Bayern – Schalke 04 1:1 (koniec) | Eintracht – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Hannover – Mainz 1:1 (koniec)
Borussia M. – Freiburg 1:0 (koniec)
Hannover 96
1:1 (1:0)
FSV Mainz 05
Wtorek 03.02.2015, 20:00 • AWD-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (21:53:08)

Po ciekawym meczu i emocjonującej końcówce Hannover 96 ostatecznie dzieli się punktami z Mainz. Wynik meczu w 26. minucie otworzył Briand, a w 77. minucie do wyrównania doprowadził Soto. W końcówce szansę na przechylenie szali zwycięstwa na korzyść gospodarzy miał jeszcze Artur Sobiech, ale po jego uderzeniu głową znakomitą interwencją popisał się Karius.

90+2

90+2
    Pada na murawę Sobiech, nie ma jednak mowy o rzucie karnym.

90+1
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Jeszcze jedna zmiana, Hirsch pojawia się na boisku w miejsce Schmiedebacha.

88
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Bungert zastępuje Malliego.

87
    Za faul na Stindlu żółtą kartką ukarany Jara.

86
    Od razu przed kapitalną szansą Polak, piłka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła spadła wprost na jego głowę, ale znakomitą interwencją popisał się Karius!

84
    Artur Sobiech pojawia się na boisku, zastępując Kiyotake.

82
    Z lewej strony dośrodkowywał Malli, piłka spadła na głowę De Blasisa, ale po jego uderzeniu znakomitym refleksem popisał się Zieler! Tylko rzut rożny dla Mainz!

80
    Nie zamierzają ustawać w atakach goście, przy linii bocznej piłkę stracił jednak De Blasis.
    Elkin SOTO - 1:1

77
    Gol dla Mainz!
    To musiało się tak skończyć! Kapitalne podanie Geisa z głębi pola do Brosinskiego, który w sytuacji sam na sam trafił w Zielera! Piłka odbiła się jednak wprost pod nogi ELKINA SOTO, a Kolumbijczyk nie mógł zmarnować takiej sytuacji i wpakował futbolówkę do bramki!

75
    Po wrzutce Kiyotake piłka wypada przed pole karne, tam na strzał decyduje się Bittencourt, ale robi to niedokładnie.

74
    Faul Baumgartlingera na Joselu, za chwilę gospodarze staną przed szansą na precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego.

73
    Leonardo Bittencourt pojawia się na boisku, zastępując strzelca jedynej jak dotąd bramki – Brianda.