Górnik Z. – Pogoń 2:0 (koniec) | Lech P. – Jagiellonia 1:3 (koniec) | Śląsk – Legia 1:1 (koniec)
Lech Poznań
1:3 (0:0)
Jagiellonia Białystok
Niedziela 17.05.2015, 15:30 • INEA Stadion, Poznań • PKO Ekstraklasa
    Ścisk w czubie tabeli!

Statystyki meczowe:

Szok w Poznaniu! Maciej Skorża nie dowierza. Jagiellonia Białystok pokonuje Lecha 3-1! Wszystko zaczęło się od fatalnego błędu sędziego Złotka, który zaliczył gola ze spalonego Dawida Kownackiego. To podziałało mobilizująco na gości, którzy po dwóch trafieniach Patryka Tuszyńskiego wyszli na prowadzenie. Decydującą bramkę, jakże pięknej urody, zdobył Maciej Gajos z rzutu wolnego. Dziękuję za śledzenie relacji z tego rewelacyjnego spotkania i zapraszam na kolejne na portalu Lajfy.com. Kwestia mistrzostwa Polski wciąż jest otwarta! (17:23:03)

90+4
    Opinia Wojtka Kowalczyka:

90+3
    Trener Jagi wykorzystuje ostatnią możliwość rotacji w składzie. Gajos zmierza na ławkę rezerwowych, a na placu gry pojawia się Tymiński.

90+2
    Taktyczna zmiana Michała Probierza. Tarasovs wbiega w miejsce Mackiewicza.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone. Tutaj już nie ma prawa nic się zmienić. Trzy punkty jadą do Białegostoku, ale przez Warszawę, bo tam we środę Jaga zmierzy się z Legią.

90
    Jeszcze jedna próba Keity. Tym razem piłka po drodze odbiła się od jednego z graczy Jagi i wyszła za linię końcową. Korner.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Za moment dowiemy się, o ile przedłuży sędzia te spotkanie.

88
    Potężne uderzenie Keity z lewej nogi. Piłka poszybowała jednak w bezpiecznej odległości obok słupka. Nieczysto w nią trafił rezerwowy Kolejorza.

87
    Spóźnione wejście Linetty'ego. Nastąpił na stopę Romanchuka. Rzut wolny, lecz sędzia Złotek nie ukarał piłkarza Lecha.

86
    Krótka przerwa w grze spowodowana urazem jednego z piłkarzy Jagiellonii. Już jednak wydaje się, że jest wszystko w porządku i gramy dalej.

85
    Część kibiców Lecha już opuszcza stadion!

84
    Bardzo dobrze bita piłka przez Szkota, lecz nie sięgnął jej zamykający akcję Kownacki.

83
    Rzut wolny z drugiej strony boiska. Douglas ustawia piłkę.
    Maciej GAJOS - 1:3

82
    Gol dla Jagiellonii!
    Co za bramka! MACIEJ GAJOS fantastycznie wykonał stały fragment i podwyższył prowadzenie białostoczan. Burić tylko przyglądał się wpadającej do jego bramki piłce.

81
    Grzyb faulowany przez Trałkę przed polem karnym. Doskonała okazja gości na strzelenie gola. 23 metry do bramki Buricia!