Atletico – Real Madryt 4:0 (koniec) | Villarreal – Granada 2:0 (koniec) | Levante – Malaga 4:1 (koniec)
Sociedad – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Levante UD
4:1 (2:1)
Malaga CF
Sobota 07.02.2015, 20:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

87
    Świetne spotkanie w wykonaniu Barrala, który strzelił trzy bramki! Owacja na stojąco dla zawodnika Levante, którego zmienia Mari.

79
    Zmiana także w ekipie gospodarzy! Uche zwieńczył swój występ golem! W ostatnich minutach może pokazać się Casadesús.

78
    Ostatnia zmiana w ekipie gości staje się faktem. Tissone na boisko na ostatnie minuty.

70
    Xumetra żegnany brawami i trudno się temu dziwić. W jego miejsce Garcia na ostatnie dwadzieścia minut.