Lechia II – Kaszubia 2:2 (koniec) | Chemik – Przodkowo 0:3 (koniec) | Drawa – Chwaszczyno 1:0 (koniec)
Gryf – Rasel 4:0 (koniec)
Chemik Police
0:3 (0:1)
GKS Przodkowo
Środa 03.06.2015, 17:00 • Stadion Miejski w Policach • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

GKS Przodkowo odniósł zasłużone i bardzo ważne zwycięstwo. Już na początku meczu w Policach dyktował warunki, choć przyjechał w wąskim składzie. Po pierwszym golu Chemik próbował odrobić stratę, natomiast niewiele mu wychodziło, a przyjezdni bezlitośnie punktowali. Wyjątkowej urody gol Mateusza Kołodziejskiego na 3:0 zamknął spotkanie. Kończy się seria domowych wiktorii policzan. GKS potwierdził swoje utrzymanie. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (18:49:02)

90+3

90
    Doliczone 3 minuty.

84
    Gol dla GKS-u!
    To już nokaut! MATEUSZ KOŁODZIEJSKI uderzył przepięknie z rzutu wolnego z ponad 20 metrów ponad murem w samo okienko bramki Gajdemskiego. Warto było przyjść na stadion, by zobaczyć tak urodziwego gola.

80
    Mało dziś wychodzi Chemikowi Police. Szarpane próby ataku nie wróżą zmiany wyniku w końcówce, ale w futbolu nie można być niczego w stu procentach pewnym.

77
    Debiut w bramce Chemika Police. Szansę dostał Gajdemski, natomiast Kosiorek obejrzy końcówkę z ławki rezerwowych.

72
    Cyruk kończy ostatni domowy występ w barwach Chemika Police. Za niego pojawił się na boisku Wiejkuć.

70
    20 minut do końca pojedynku 3. ligi bałtyckiej w Policach. Zła sytuacja gospodarzy. Próbują jeszcze zebrać się do odrabiania strat, ale nie dochodzą do czystych sytuacji strzeleckich. GKS Przodkowo kontroluje sytuację na murawie.

67
    Pierwsza i jak można przypuszczać ostatnia zmiana u przyjezdnych. Kwaśnik zagra zamiast Młyńskiego.

63
    Przyjezdni podwoili swoją przewagę! JAKUB GRONOWSKI w końcu się wstrzelił. Wyskoczył do podania z głębi pola i mimo obecności dwóch rywali na plecach uniknął straty i dziobnął futbolówkę ponad Kosiorkiem!

60
    Wynik bez zmian, a i obraz meczu bez zmian. Niestety. Po przerwie nie wydarzyło się cokolwiek wartego odnotowania i trudno powiedzieć czy bardziej króluje walka czy chaos.

57
    Druga zmiana u gospodarzy: Klimko za grającego dziś w defensywie Cierecha.

55
    Po wznowieniu zrobiła się kopanina w Policach. Żadna z drużyn nie chce oddać środka pola i trwa w tym sektorze boiska twarda walka.

46
    Reakcja z ławki rezerwowych Chemika Police: Sowała wbiegł na boisko za Werrę.

46

Do szatni ze skromnym prowadzeniem zeszli gracze GKS-u Przodkowo. Początek meczu należał do gości, którzy byli uporządkowani taktycznie i rzadko schodzili z połowy Chemika. Z pomocą Jakuba Kosiorka wyszli na prowadzenie. Z czasem policzanie obudzili się i zaczęli coraz mocniej naciskać na GKS, co może zwiastować duże emocje w drugiej połowie.

45

43
    Zbliża się przerwa. Najciekawszą sytuacją w ostatnim fragmencie widowiska była szarża indywidualna Cierecha zakończona strzałem Andrzejewskiego z kilkunastu metrów wprost w bramkarza.

40
    Piotr Robakowski został upomniany żółtą kartką za faul na obrzeżach pola karnego.

30
    Dla odmiany zaatakowali piłkarze z Przodkowa. Dwukrotnie złapał się za głowę Jakub Gronowski. Najpierw strzelił płasko prawą nogą obok słupka, a następnie główkował nad poprzeczką po dobrym dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

28
    Zakotłowało się w polu karnym Kotłowskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Powoli zmienia się obraz meczu na korzyść Chemika Police, choć nadal nie potrafi zdominować wydarzeń na boisku.

