Niżny Nowogród – Barys 2:1 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Barys Nur-Sultan
Piątek 06.02.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace, Niżny Nowogród, Rosja • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:16:21)

Koniec spotkania! Torpedo pokonuje na własnym lodzie Barys Astana 2:1 i wciąż zachowuje szanse na grę w fazie play-off! Asystę w dzisiejszym starciu zaliczył Wojtek Wolski.

60:00

59:30
    Czas dla gości.

58:50
    Pusta bramka Astany!

58:00
    Rozpoczynamy ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry.

57:10
    Uwolnienie po stronie Barysu. Wznowienie gry pod bramką Laco.

56:11
    Astana na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

55:20
    Bardzo zachowawcza gra Torpedowców. Do zakończenia meczu niespełna pięć minut.

54:30
    Astana próbuje atakować, ale jak na razie kazachska drużyna bez pomysłu na grę w tej tercji.
    Sakari SALMINEN - 2:1

53:01
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył SAKARI SALMINEN.

GOOOL! Ależ teraz zaspała defensywa Astany! SAKARI SALMINEN wyjechał zza bramki i z najbliższej odległości pokonał Laco! Gospodarze na prowadzeniu!

51:20
    Guma po zagraniu jednego z Torpedowców opuściła obszar lodowiska.

50:19
    Astana na lodzie już w pełnym zestawieniu.

49:10
    Wolski próbował indywidualnie, ale czujną interwencją popisała się cała defensywa Barysu.

48:19
    Dwie minuty za zahaczanie otrzymał Michajlis (AST). Torpedo w przewadze.

47:30
    Pepaljew mocno z okolic niebieskiej, Laco mrozi gumę.

46:30
    Laco wyłapuje krążek po uderzeniu Salminena.

45:23
    Spalony na niebieskiej podczas akcji gospodarzy.

44:34
    Zacięta gra Torpeda w ofensywie. Niżny Nowogród musi wygrać ten mecz w regulaminowym czasie gry jeśli na poważnie myśli o grze w play-off.

43:30
    Gospodarze próbują pójść za ciosem i objąć prowadzenie.
    Jarkko IMMONEN - 1:1

42:45
    Bramkę zdobył JARKKO IMMONEN.

GOOOL! Jest wyrównująca bramka gospodarzy po świetnie rozegranym zamku! Wolski podał do JARKKO IMMONENA, który strzałem z pierwszego krążka pewnie pokonuje Laco! 1:1!

42:31
    Dallman (AST) dwie minuty karne za spowodowanie upadku przeciwnika.

41:30
    Torpedo cały czas w ofensywie. Szukają tego wyrównującego trafienia gospodarze.

40:45
    Niecelne uderzenie Kniaziewa na bramkę gości.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej odsłony dla Niżnego Nowogrodu.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 18:43.

Koniec drugiej tercji spotkania, po której to Astana prowadzi 1:0 po bramce Puszkariowa.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Rozpoczyna się ostatnia minuta drugiej tercji dzisiejszego starcia.

38:04
    Teraz gorąco pod bramką gospodarzy. Na posterunku jednak Kasutin.

37:59
    Dobrze zaprezentowali się teraz w przewadze gospodarze, ale wciąż bez bramki dla Torpeda.

36:30
    Dobry strzał Wolskiego! Z problemami broni golkiper kazachskiego zespołu.

35:59
    Bochenski (AST) na ławce kar za przeszkadzanie. Torpedo raz jeszcze w przewadze.

35:20
    Gra przenosi się teraz pod bramkę zespołu gospodarzy.

34:18
    Astana na lodzie w pełnym zestawieniu.

34:11
    Krasnoslobodcew mocno z nadgarstka, Laco wyłapuje gumę rakiem.

33:34
    Jak na razie słabo podczas tej gry w przewadze spisują się gospodarze.

32:17
    Sawczenko (AST) otrzymał dwie minuty kary za uderzanie. Szansa na zdobycie bramki dla gospodarzy.

31:30
    Torpedowcy przejęli teraz inicjatywę na lodzie, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

30:20
    Wolski na spalonym. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

29:43
    Wolski powraca już do gry. Gramy 5 na 5.

28:30
    Astana rozgrywa gumę pod bramką Kasutina...

27:43
    Dwie karne za trzymanie otrzymał Wojtek Wolski (NNO). Torpedo ponownie zagra w osłabieniu.

26:04
    Uwolnienie tym razem po stronie gości. Mamy przerwę w grze.

25:30
    Torpedowcy ruszają do ofensywy. Gospodarze chcą jak najszybciej wyrównać.
    Konstantin PUSZKARIOW - 0:1

24:03
    Gol dla Barysa!
    Bramkę zdobył KONSTANTIN PUSZKARIOW.

GOOOL! W końcu mamy otwarcie wyniku spotkania! KONSTANTIN PUSZKARIOW mocnym strzałem spod niebieskiej pokonał zasłoniętego Kasutina i mamy 0:1!

23:50
    Uwolnienie po stronie Niżnego Nowogrodu. Wycofanie gry pod bramkę Kasutina.

22:35
    Jak na razie niezbyt ciekawy początek tej tercji. Sporo chaosu w grze obydwu drużyn.

21:04
    Aktywna gra gości na początku tej odsłony. Gospodarze zepchnięci do defensywy.

