Dynamo – Napoli 0:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Everton 5:2 (koniec) | AS Roma – Fiorentina 0:3 (koniec)
Torino – Zenit 1:0 (koniec) | Ajax – Dnipro 2:1 (po dogrywce) | Inter – Wolfsburg 1:2 (koniec)
Besiktas – Club Brugge 1:3 (koniec) | Sevilla – Villarreal 2:1 (koniec)
Besiktas JK
1:3 (0:0)
Club Brugge
Czwartek 19.03.2015, 21:05 • BJK İnönü Stadium (kapacita 32.086 diváků) • Liga Europy UEFA

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (23:00:38)
    Beşiktaş JK - Club Brugge KV 1:3

Club Brugge zasłużenie wygrywa z Besiktasem 3:1! Drużyna z Belgii pokazała dziś naprawdę skuteczny futbol. Turcy zagrali dziś naprawdę słabe spotkanie, w ćwierćfinale Ligii Europejskiej zobaczymy zespół z północno-zachodniej Belgi!

90+4
    CZK: Sahan (BES)

90+2
    Gospodarze będą kończyć to spotkanie w dziesiątkę. Za faul bez piłki Bolingolim-Mbombo wyrzucony z boiska Sahan.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.
    Boli BOLINGOLI-MBOMBO - 1:3

90
    Gol dla Brugge!
    BOLI BOLINGOLI-MBOMBO przejmuje piłkę na 16 metrze i mocnym, celnym uderzeniem ustala wynik tego spotkania!

89
    Ostatnie minuty tego spotkania przed nami, ale nic nie wskazuje na to, że wynik może się jeszcze zmienić.

87
    Głową na bramkę rywali uderzał piłkę Simons, ale jego próba bardzo niecelna.

86
    Opatrywany na murawie bramkarz gości, Ryan.

84
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłka ląduje w rękawicach Zengina.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Kavlak (Beşiktaş JK).

82
    Przekroczył przepisy w środku pola Arslan. Stały fragment gry dla piłkarzy z Belgii.

81
    Zmiana w drużynie Club Brugge KV: z boiska schodzi De Sutter, na boisku pojawia się Oulare.
    Boli BOLINGOLI-MBOMBO - 1:2

80
    Świetna kontra gości. Prostopadłe podanie otrzymuje BOLI BOLINGOLI-MBOMBO, który w sytuacji "sam n a sam" z Zenginem zachowuje "zimną krew" i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

78
    Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony. Techniczne dośrodkowanie przed bramkę Ryana, ale poradzili sobie z nim zawodnicy Club Brugge.

76
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Gedoz, wydaje się, że pomocnik gości będzie potrzebował pomocy medycznej.

74
    Zmiana w drużynie Beşiktaş JK: z boiska schodzi Pektemek, na boisku pojawia się Tosun.

72
    Na spalonym Ba, rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

71
    Zmiana w drużynie Beşiktaş JK: z boiska schodzi Opare, na boisku pojawia się Frei.

69
    Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej. Na własnej połowie ustawiają się goście.

67
    Jeszcze raz Gedoz. Piłka po jego strzale ląduje w rękach dobrze ustawionego Zengina.

66
    Zablokowane uderzenie z dystansu Gedoza.

64
    Zmiana w drużynie Club Brugge KV: z boiska schodzi Izquierdo, na boisku pojawia się Bolingoli-Mbombo.

63
    Meuner fauluje Ba i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.
    Tom DE SUTTER - 1:1

61
    Świetne podanie głową z głębi pola do wychodzącego na "czystą" pozycję TOMA DE SUTTERA! Tym razem napastnik gości nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywali, remis!

60
    Zmiana w drużynie Club Brugge KV: z boiska schodzi De Fauw, na boisku pojawia się Gedoz.

59
    Podanie na wolne pole do De Suttera. W ostatniej chwili uprzedza napastnika gości wychodzący z bramki Zengin!

57
    Z prawej strony dośrodkowywał Rafaelov. Z bramki wyszedł na piąty metr Zengin i bramkarz miejscowej drużyny zdołał oddalić zagrożenie.

