Siarka T. – Wisła Pu. 0:2 (koniec) | Błękitni – Stal M. 2:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 5:1 (koniec)
Nadwiślan – MKS Kluczbork 2:2 (koniec) | Rozwój – Zagłębie S. 2:2 (koniec) | Raków – Kotwica 3:0 (koniec)
ROW Rybnik – Górnik W. 1:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
1:1 (1:1)
Górnik Wałbrzych
Sobota 04.04.2015, 16:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga

Energetyk ROW Rybnik remisuje z Górnikiem Wałbrzych 1:1. W drugiej połowie spadło nam tempo meczu. Niewiele klarownych sytuacji stworzyli sobie po przerwie piłkarze obu drużyn.

90+4
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Folc, na boisku pojawia się Krzymiński.

90+4
    Piłka w bramce gości, ale sędzia boczny wskazuje pozycję spaloną, nie uznaje gola arbiter główny!

90+3
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Figiel, na boisku pojawia się Folc.

87
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Krotofil, na boisku pojawia się Bedronka.

85
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Sawicki, na boisku pojawia się Wepa.

79
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Dudziński.

74
    Z lewej strony piłkę dośrodkowywał Gojny, na piątym metrze do futbolówki doszedł Sebastian Musiolik, który fatalnie przestrzelił z najbliższej odległości!

73
    Szybka kartka dla Mandrysza, który pojawił się na murawie dopiero kilka minut temu.

68
    Michalak fauluje Mandrysza około 20 metrów od bramki Musina.

65
    Zmian dokonuje również trener Prasoł. Doświadczony Borovicanin zastąpiony przez bardzo młodego Pawła Mandrysza.

63
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Śmiałowski za Lenkiewicza.

58
    Żółta kartka dla Borovicanina, za symulowanie.

Po pierwszej połowie Energetyk remisuje z Górnikiem Wałbrzych 1:1. Początkowe fragmenty meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy, którą podopieczni Mariusza Prasoła udokumentowali bramką. Goście z upływem czasu zaczęli dochodzić do głosu, udało im się wyrównać w 38. minucie.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa meczu, zostańcie z nami!

45+1
    Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Muszalika, piłka trafia w mur. Sędzia kończy pierwszą połowę!

38
    Gol dla Górnika Włb!
    Mamy wyrównanie. Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Rybickiego, tam do piłki dochodzi BARTOSZ TYKTOR i z kilku metrów głową kieruje piłkę do bramki Energetyka!

14
    Gol dla Energetyka!
    Znakomite dośrodkowanie spod chorągiewki Muszalika wprost na głowę MARKA KROTOFILA, prawy obrońca gospodarzy pięknym uderzeniem głową otwiera wynik tego spotkania!

Zakończyła się właśnie rozgrzewka obu drużyn, już za kilka minut początek meczu!

Witam z Rybnika! Już za kilkadziesiąt minut pierwszy gwizdek Pana Kornela Paszkiewicz . Od kilku minut trwa rozgrzewka obu drużyn na murawie stadionu miejskiego w Rybniku. Poznaliśmy właśnie składy w jakich rozpoczną dziś mecz oba zespoły.