową boiska. Albo strzeli Freiburg, albo Mönchengladbach wyprowadzi kontrę na 2:0!

85
    Ostatnia zmiana w ekipie Gladbach. Brouwers zmienia średniego dzisiaj Hrgotę, który zmarnował kilka okazji na gola.

83
    Ależ wejście w ten mecz zanotowałby Schahin! Dostał on podanie zaraz za linią pola bramkowego, dołożył stopę do piłki i uderzył prosto w Sommera! Wszyscy widzieli już futbolówkę trzepoczącą o siatkę!

82
    Petersen jednak nie powtórzy swojego wyczynu z weekendu. Napastnik schodzi bez wpisania się na listę strzelców! Zmienia go Schahin.

81
    Tymczasem to Gladbach wybiega z dwójkowym kontratakiem! Kruse otrzymuje podanie za obrońców i z dość ostrego kąta przestrzela! To powinno zakończyć się chociażby uderzeniem w światło bramki, a wtedy Bürki miałby ogromne problemy!

80
    Czas leci nieubłaganie, a siły także odchodzą. Freiburg dalej mocno wierzy i nie ustępuje w konstruowaniu akcji. Zostaje 10 minut regulaminowego czasu gry!

79
    Również w ekipie gości następuje pierwsza zmiana. Philipp wchodzi za Klausa!

78
    Klaus brzydko faulowany od tyłu. To szansa do roszady w ekipie gospodarzy. Hazard zmienia strzelca bramki – Herrmanna!