Niżny Nowogród – Barys 2:1 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Barys Nur-Sultan
Piątek 06.02.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace, Niżny Nowogród, Rosja • Kontinental Hockey League

Bramkę zdobył SAKARI SALMINEN.

GOOOL! Ależ teraz zaspała defensywa Astany! SAKARI SALMINEN wyjechał zza bramki i z najbliższej odległości pokonał Laco! Gospodarze na prowadzeniu!

48:19
    Dwie minuty za zahaczanie otrzymał Michajlis (AST). Torpedo w przewadze.
    Jarkko IMMONEN - 1:1

42:45
    Bramkę zdobył JARKKO IMMONEN.

GOOOL! Jest wyrównująca bramka gospodarzy po świetnie rozegranym zamku! Wolski podał do JARKKO IMMONENA, który strzałem z pierwszego krążka pewnie pokonuje Laco! 1:1!

36:30
    Dobry strzał Wolskiego! Z problemami broni golkiper kazachskiego zespołu.

35:59
    Bochenski (AST) na ławce kar za przeszkadzanie. Torpedo raz jeszcze w przewadze.

32:17
    Sawczenko (AST) otrzymał dwie minuty kary za uderzanie. Szansa na zdobycie bramki dla gospodarzy.

27:43
    Dwie karne za trzymanie otrzymał Wojtek Wolski (NNO). Torpedo ponownie zagra w osłabieniu.
    Konstantin PUSZKARIOW - 0:1

24:03
    Gol dla Barysa!
    Bramkę zdobył KONSTANTIN PUSZKARIOW.

GOOOL! W końcu mamy otwarcie wyniku spotkania! KONSTANTIN PUSZKARIOW mocnym strzałem spod niebieskiej pokonał zasłoniętego Kasutina i mamy 0:1!

15:43
    Dwie minuty kary za natarcie otrzymał Pepaljew (NNO). Gośćie w przewadze.

7:57
    Salminen (NNO) otrzymał dwie minuty kary za trzymanie. Torpedo zagra w osłabieniu.

7:40
    Zamieszanie pod bramką Laco po uderzeniu Salminena! Broni jednak golkiper kazachskiej drużyny.

0:56
    Szybko pierwsze wykluczenie łapią goście. Dwie minuty dla Rudienki za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem (AST).

Początek starcia za niespełna dziesięć minut.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 43. Immonen (Wolski, Stoliarow), 54. Salminen – 25. Puszkariow (Bartulis)

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Biriukow) – Hietanen, Pepaljew, Osipow, Bernacki, Makarow, Błażewski, Aljajew – Stoliarow, Dmitrij Kazionow, Denis Kazionow – Salminen, Immonen, Wolski – Mozer, Galuzin, Filatow – Krasnoslobodcew, Diemagin, Potapow – Kniazew
    Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektow) – Dallman, Lundin, Sawczenko, Siemionow, Bartulis, Blochin, Ryspajew, Lakiza – Dawes, Bochenski, Boyd – Rudienko, Starczenko, Upper – Michajlis, Gavrilin, Puszkariow – Kwasza, Rachmanow, Romanow

Sędziowie: Anisimow, Olenin – Zacharenkow, Siwow