55
    W odpowiedzi drużyna z Belgii. Z okolicy 16 metra na bramkę rywali uderzał Simons, ale trafił w interweniującego defensora gospodarzy.

54
    Z dystansu próbował teraz Karvlak. Strzał pomocnika gospodarzy bardzo niecelny, od bramki Ryan.

53
    Podanie na wolne pole do Ba. Jednak były zawodnik Chelsea Londyn przegrywa walkę o piłkę ze stoperem drużyny przyjezdnej.

51
    Przerwa w grze, ucierpiał w starcu z rywalem Arslan.

49
    Jak na razie to zespół ze Stambułu jest w ćwierćfinale LE, czekamy na odpowiedź Club Brugge!
    Ramon MOTTA - 1:0

48
    Gol dla Beşiktaşu!
    Fenomenalne uderzenie zza 20 metra RAMONA MOTTY w lewe okienko bramki Ryana! Besiktas na prowadzeniu!

47
    Jak na razie żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w składzie.

46

Po pierwszej połowie Besiktas bezbramkowo remisuje z Club Brugge. Niewiele dogodnych sytuacji na zdobycie bramki oglądaliśmy w pierwszych 45 minutach. Najlepszą szansę już na początku spotkania zmarnował De Sutter, który umiał pokonać z najbliższej odległości Zengina!

45

45
    Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę wybija De Fauw i sędzia kończy pierwszą połowę!

45
    Fauluje wracający na własną połowę Rafaelov, rzut wolny dla gospodarzy.

43
    Z pod chorągiewki dośrodkowywał Arslan, ale nie mieli większych problemów z tym dośrodkowaniem zawodnicy Club Brugge.

41
    Jeszcze raz w roli głównej Ba. Tym razem piłka po jego uderzeniu ląduje w rękawicach Ryana.

40
    Niesygnalizowane uderzenie Ba z 16 metrów, piłka o kilka metrów mija lewy słupek bramki gości.

39
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie z pod chorągiewki, piłkę chwyta Ryan.

38
    Świetna szansa dla gospodarzy, ale niedokładnie uderzył na bramkę rywali Ba, będzie jeszcze corner dla tureckiego zespołu.

36
    Kolejny rzut wolny dla gości, ale poradzili sobie z dośrodkowaniem piłkarze Besiktasu.

35
    Opare przekroczył przepisy w walce o piłkę z De Sutterem.

33
    Rzut wolny dla zawodników drużyny przyjezdnej. Wysokie dośrodkowanie przed bramkę Zengina bardzo niedokładne.

32
    Izquierdo brzydkim faulem przerywa kontratak gospodarzy.

31
    Przewracany w okolicy linii środkowej Rafaelov, będzie rzut wolny dla gości.

29
    Trzeci już rzut rożny dla gospodarzy. W pole karne rywali piłkę dośrodkowywał Arslan, z bramki wychodzi Ryan i pewnie chwyta piłkę.

28
    Zza pola karnego rywali uderzał Tore. Piłka po jego strzale ląduje na trybunach, bardzo niecelny strzał.

27
    Gwizdy na trybunach. Gospodarze nie kwapią się do pressingu, spokojnie piłkę rozgrywają przyjezdni.

26
    Na przedpolu zmuszony do interwencji Ryan.
    Groźne uderzenie głową De Suttera

24
    Przed kolejną szansą stanął teraz De Sutter. Napastnik gości uderzał głową na bramkę rywali po dośrodkowaniu De Bock, zabrakło naprawdę niewiele!

22
    Drugi w tym meczu corner dla Turków. Nikt nie ruszył do piłki dogrywanej z pod chorągiewki, z linii piątego metra wznowi grę Ryan.

21
    Gospodarze uspokajają grę. Besiktas rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej.

20
    Nie podnosi się z murawy Duarte, ale wydaje się, że stoper gości wróci do gry za kilka chwil.

19
    Fauluje w ofensywie De Sutter, stały fragment gry dla gospodarzy.

18
    Wiele niedokładności z obu stron. Walka o piłkę toczy się w środku pola.

16
    Z pod chorągiewki Tore, ale fauluje jeden z zawodników gospodarzy przed bramką Ryana, rzut wolny dla Club Brugge.

16
    "Do końca" walczył o piłkę Ba i wywalczył rzut rożny dla Besiktasu.

