Villarreal – Malaga 2:1 (koniec) | Elche – Bilbao 2:3 (koniec) | Deportivo – Levante 2:0 (koniec)
Atletico – FC Barcelona 0:1 (koniec) | Sociedad – Granada 0:3 (koniec) | Córdoba – Rayo Vallecano 1:2 (koniec)
Getafe – Eibar 1:1 (koniec) | RCD Espanyol – Real Madryt 1:4 (koniec) | Valencia – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Sevilla – Almeria 2:1 (koniec)
Getafe CF
1:1 (1:1)
SD Eibar
Niedziela 17.05.2015, 19:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Hiszpańska LaLiga

Ostatni gwizdek sędziego! Strzelanie rozpoczął Hinestroza, ale trzy minuty później odpowiedział Borja. To wszystko z Getafe! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na pozostałe emocje w Lajfy.com! (20:50:15)

90+4

90+3
    Ostatnie sekundy tego meczu.

90+2
    Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Diego Castro, na boisku pojawia się Alex Felip.

90
    Sędzia dorzucił trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Borja Fernández, na boisku pojawia się Derek Boateng.

89
    Przygotowana ostatnia zmiana w zespole gości.

87
    Końcowe minuty tego spotkania. Niektórzy kibice pewnie usnęli poziomem, jaki prezentują obie drużyny w drugiej połowie.

85
    Eibar od kilku minut szanuje piłkę i próbuje przedostać się przed pole karne przeciwnika.

83
    Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Emiliano Valázques, na boisku pojawia się Carlos Vigaray.

82
    Przewinienie Errastiego blisko środkowej strefy boiska. Za chwilę przeprowadzona zostanie roszada w ekipie gospodarzy.

80
    Dziesięć minut do zakończenia spotkania. Statystyka celnych strzałów w drugiej połowie się nie zmienia.

78
    Czyżby obie drużyny czekały na końcowy gwizdek sędziego? Pierwsze oznaki niezadowolenia kibiców.

76
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Raúl Navas, na boisku pojawia się Jose Maria Añibarro.

75
    Przygotowana druga roszada w zespole Gaizki Garitano.

73
    Hinestroza ponownie pokazał się z dobrej strony i znów wywalczył korner dla swojego zespołu.

72
    Barcelona jest bliska zdobycia mistrzostwa w Primera Division! Nie dość, że prowadzi, to Real właśnie stracił bramkę i w tym momencie remisuje 1:1!

71
    Interwencja Lillo przy linii końcowej boiska. Szansa dla Getafe z lewego narożnika.

69
    Poziom drugiej połowy można rzecz, że jest bardzo mizerny. W drugiej części meczu zobaczyliśmy dopiero jeden strzał w światło bramki.