20
    Chemik Police zbiera się mozolnie do odrabiania strat. Był pierwszy celny strzał z dystansu, który musiał odbić Kotłowski. Tymczasem goście prezentują się na razie dobrze taktycznie. W ofensywie ustawiają interesujące 3-5-2.

13
    GKS Przodkowo udokumentował okres dobrej gry golem! Po rzucie rożnym fatalnie wyszedł na przedpole Jakub Kosiorek, nie zaasekurowali go obrońcy i MICHAŁ MARCZAK wkopał futbolówkę z bliska do bramki Chemika Police.

10
    Choć GKS Przodkowo przyjechał do Polic tylko w 13-osobowym składzie, to prezentuje się dotychczas dobrze i utrzymuje grę na połowie Chemika Police. Gospodarze odgryźli się mocnym, acz niecelnym strzałem Krawca.

1

Pogoda na ziemi szczecińskiej dziś nijaka. To kolokwialne określenie, ale zasadne. Tak samo przydaje się płaszcz przeciwdeszczowy, jak okulary przeciwsłoneczne. Oby w trakcie meczu nie padało.
    Przed pierwszym gwizdkiem.

Chemik Police: Kosiorek – Andrzejewski, Hajdukiewicz, Cierech, Szewczykowski, Odlaniecki-Poczobut, Werra, Kapelusz, Cyruk, Gołębiowski, Krawiec.

Rezerwowi: Rusek – Domin, Wiejkuć, Sowała, Susmarski, Klimko.

GKS Przodkowo: Kotłowski – Gawron, Łapigrowski, Robakowski, Kołodziejski, Maszota, Barzowski, Pięta, Młyński, Marczak, Gronowski.

Rezerwowi: Bartosiewicz – Kwaśnik.

Sędzia: Marcin Siedlecki.

Będziemy informować o zmianach w ostatnim w sezonie meczu Chemika na własnym stadionie. Do Polic przyjedzie GKS Przodkowo. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:00.

Chemik ma na koncie cztery zwycięstwa z rzędu. Dobrze dysponowana drużyna plasuje się na piątym miejscu w tabeli i ma teoretyczne szanse, by awansować na podium. To jednak czysta matematyka, a w praktyce drużyna dogrywa spokojnie sezon i sprawia przyjemność swoim kibicom. Ostatnio wygrała z Leśnikiem Manowo dzięki bramce Jakuba Werry w 39. minucie. Był to pierwszy gol tego piłkarza w barwach Chemika.

GKS Przodkowo wygrał ostatnio aż 4:0 z Drawą Drawsko Pomorskie dzięki trafieniom Jakuba Gronowskiego, Wojciecha Pięty i dwóch Michała Marczaka. Jest na dziewiątym miejscu w tabeli i bardzo prawdopodobne, że zostanie na tym szczeblu rozgrywek. Na wyjazdach dotychczas ugrał cztery zwycięstwa i cztery remisy. To ostatnia szansa, by dodatkowo podreperować bilans.

W jesiennym meczu tych drużyn zbyt wielkich emocji nie było. Kibice z Przodkowa zobaczyli bezbramkową potyczkę, w której były kartki, była walka, ale zabrakło soli futbolu. Od dawna w Policach nie było meczu zakończonego wynikiem 0:0, więc i tym razem można spodziewać się lepszego strzelania.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 13. Marczak, 63. Gronowski, 84. Kołodziejski

Kartki:   40. Robakowski (GPR)

Chemik Police: Kosiorek (77' Gajdemski) – Andrzejewski, Hajdukiewicz, Szewczykowski, Cierech (57' Klimko) – Odlaniecki-Poczobut, Cyruk (72' Wiejkuć) – Werra (46' Sowała), Kapelusz, Krawiec – Gołębiowski.

Zmiany: Gajdemski – Domin, Wiejkuć, Sowała, Susmarski, Klimko.

GKS Przodkowo: Kotłowski – Gawron, Łapigrowski, Robakowski – Kołodziejski, Maszota, Barzowski, Pięta, Młyński (67' Kwaśnik), Marczak – Gronowski.

Zmiany: Bartosiewicz – Kwaśnik.

Sędziowie: Marcin Siedlecki