Bayern – Schalke 04 1:1 (koniec) | Eintracht – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Hannover – Mainz 1:1 (koniec)
Borussia M. – Freiburg 1:0 (koniec)
Hannover 96
1:1 (1:0)
FSV Mainz 05
Wtorek 03.02.2015, 20:00 • AWD-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Po ciekawym meczu i emocjonującej końcówce Hannover 96 ostatecznie dzieli się punktami z Mainz. Wynik meczu w 26. minucie otworzył Briand, a w 77. minucie do wyrównania doprowadził Soto. W końcówce szansę na przechylenie szali zwycięstwa na korzyść gospodarzy miał jeszcze Artur Sobiech, ale po jego uderzeniu głową znakomitą interwencją popisał się Karius.

90+1
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Jeszcze jedna zmiana, Hirsch pojawia się na boisku w miejsce Schmiedebacha.

88
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Bungert zastępuje Malliego.

87
    Za faul na Stindlu żółtą kartką ukarany Jara.

86
    Od razu przed kapitalną szansą Polak, piłka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła spadła wprost na jego głowę, ale znakomitą interwencją popisał się Karius!

84
    Artur Sobiech pojawia się na boisku, zastępując Kiyotake.
    Elkin SOTO - 1:1

77
    Gol dla Mainz!
    To musiało się tak skończyć! Kapitalne podanie Geisa z głębi pola do Brosinskiego, który w sytuacji sam na sam trafił w Zielera! Piłka odbiła się jednak wprost pod nogi ELKINA SOTO, a Kolumbijczyk nie mógł zmarnować takiej sytuacji i wpakował futbolówkę do bramki!

73
    Leonardo Bittencourt pojawia się na boisku, zastępując strzelca jedynej jak dotąd bramki – Brianda.

72
    W pole karne gospodarzy wpadł De Blasis, nawinął rywala i uderzył mocno w kierunku bramki! Czujny był jednak w tej sytuacji Zieler, który odbił piłkę przed siebie.

66
    De Blasis przed szansą na zdobycie bramki, jego próba została jednak zablokowana! Po chwili dobijał Soto, ale uczynił to bardzo niedokładnie!

64
    Podwójna zmiana w szeregach klubu z Moguncji, Castillo i Soto zastępują na placu gry Clemensa i Allaguiego.

62
    Joselu zabawił się z rywalami w polu karnym, wyłożył piłkę Briandowi, ale Francuz płaskim uderzeniem z pierwszej piłki nie zdołał pokonać bramkarza!

53
    Na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się Geis, odległość była spora, a piłka po strzale pomocnika Mainz trafiła w słupek!

52
    Kolejna kartka, Sane nieprzepisowo atakował Baumgartlingera.

50
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu, za faul na Stindlu ukarany Brosinski.

Ani sekundy nie doliczył pan Kinhoefer do pierwszej połowy. Po 45 minutach Hannover za sprawą trafienia Jimmy'ego Brianda prowadzi z FSV Mainz w stosunku 1:0!

32
    Ładna wrzutka Brosinskiego z prawej strony pola karnego, uderzał De Blasis, ale piłka przeleciała obok bramki! Piłkarze z Moguncji mogli w tej sytuacji doprowadzić do remisu!
    Jimmy BRIAND - 1:0

26
    Gol dla Hannoveru!
    Rzut rożny dla gospodarzy, piłkę przed siebie piąstkuje Karius, jednak ta spada pod nogi JIMMY'EGO BRIANDA! Francuz nie zastanawia się długo i uderza z pierwszej piłki, kierując futbolówkę do bramki!

21
    Piłka w bramce po precyzyjnym uderzeniu Joselu! To trafienie nie zostało jednak uznane – w momencie podania Hiszpan znajdował się na pozycji spalonej!

5
    To powinno być 1:0! W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Stindl, ale jego strzał obronił Karius! Po chwili wrzutkę Kiyotake uderzeniem głową kończył Joselu, ale przestrzelił.