Cagliari – Hellas Verona 1:2 (koniec) | Atalanta – Sampdoria 1:2 (koniec) | US Palermo – Empoli 0:0 (koniec)
Sassuolo – Lazio 0:3 (koniec) | Genoa – Parma 0:0 (poz.) | Cesena – Udinese 1:0 (koniec)
Inter – Fiorentina 0:1 (koniec) | Torino – Napoli 1:0 (koniec)
US Sassuolo Calcio
0:3 (0:1)
S.S. Lazio
Niedziela 01.03.2015, 15:00 • Mapei Stadium, Sassuolo • Włoska Serie A

90+5

90+4
    W dalszym ciągu nie obserwujemy końca spotkania, ponieważ opatrywana jest stopa Marchettiego. Za chwilę wznowienie gry.

90+3
    Głupie zachowanie Zazy. Napastnik Sassuolo kompletnie niepotrzebnie fauluje jeszcze Marchettiego. To był chyba wyraz frustracji.

90+2
    Starają się atakować jeszcze piłkarze Lazio. Aktywny jest Candreva, który pojawił się na murawie w 74. minucie i chce się pokazać z dobrej strony.

90
    Arbiter zdecydował, że druga połowa spotkania potrwa trzy minuty dłużej!

89
    Wydawało się, że niezłą okazją będą również mieli gospodarze, jednak Berardi znalazł się na pozycji spalonej! Jego uderzenie obronił i tak Marchetti.
    Felipe Anderson tylko obok bramki!

88
    W sytuacji sam na sam z Consiglim znalazł się Felipe Anderson! Był jednak naciskany przez obrońcę i uderzył obok bramki!

87
    Ostatnie trzy minuty regulaminowego czasu gry. Po zawodnikach Sassuolo widać, że chcieliby oni, żeby to spotkanie już się skończyło.

85
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Lazio, gdzie był Zaza, ale Reprezentant Włoch nie zdołał sięgnąć piłki!

84
    Przejmuje piłkę pod polem karnym rywali Candreva! Dośrodkowanie tego zawodnika, ale blokowane! Rzut z autu dla Lazio.

82
    Mijają kolejne minuty spotkania! Jesteśmy o tym przekonani. Tutaj się już nic nie zmieni! Lazio wygra to spotkanie. Pytaniem pozostaje jedynie rozmiar zwycięstwa.

80
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Biglia, na boisku pojawia się Ledesma.

80
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Taider, na boisku pojawia się Floccari.

78
    Koleją okazję miało Lazio! Gospodarze zupełnie stanęli! Klose świetnie zagrał w pole karne do Candrevy, który średnio opanował jednak piłkę i uderzył tylko nad poprzeczką! To spokojnie mógł być gol!
    Marco PAROLO - 0:3

77
    Gol dla Lazio!

Deklasacja! Uderzenie zza szesnastki jednego z zawodników Lazio. Piłka odbija się od rywala i trafia pod nogi MARCO PAROLO, który znajduje się w sytuacji sam na sam z Consiglim! Pomocnik przyjezdnych pewnie trafia! Nie było spalonego!