Tarnovia – Jarota 2:1 (koniec) | Warta – Centra 2:0 (koniec) | Soła – Beskid 2:0 (koniec)
Czaniec – Odra O. 0:4 (koniec) | Wisła II – Garbarnia 1:1 (koniec) | Górnik Wes. – Skra 0:2 (koniec)
Rekord – Ruch Z. 0:0 (koniec) | Piast II – Polonia Ł. 4:1 (koniec) | Włocłavia – Unia Sw. 0:3 (koniec)
Piast II Gliwice
4:1 (2:0)
Polonia Łaziska Górne
Środa 29.04.2015, 17:00 • Stadion w Gliwicach , ul.Lekarska 5 • 3 Liga

Piast II Gliwice pokonuje Polonię Łaziska Górne 4:1. Dziękujemy za uwagę. (18:50:14)

89
    Po dośrodkowaniu Sucheckiego z rzutu wolnego , piłkę łapie Szumski i wznawia grę gospodarzy

85
    Niecelne podanie Rączki do Tyszczaka i od bramki gospodarze wznawiają grę.

84
    Faulowany Łoboda i od rzutu wolnego goście wznawiają grę

83
    Od autu Łaziszczanie

81
    Suchecki uderza piłkę z rzutu wolnego , ale jego strzał wysoko ponad bramką Szumskiego

81
    Rzut wolny dla gości

80
    Żółtą kartką ukarany Kubik

80
    Gol dla Poloni!
    Po uderzeniu z rzutu wolnego , w okienko bramki gliwiczan strzela Krzysztof Suchecki

71
    Podanie Sucheckiego do Łęszczaka , jednak ten nie opanował piłki .

68
    Zmiana w Piaście II , boisko opuszcza Izvolt , za niego wszedł Czekański

65
    Gol dla Piasta
    Daniel Kwaśniewski zdobywa czwartą bramkę dla gospodarzy po błędzie obrońców z Łazisk

64
    Na pozycji spalonej Ciechański

61
    Nieporozumienie w zespole Polonii i gospodarze przejmują piłkę.

58
    po błędzie defensywy Łaziszczan , Daniel Ciechański zdobywcą trzeciej bramki dla Piasta

54
    Niecelne uderzenie Majsnera na bramkę Szumskiego , Piast wznawia grę od swojej bramki.

53
    Ucierpiał teraz jeden z graczy Polonii.

52
    Od autu Łęszczak.

51
    Podanie Wawrzyniaka w pole karne do Paszka , ten oddaj strzał , ale bramkarz Piasta łapie piłkę i wznawia grę swojego zespołu.

49
    Faul Paszka , i gospodarze od rzutu wolnego wznowili grę.

48
    Na spalonym Wawrzyniak , i gospodarze od rzutu wolnego wznawiają grę

47
    Na spalonym Ciechański

46

Dobiega końca przerwa w spotkaniu , za moment początek drugiej połowy.

45

45
    jedna minuta doliczona

44
    Wawrzyniak podaje do Majsnera , ten oddaje strzał ale bramkarz Piasta łapie piłkę i wznawia grę gospodarzy.

43
    Faulowany teraz jeden z piłkarzy Piasta

41
    Po indywidualnej akcji Majsnera , który oddaje strzał na bramkę Szumskiego , bramkarz z Gliwic odbija piłkę i gospodarze przejmują piłkę.

40
    Uderzenie Wawrzyniaka na bramkę Szumskiego , ten wybija piłkę i gospodarze przejmują piłkę.

39

39
    Dawid Tomanek ukarany żółtą kartką za faul na Paszku.

37
    Niecelne podanie Docekala do Dytki i Polonia przejmuje piłkę.

34
    Świetna interwencja Gieracza , który z kilku metrów broni mocny strzał Dytki.