20:35
    Dobra interwencja Kasutina po uderzeniu Starczenki.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla drużyny z Astany.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 17:49.

Koniec pierwszej tercji spotkania. Po 20. minutach niezbyt ciekawej gry w Niżnym Nowogrodzie mamy remis 0:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    Rozpoczyna się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:13
    Wolski na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

17:43
    Słaby okres gry w przewadze Astany. Gospodarze na lodzie w pełnym zestawieniu.

16:20
    Torpedo wybija gumę daleko pod bramkę Laco.

15:43
    Dwie minuty kary za natarcie otrzymał Pepaljew (NNO). Gośćie w przewadze.

14:23
    Uderzenie Mozera z nadgarstka. Pewnie interweniuje Laco.

13:30
    Trwa ofensywa Niżnego Nowogrodu. Gospodarze ciągle atakują na bramkę Barysu.

12:45
    Kotłuje się pod bramką kazachskiej drużyny. Sporo pracy ma teraz słowacki golkiper Astany.

11:47
    Filatow w okolice niebieskiej do najeżdżającego Mozera, a ten trafia wprost w parkany Laco.

10:34
    Aljajew mocno z okolic niebieskiej, czujna interwencja Laco.

9:57
    Torpedo na lodzie już w pełnym zestawieniu.

8:30
    Ogromne problemy gości z założeniem hokejowego zamka.

7:57
    Salminen (NNO) otrzymał dwie minuty kary za trzymanie. Torpedo zagra w osłabieniu.

7:40
    Zamieszanie pod bramką Laco po uderzeniu Salminena! Broni jednak golkiper kazachskiej drużyny.

7:20
    Spore problemy jak na razie mają z dobrym rozegraniem gumy zawodnicy Barysu. Torpedo ponownie w ofensywie.

6:26
    Krasnoslobodcew ruszył z indywidualną akcją, ale zakończył ją zupełnie nieudanym uderzeniem.

5:11
    Guma poza obszarem lodowiska podczas akcji przeprowadzanej przez Torpedo. Sędzia zmuszony do przerwania gry.

4:48
    Ładna interwencja Laco rakiem po strzale Denisa Kazionowa. Przerwa w grze.

4:23
    Kazachowie atakują, ale nie mogą oddać celnego uderzenia na bramkę Kazutina.

3:20
    Astana rusza ze swoją pierwszą akcją ofensywną. Torpedo musi cofnąć się do defensywy.

2:56
    Goście powracają już do gry w pełnym zestawieniu.

1:50
    Niżny Nowogród ponownie rozgrywa hokejowy zamek pod bramką Laco...

1:27
    Astana wybija gumę daleko pod bramkę Kasutina.

0:56
    Szybko pierwsze wykluczenie łapią goście. Dwie minuty dla Rudienki za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem (AST).

0:01
    Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Torpedowców!

00:01

Zawodnicy już na lodzie. Czas na hymny narodowe.

Wojtek Wolski w drugiej formacji ofensywnej z Salminenem oraz Immonenem.

Początek starcia za niespełna dziesięć minut.

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Biriukow) – Hietanen, Pepaljew, Osipow, Bernacki, Makarow, Błażewski, Aljajew – Stoliarow, Dmitrij Kazionow, Denis Kazionow – Salminen, Immonen, Wolski – Mozer, Galuzin, Filatow – Krasnoslobodcew, Diemagin, Potapow – Kniazew

Barys Astana: Laco (Poluektow) – Dallman, Lundin, Sawczenko, Siemionow, Bartulis, Blochin, Ryspajew, Lakiza – Dawes, Bochenski, Boyd – Rudienko, Starczenko, Upper – Michajlis, Gavrilin, Puszkariow – Kwasza, Rachmanow, Romanow

Sędziowie: Anisimow, Olenin – Zacharenkow, Siwow.

Faworytem tego wydają się być gospodarze. Jak to przełoży się na rzeczywistość? Przekonamy się już niedługo! Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Torpedowcy w dzisiejszym starciu muszą pokonać drużynę z kazachskiej Astany. Barys to aktualnie szósta drużyna Konferencji Zachodniej.

Torpedowcy z dorobkiem 70 punktów po 51 rozegranych spotkaniach zajmują aktualnie dziewiątą lokatę w Konferencji Wschodniej. Do ósmego, premiowanego awansem do play-off miejsca brakuje im zaledwie jednego punktu.

Jest to już niemal ostatnia faza sezonu zasadniczego. Za parę tygodni wystartują play-offy. Pierwsze drużyny już zapewniły sobie udział w rozgrywkach posezonowych. Jedną z tych drużyn nie jest niestety Torpedo, które wciąż zacięcie walczy o miejsce w PO.

Czas na kolejne spotkanie z udziałem Wojtka Wolskiego. Tym razem drużyna Polaka podejmie na własnym lodzie AK Bars Kazań.

Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Torpedo Niżny Nowogród i AK Bars Kazań.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 43. Immonen (Wolski, Stoliarow), 54. Salminen – 25. Puszkariow (Bartulis)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektow) – Dallman, Lundin, Sawczenko, Siemionow, Bartulis, Blochin, Ryspajew, Lakiza – Dawes, Bochenski, Boyd – Rudienko, Starczenko, Upper – Michajlis, Gavrilin, Puszkariow – Kwasza, Rachmanow, Romanow

Sędziowie: Anisimow, Olenin – Zacharenkow, Siwow