14
    Trzecie już dośrodkowanie z prawej strony Tore, ale ponownie poradzili sobie z nim goście.

12
    Uderzenie z dystansu De Fauw'a. Dobry strzał, ale w środek bramki, nie miał problemów Zengin.

11
    Prawym skrzydłem przedzierał się Rafaelov. Napastnik gości powstrzymany przez Franco.

10
    W ataku pozycyjnym piłkarze Clube. Gospodarze ustawiają się w okolicy linii środkowej boiska.

9
    Kolejna piłka zagrana przez bramkę gości przez Tore. Tym razem do tej piłki wyszedł Ryan, bramkarz gości pewnie interweniuje.

8
    Znakomity przerzut na lewe skrzydło, jednak nie dokładnie piłkę przyjmuje Sahan, kolejny atak będą wyprowadzać goście z Belgii.
    Demba Ba

7
    Podanie na wolne pole do Ba. Napastnik gospodarzy upada w okolicy linii pola karnego, ale gwizdek sędziego milczy i wydaje się, że nie pomylił się sędzia Karasev.
    De Sutter
    Nie wykorzystał sytuacji "sam na sam" De Sutter

5
    W odpowiedzi Clube Brugge! W sytuacji "sam na sam" z Zenginem znalazł się De Sutter, ale nie świetnie zachował się bramkarz gospodarzy i tylko corner dla drużyny przyjezdnej.

4
    Dośrodkowanie z prawej strony Tore, ale piłka przez niego zagrana nie znalazła adresata przed bramką Ryana.

4
    Od pierwszych minut wysoko ustawiła się linii defensorów gospodarzy. Goście ustawiają się na własnej połowie.

3
    Mocne dośrodkowanie, ale piłka trafia w mur.

3
    Przekroczył przepisy Rafaelov, będzie rzut wolny dla miejscowej drużyny około 30 metrów od bramki Ryana.

2
    Podanie z głębi pola w kierunku Tore, ale na spalonym prawy pomocnik Besiktasu.

2
    Gospodarze spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

1

Już za chwilę przywitanie obu zespołów, ale przed tym jeszcze hymn ligi europejskiej!

Piłkarze obu drużyn w towarzystwie arbitrów wychodzą na murawę!

Beşiktaş JK: Zengin – Ramon, Franco, Uysal, Opare – Sahan, Kavlak, Arslan, Tore – Ba, Pektemek
    Rezerwowi: Gonen – Frei, Gulum, Hutchinson, Nukan, Ozyakup, Tosuri

Club Brugge KV: Ryan – De Bock, Duarte, Mechele, Meunier – Izquierdo, Simons, Vormer – De Fauw – De Sutter, Rafaelov
    Rezerwowi: Kujović – Silva, Storm, Oulare, Gedoz, Dierckx, Bolingoli-Mbombo.

Zapraszam na relację live z tego spotkania. Początek naszej relacji we wtorkowy wieczór już od 20.45, bądźcie z nami!
    Skrót pierwszego meczu

Przed tygodniem w meczu rozgrywanym w Belgii Clube wygrał 2:1. Jednak pierwszego gola za sprawą Tore zdobyli goście ze Stambułu. Gospodarze rozegrali wtedy bardzo dobrą drugą połowę. po bramkach Suttela i Rafaelova wygrana Brugge stała się faktem.

Club Brugge
    Liderem krajowych rozgrywek jest również Club Brugge. Zespół z północno-zachodniej Belgii nie przegrał w Jupiler League od czterech kolejek.

Besiktas JK
    Piłkarze Besiktasu ostatnio bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywkach ligowych. Zespół prowadzony przez Slavena Bilića jest jak na razie liderem tureckiej ekstraklasy, rywal "zza miedzy", Galatasaray traci do nich dwa punkty.

W rewanżowym meczu 1/8 finału ligi europejskiej turecki Besiktas JK podejmie przed własną publicznością belgijski Club Brugge KV.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:05.