Cagliari – Hellas Verona 1:2 (koniec) | Atalanta – Sampdoria 1:2 (koniec) | US Palermo – Empoli 0:0 (koniec)
Sassuolo – Lazio 0:3 (koniec) | Genoa – Parma 0:0 (poz.) | Cesena – Udinese 1:0 (koniec)
Inter – Fiorentina 0:1 (koniec) | Torino – Napoli 1:0 (koniec)
US Città di Palermo
0:0 (0:0)
Empoli FC
Niedziela 01.03.2015, 15:00 • Stadio Renzo Barbera • Włoska Serie A

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne piłkarskie emocje z lajfy.com! (17:14:23)
    Statystyki tego meczu. 28 strzałów i 0 goli.

Wysoka intensywność gry, liczne sytuacje podbramkowe, a jednak nie padł nawet gol. Nie ma sensu popadać w zachwyt nad zakończonym właśnie meczem, ale kibice nie mogli narzekać na nudę. Palermo strzeliło w poprzeczkę, kilkakrotnie szarżowali Dybala i Vazquez, a jednak kunszt napastników gospodarzy nie wystarczył do zdobycia gola. Empoli w pierwszej połowie odgryzało się, w drugiej toczyło wyrównany bój. Najlepsze szanse na gola dla gości miał Maccarone, ale w niedzielę nie przedłużył swojej passy strzeleckiej. Wynik 0:0 oznacza, że w tabeli drużyny dzieli taka sama liczba punktów co przed pierwszym gwizdkiem. Wciąż gorsza jest sytuacja Empoli. W barwach tego zespołu zagrał Piotr Zieliński. Nie był to wielki kwadrans Polaka, a do protokołu meczowego wpisał się za sprawą żółtego kartonika.

90+4

90+2
    I błyskawiczna riposta Dybaly i spółki. Rzadko zdarza się, by tak intensywny mecz kończył się remisem 0:0. Futbol bywa jednak nieprzewidywalny.

90+1
    Angelo Cervellera ponownie dopatrzył się faulu zawodników Empoli w walce o piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego.

90
    Doliczone 4 minuty.

88
    Zieliński wpisał się do protokołu meczowego. Szkoda, że nie golem, a żółtą kartką za staranowanie przeciwnika w środku pola.

86
    Ponownie Dybala! Tym razem wybiegał sam na sam z Sepe, ale nie potrafił ominąć bramkarza Empoli i pechowo nadział się na jego interwencje. Druga strona medalu jest taka, że Sepe interweniował wyśmienicie.

85
    Dośrodkowana z lewej strony boiska futbolówka spadła na 15. metr przed Dybalę. Wytrawny napastnik nie zastanawia się dwa razy w takich sytuacjach i strzela. Zabrakło niewiele, by padł gol!

84
    Belotti niepotrzebnie wstrzymał akcję Palermo po podaniu Vazqueza. Coraz więcej chaosu w poszukiwaniach zwycięskiego gola.

83
    Mchedlidze to ostatni zmiennik w niedzielnym meczu. Zastąpił Maccarone, który nie jest zadowolony ze swojego występu.

82
    Sędzia przerwał grę po dośrodkowaniu Valdifioriego i piłkarze Empoli muszą wracać na własną połowę.

81
    Vazquez sfaulował Croce na własnej połowie. Empoli ma następną szansę, by zagrozić gospodarzom ze stałego fragmentu.

80
    Maccarone wyskoczył dynamicznie do podania z prawego skrzydła. Napastnik Empoli wyprzedził defensora, jednak nie zdołał opanować piłki i zamiast soczyście strzelić, to nadział się na interwencję Sorrentino!

78
    Po pierwszej połowie słuszne było stwierdzenie, że nieco lepiej prezentują się gospodarze z Palermo. Po przerwie zupełnie nie widać różnicy – gra się mocno wyrównała.

77
    Andelković ucierpiał na własnej połowie. Trener US Palermo nie ma już zmian w zanadrzu.