Kłaj – Przeworsk 1:2 (koniec) | Rekord – Gniezno 2:1 (koniec) | Wikielec – FC Toruń 4:1 (koniec)
Łęczyca – Nowiny 2:2 (koniec) | Sobek – Bochnia 4:3 (koniec) | TAF Toruń – Słupsk 0:2 (koniec)
Red Dragons – Lubawa 1:2 (koniec) | Chrzanów – GAF Gliwice 3:2 (koniec) | Gniezno – Przeworsk 1:5 (koniec)
Rekord – Kłaj 5:0 (koniec) | Nowiny – FC Toruń 3:1 (koniec) | Łęczyca – Wikielec 3:0 (koniec)
Słupsk – Bochnia 1:1 (koniec) | TAF Toruń – Sobek 1:9 (koniec) | GAF Gliwice – Lubawa 3:1 (koniec)
Chrzanów – Red Dragons 1:1 (koniec)
Sprinter Kłaj
1:2 (1:1)
Futsal Team Przeworsk
Sobota 07.02.2015, 08:30Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-16

W pierwszym, sobotnim meczu MMP U-16, Futsal Team Przeworsk pokonuje Sprintera Kłaj 2:1. Zatem, obie ekipy po dwóch meczach mają po jednej porażce i jednym zwycięstwie. Zapraszamy za kilka minut na kolejne spotkanie! (09:15:40)

24:00

23:49
    Surmiak ładnie wypracował sobie pozycję strzelecką, jednak kolejny raz po jego uderzeniu świetnie interweniował Biernat!

23:22
    Salwach, zdaje się, że za dyskusje z arbitrem ukarany żółtą kartką.

23:21
    Wołowiec odważnie interweniuje na linii.

23:00
    Ostatnia minuta tego pojedynku i Futsal Team przy piłce.

22:35
    Biernat dobrze interweniuje po kontrze Surmiaka.

21:49
    W swoim dziś stylu, Futsal Team krótko rozegrał korner, a Struś mocno trafił w boczną siatkę.

21:45
    Faul na koncie Sprintera Kłaj.

21:30
    Kolejna kontra Futsal Team, ale Harpula nie trafił między nogami Biernata.

21:07
    Błyskawicznie zareagował trener Sprinetra Kłaj. Czas na jego żądanie.

21:07
    Gol dla Futsal Teamu!

Zespołowa akcja futsalistów z Przeworska, zakończona celnym trafieniem z prawej flanki SEBASTIANA PIKUŁY!

20:17
    Ładnie rozegrany korner przez Sprintera. Barwiołek dostał piłkę na 2. metrze, ale nim zdołał się obrócić, zdążyli do niego doskoczyć rywale.

19:37
    Po nieudanej, indywidualnej akcji Sprintera, z kontrą ruszyli gracze z Przeworska. Surmiak wypuścił Ostrzywilka, a ten trafił w ... słupek!

18:33
    Krótko rozegrany korner przez Futsal Team, jednak znów Biernat czujny w bramce.

18:26
    Struś ładnie ograł rywali, ale w sytuacji jeden na jeden powstrzymał go Konrad Biernat!

17:42
    Indywidualna akcja Surmiaka, zakończona potężnym strzałem, po którym piłka otarła się od bocznej siatki!

17:10
    Od dłuższej chwili nie oglądaliśmy żadnej ciekawej akcji. Obie ekipy mają olbrzymią trudność z wyjściem ze strefy środkowej.

15:08
    Zespołowa akcja Futsal Team, wycofanie do Salwacha, który z dystansu strzela na wiwat.

14:33
    Indywidualna akcja Surmiaka, który kończy wszystko uderzeniem z ostrego kąta, ale krótki słupek dobrze przypilnował Biernat.

14:10
    Aktywnie od początku drugiej połowy Sprinter Kłaj. Obie ekipy wyraźnie nastawione na zdobycie drugiej bramki.

13:24
    Kolejny raz Harpula! Tym razem w świetnej sytuacji, po długim podaniu Pikuły nie trafia w światło bramki!

12:52
    Harpula zebrał się do ładnego strzału, jednak dobrze w tej sytuacji ustawiony Konrad Biernat.

12:28
    Barwiołek ładnie zabrał się z piłką, ale jego uderzenie z dystansu zostało zablokowane.

12:01

Za nami pierwsza połowa w meczu Sprinter – Futsal. Po pierwszych 12 minutach gry mamy remis 1:1. Mecz nie stoi na wysokim poziomie. Częściej przy piłce, a zarazem aktywniejsi pod bramką rywali gracze Futsal Team Przeworsk.

12:00

11:30
    Nie układa się gra w końcowych fragmentach pierwszej połowy.

09:54
    Czas dla Sprintera Kłaj.

09:25
    Zawodnicy z Przeworska dyktują warunki gry. Od dłuższej chwili to oni rozgrywają piłkę pomiędzy sobą.

08:14
    Pierwszy faul Sprintera.

07:27
    Ładna, zespołowa akcja Sprintera Kłaj. Brózda pięknie wypatrzył w polu karnym Adamczyka, ale ten myli się w świetnej sytuacji!

07:10
    Salwach nieudanie huknął z dystansu.

06:40
    Gol dla Sprintera!

DOMINIK BRÓZDA doprowadza do wyrównania! Ładne podanie z prawego skrzydła i Brózda technicznym strzałem po krótkim słupku pakuje piłkę do bramki!

05:49
    Ostrzywilk wyprowadził szybki kontratak swojej drużyny, ale mając czystą pozycję uderzył tylko w boczną siatkę!

05:30
    Wyraźna przewaga Futsal Team Przeworsk na początku tego spotkania.

05:00
    Pięć minut gry za nami. Jak na razie, obie ekipy bez faulu.

03:51

Struś spod końcowej linii wystawił przed bramkę do DANIELA OSTRZYWILKA, a ten pięknym uderzeniem z pierwszej piłki nie dał szans Biernatowi!

03:35
    Struś otrzymał niezłe podanie w pole karne, jednak jego uderzenie obronił bramkarz rywali!

03:20
    Częściej przy piłce gracze z Przeworska.

01:52
    Harpula znalazł trochę miejsca, jednak jego uderzenie z dystansu obronił Biernat.

01:00
    Ładnie piłkę przekładał Barwiołek, ale jego strzał został zablokowany. Spriner Kłaj nie skorzystał z rzutu rożnego.

1

Sprinter Kłaj wygrał swoje pierwsze spotkanie, natomiast Futsal Team Przeworsk poniósł porażkę.

Obie ekipy już na parkiecie, za chwilę zaczynamy!

Witam serdecznie. Kilkanaście minut dzieli nas od rozpoczęcia kolejnego dnia z Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski do lat 16.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 08:30.