Dynamo – Napoli 0:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Everton 5:2 (koniec) | AS Roma – Fiorentina 0:3 (koniec)
Torino – Zenit 1:0 (koniec) | Ajax – Dnipro 2:1 (po dogrywce) | Inter – Wolfsburg 1:2 (koniec)
Besiktas – Club Brugge 1:3 (koniec) | Sevilla – Villarreal 2:1 (koniec)
AS Roma
0:3 (0:3)
ACF Fiorentina
Czwartek 19.03.2015, 19:00 • Olimpico, Roma • Liga Europy UEFA
    4-1 w dwumeczu i bardzo pewny awans Violi do ćwierćfinałów!

Sfrustrowany trener gospodarzy wykłóca się jeszcze o coś z sędziami, ale to już nie nie da i jego drużyna w fatalnym stylu żegna się z Ligą Europy. Roma zaczęła z animuszem, ale nie była skupiona w obronie, oraz niestety nie miała dziś pewnego człowieka w bramce i pozostaje jej tylko walczyć o to, aby bronić drugiego miejsca w Serie A. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dziś Mohammed Salah, który trafił dziś w słupek i poprzeczkę, ale mimo, iż nie zdobył bramki za każdym razem gdy miał piłkę obrona Romy mogła się obawiać. Dziękuję za uwagę i zapraszam na mecze LE zaczynające się o 21:00, a więc już za kilka minut! (20:53:57)

90+1

90+1
    Arbiter nawet nie pozwolił Romie na wykonanie rzutu rożnego i zakończył to spotkanie!

90
    Sędzia widocznie chce oszczędzić gospodarzom cierpień- doliczył tylko minutę do regulaminowego czasu gry.

89
    Skorupski przechwytuje piłkę. Musi wyganiać partnerów na połowę rywali, bo nikt już specjalnie nie kwapi się do ataku.

88
    Ljajić nie wytrzymał napięcia! Głupi faul Serba i zostaje on wyrzucony z boiska!

86
    Korner dla Romy. Zbyt krótkie dośrodkowanie, ale gospodarze utrzymują inicjatywę.

85
    Vargas zmylił rywala, który wykonywał wślizg. Peruwiańczyk uderzył zewnętrznym podbiciem, ale trafił w interweniującego defensora rywali.

84
    Viola stara opiera teraz swoją grę na prostych środkach. Niemniej mogą one przynieść skutek, bo gracze Romy są przesunięci mocno do przodu.

83
    Długie podanie w kierunku Salah, ale obrońcy Romy byli w przewadze i bez problemu zgrali futbolówkę do Skorupskiego, który wznowił grę długim wykopem.

81
    Aut dla Romy. Do końcowego gwizdka kilka minut, a Roma nadal nie ma lepszego pomysłu, niż długie wymienianie piłki wszerz boiska i czekanie na okazję.

79
    Kapitan Violi- Valero opuścił plac gry, a zastąpił go Aquilani. To ostatnia roszada w tym spotkaniu.

78
    Ljajić dostał żółtą kartkę.

78
    Salah gra dzisiaj bardzo dobrze, ale ma pecha! Tym razem jego uderzenie sprzed szesnastki zatrzymało się na słupku!

77
    Florenzi dostał górną piłkę, ale była ona minimalnie za mocna i uderzył końcową buta, przez co strzał był zbyt lekki!

75
    Kwadrans do końca, ale nie zanosi się, jak na razie, na kolejne bramki. Violi w zupełności wystarczy to, co mają, a Romie ciężko gra się dzisiaj w ataku.

74
    Florenzi opanował futbolówkę tuż przed linią boczną i przedarł się w pole karne, ale po chwili wściekły doskoczył do sędziego liniowego, bo ten orzekł, że piłka przekroczyła linię! Sędzia główny jednak zmienił swoją decyzją po konsultacji z drugim liniowym i będzie rzut rożny dla Romy.