Sevilla – Bilbao 2:0 (koniec) | Córdoba – Atletico 0:2 (koniec) | Almeria – Levante 1:4 (koniec)
Malaga – Sociedad 1:1 (koniec)
Malaga CF
1:1 (0:0)
Real Sociedad
Sobota 04.04.2015, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Hiszpańska LaLiga

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (23:52:22)

Trzymające w napięciu do ostatnich minut spotkanie kończy się sprawiedliwym podziałem punktów! Wynik meczu w 55. minucie otworzył Recio, a do wyrównania na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził Pardo!

90+5

90+4
    Jeszcze jedna żółta kartka, ukarany Ruben Pardo.

90+3
    Żółte kartki dla obrońców Malagi: dla Boki za faul i dla Weligtona za dyskusje z arbitrem.

90+2
    Aż cztery minuty zostały doliczone do drugiej połowy.

90+1
    Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Pardo skutecznie przecina Kameni.

90
    Tymczasem Amrabata zastępuje Javi Guerra.

90
    Zwija się z bólu Sergio Sanchez, krótka przerwa w grze.

88
    Przewinił w ofensywie Amrabat, od rzutu wolnego rozpoczną goście z San Sebastian.

87
    Jeszcze jedna żółta kartka, ukarany Xabi Prieto.

86
    Kolejny strzał Pardo, tym razem piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

85
    Zamieszanie w polu karnym gości, zawodnicy Malagi domagają się rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy.
    PARDO - 1:1

83
    Gol dla Sociedad!
    RUBEN PARDO doprowadza do wyrównania! Z prawej strony piłkę wyłożył Finnbogason, ta spadła pod nogi PARDO, który sprzed pola karnego uderzył mocno, pokonując w ten sposób Kameniego!

83
    Akcja gospodarzy przerwana, Amrabat na spalonym.

82
    Na trybunach zasiadło dziś dokładnie 20 499 kibiców.

80
    Żółtą kartką ukarany Samuel Castillejo.

78
    Tymczasem Alfred Finnbogason zastępuje na placu gry Castro.

76
    Strzał Castillejo zablokowany, piłka spada jednak pod nogi Amrabata, który kieruje ją do pustej bramki! Napastnik Malagi znalazł się jednak w tej sytuacji na spalonym i oczywistym było, że ten gol nie zostanie uznany.

74
    Zmiana w zespole gospodarzy, Duda zmienia Juanmiego.

73
    Ucierpiał w starciu z rywalem Kameni, przerwa w grze.

71
    Amrabat faulowany przez Ansotegiego, obeszło się w tej sytuacji bez kartki dla obrońcy Realu Sociedad.

69
    Potężne uderzenie Boki sprzed pola karnego, efektowną paradą popisał się w tej sytuacji Rulli!

68
    Mocne dośrodkowanie w pole karne, gdzie główkowy pojedynek przegrywa jednak Juanmi.

66
    Dwie zmiany w szeregach gości, Pardo i Hervias zastępują Granero i Canalesa.

65
    Źle rozegrali tę akcję goście, z kontrą suną już piłkarze Malagi.

62
    Ricarto Horta pojawia się na placu gry zastępując Samuela.

61
    Szybki trójkowy kontratak gości, piłka trafiła pod nogi Castro, ale podanie było minimalnie zbyt mocne, aby pomocnik Realu mógł opanować futbolówkę! Świetna szansa zmarnowana!

60
    W pole karne wpadł Darder, ale jego uderzenie broni Kameni.

57
    A więc doczekaliśmy się wreszcie bramki dla gospodarzy. Jak zareagują na taki obrót spraw podopieczni Davida Moyes'a? Na odrobienie straty zostało im nieco ponad pół godziny.
    RECIO - 1:0

55
    Gol dla Malagi!
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka spada na głowę JOSE LUISA RECIO, który pewnym strzałem pokonuje Rulliego! Malaga prowadzi 1:0!

54
    Żółtym kartonikiem za faul na Amrabacie ukarany Inigo Martinez.

53
    Zupełnie nieudany strzał Dardera, piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

52
    Samuel traci piłkę w szesnastce gości atakowany przez kilku rywali.

51
    Wpadł w pole karne Rosales, ale piłka po rykoszecie wylatuje poza boisko.

49
    Ambrabat wykłada piłkę Samuelowi, ten uderza technicznie, ale nie sprawia w ten sposób problemów Rulliemu!

47
    Wrzutka z prawego skrzydła na głowę Juanmiego, jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

46
    Bez zmian przystąpiły obie drużyny do drugiej połowy.

46

Po całkiem niezłej pierwszej połowie Malaga remisuje bezbramkowo z Realem Sociedad. Miejmy nadzieję, że po przerwie doczekamy się goli!

45

45
    Błąd rywala chciał wykorzystać Chory Castro, który wyłuskał piłkę w polu karnym i mocno uderzył w kierunku bramki! Na raty, ale skutecznie interweniował w tej sytuacji Kameni!

