Niżny Nowogród – Barys 2:1 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Barys Nur-Sultan
Piątek 06.02.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace, Niżny Nowogród, Rosja • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:16:21)

Koniec spotkania! Torpedo pokonuje na własnym lodzie Barys Astana 2:1 i wciąż zachowuje szanse na grę w fazie play-off! Asystę w dzisiejszym starciu zaliczył Wojtek Wolski.

60:00

59:30
    Czas dla gości.

58:50
    Pusta bramka Astany!

58:00
    Rozpoczynamy ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry.

57:10
    Uwolnienie po stronie Barysu. Wznowienie gry pod bramką Laco.

56:11
    Astana na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

55:20
    Bardzo zachowawcza gra Torpedowców. Do zakończenia meczu niespełna pięć minut.

54:30
    Astana próbuje atakować, ale jak na razie kazachska drużyna bez pomysłu na grę w tej tercji.
    Sakari SALMINEN - 2:1

53:01
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył SAKARI SALMINEN.

GOOOL! Ależ teraz zaspała defensywa Astany! SAKARI SALMINEN wyjechał zza bramki i z najbliższej odległości pokonał Laco! Gospodarze na prowadzeniu!