33
    Zablokowany strzał Izvolta przez obrońców Polonii.

28
    Po uderzeniu Docekala , piłka odbiła się od muru , przejął ją jednak Hałgas i z ok. 18 metrów strzałem pod poprzeczkę umieszcza piłkę w siatce

27
    Rzut wolny dla Piasta

26
    Po indywidualnej akcji Paszek uderza na bramkę Szumskiego , ale ten złapał piłkę i wznawia grę gospodarzy.

22
    Bramkę po uderzeniu w długi róg strzela Patryk Dytko

21
    Od autu gospodarze

20
    Bardzo niecelne uderzenie Dytki na bramkę Gieracza., który wznawia grę swojego zespołu.

19
    Niecelne uderzenie Sucheckiego na bramkę Szumskiego i Piast od własnej bramki wznowił grę

17
    Zablokowany strzał gospodarzy przez Mazurka.

15
    Po dośrodkowaniu Piasta w pole karne Polonii , Łaziszczanie wybijają piłkę poza swoje pole karne.

14
    Uderzenie Dytki na bramkę Gieracza , obrońcy Polonii wybijają piłkę na róg.

12
    Uderzenie Sucheckiego z rzutu wolnego broni Szumski.

11
    Faulowany był teraz Paszek i goście mają rzut wolny

10
    Faul Wawrzyniaka na Kwaśniewskim i gospodarze wznawiają grę z rzutu wolnego.

9
    Od autu Łaziszczanie.

7
    Groźna akcja gospodarzy , Ciechański podaje do Dytki , ten oddaje strzał ,jednak Gieracz staje na posterunku i zażegnuje zagrożenie.

6
    Nieudane dośrodkowanie Łęszczaka w pole karne Piasta i gospodarze wznowili grę od własnej bramki.

5
    Od autu Mazurek

3
    Podanie do Kwaśniewskiego , ten dośrodkowuje w pole karne jednak obrońcy Polonii przejmują piłkę.

1
    Spotkanie rozpoczęła drużyna Polonii Łaziska.

1

Piast II zagra w strojach czerwonych , Polonia na żółto-czarno.

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę.

Piast II Gliwice: Szumski – Kwaśniewski , Docekal , Nieves , Hałgas , Dytko , Dziczek , Kubik , Tomanek , Izvolt , Ciechański

Rezerwowi: Cifuentes ,Czogała , Czekański , Budzik , Salak , Gojko , Paskuda

Polonia Łaziska Górne: Gieracz – Mazurek , Rybak , Rączka , Łęszczak , Widuch ,Czupryna , Wawrzyniak , Suchecki , Paszek , Majsner

Rezerwowi: Wójcik , Łoboda , Małecki , Tyszczak , Kruk , Mazur.

Witamy ze stadionu w Gliwicach . Za 25 minut początek meczu Piast II Gliwice-Polonia Łaziska Górne.Obie drużyny rozgrzewają się na boisku.

Jutrzejsze spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco , ponieważ jedna jak i druga drużyna będzie walczyć o komplet punktów by móc wydobyć się ze strefy oznaczającej spadek.Jak się to wszystko zakończy przekonamy się jutro ok. godz. 19:00 . Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live za pośrednictwem portalu Lajfy.com.

W tabeli obydwie drużyny zajmują miejsca spadkowe. Piast II z 24 punktami znajduje się na miejscu 17 . Polonia natomiast jest o jedną pozycję wyżej z 28 punktami .

W ubiegłą sobotę w 28 kolejce obydwa zespoły grały ze zmiennym szczęściem. Piłkarze z Gliwic zremisowali na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice 3:3 urywając gospodarzom dwa punkty w ostatnich sekundach meczu.Bramki dla Gliwiczan zdobywali kolejno: Tomas Docekal w 55 minucie , Patrick Dytko w 68 minucie oraz Maciej Salak w 90 minucie. Polonia natomiast uległa w Łaziskach drużynie Rekordu Bielsko Biała 0:1 po bramce Mieczysława Sikory w 19 minucie meczu.

Przed nami kolejna seria spotkań na arenach trzecioligowych. W Gliwicach na stadionie Carbo rezerwy Piasta Gliwice zmierzą się z Polonią Łaziska Górne w ramach 29 kolejki III ligi Opolsko-Śląskiej.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.