43
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany Bergara.

42
    Chory Castro decyduje się na uderzenie, które zostaje jednak zablokowane.

41
    Sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie w wykonaniu Recio, od rzutu wolnego goście z San Sebastian.

39
    Wrzutka z prawego skrzydła prosto w rękawice Kameniego.

37
    Boka staranowany przy linii bocznej, od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

35
    W starciu z rywalem ucierpiał Recio, krótka przerwa w grze.

33
    W ofensywie przewinił Juanmi.

31
    Indywidualna akcja Canalesa zakończona strzałem, który został jednak zablokowany.

30
    Mocne dośrodkowanie Amrabata, piłka w rękawicach Rulliego.

29
    Przed szansą Granero, piłka niespodziewanie trafiła pod nogi pomocnika gości, ale ten nie trafił w nią czysto i przeniósł futbolówkę daleko od celu.

28
    Potężne uderzenie Canalesa z dystansu, z problemami broni Kameni!

27
    Mocny strzał Rosalesa skutecznie zablokowany.

25
    Podanie w kierunku Amrabata zostało przecięte przez obronę gości.

23
    Rzut wolny dla Realu, dośrodkowanie Granero było jednak bardzo niedokładne.

21
    Mocne dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku Agirretxe, niewiele brakowało, a napastnik Sociedadu sięgnąłby piłki i skierował ją do bramki.

20
    Mocna wrzutka Yuriego Berchiche, piłka nie znajduje jednak adresata w polu karnym.

18
    Znakomita akcja Zaldui, który minął kilku rywali, wpadł w pole karne, ale oddał niecelny strzał.

16
    Kolejny nieuznany gol dla Malagi! Amrabat minął Ansotegiego i skierował piłkę obok bezradnego Rulliego, jednak arbiter odgwizdał w tej sytuacji faul na obrońcy Realu!

14
    Wciąż w ofensywie Malaga, podanie w kierunku Samuela było jednak zbyt mocne.

12
    Piłka w bramce po uderzeniu głową Juanmiego! Sędzia dopatrzył się jednak w tej sytuacji spalonego i nie uznał tego gola!

11
    Skuteczny blok Inigo Martineza uniemożliwia oddanie strzału gospodarzom.

9
    Rzut wolny dla Realu, mocne dośrodkowanie Granero pada łupem Kameniego.

7
    Szybka akcja Malagi, prostopadłe podanie Amrabata nie dociera jednak do adresata.

5
    Skutecznie w defensywie interweniował Zaldua, rzut rożny dla gospodarzy.

4
    W początkowych minutach w ofensywie Malaga. Gra toczy się na połowie gości.

2
    Goście w różowo-czarnych strojach, Malaga na biało-niebiesko.

1

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie, za chwilę początek meczu.

Składy obu drużyn:

Málaga CF: Kameni – Boka, Weligton, Sergio Sanchez, Rosales – Sergi Darder, Recio, Samu Castillejo, Juanmi, Samu – Amrabat.

Rezerwowi: Ochoa – Javi Guerra, Horta, Tissone, Duda, Luis Alberto, Miguel Torres.

Real Sociedad: Rulli – Joseba Zaldua, Ansotegi, Inigo Martinez, Yuri – Bergara, Canales, Xabi Prieto, Granero, Castro – Agirretxe.

Rezerwowi: Zubikarai – Carlos Martinez, Elustondo, Finnbogason, Pardo, Zurutuza, Hervias.

Sędziowie: Carlos Del Cerro – Juan Yuste, Abraham Alvarez.

Zawodnicy z San Sebastian notują ostatnio dobrą passę. Podopieczni Davida Moyesa wygrali trzy kolejne mecze, zostawiając w pokonany polu kolejno Espanyol, Getafe i Cordobę. Czy dziś uda im się podtrzymać tę serię? Początek meczu o 22!

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie pan Carlos Del Cerro. Sędzia ten jest zdecydowanie bardziej szczęśliwy dla Realu, któremu gwizdał między innymi podczas wygranego sensacyjnie meczu z Barceloną. Jeśli chodzi o Malagę, pan Del Cerro prowadził ich starcie z Levante, w którym drużyna trenera Garcii przegrała aż 1:4.

Spotkanie rozegrane pomiędzy tymi drużynami jesienią zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Malagi. Jedyną bramkę w tamtym meczu zdobył w 72. minucie Juanmi, zapewniając w ten sposób trzy punkty podopiecznym Javiego Garcii.

Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze, którzy w tabeli zajmują jak na razie siódmą pozycję z 44 punktami na koncie. Real Sociedad ma o osiem oczek mniej i jest 10.

Na Estadio La Rosaleda w Maladze miejscowa drużyna zmierzy się dziś z Realem Sociedad San Sebastian! Na relację na żywo z tego meczu zapraszamy do serwisu Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.