Polonia T. – Mostki 1:6 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Bielawa 3:1 (koniec) | KP Brzeg – Polonia/Stal 3:4 (koniec)
Dąb – Karnin 1:1 (koniec) | Żmigród – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec) | Karkonosze – Oława 1:1 (koniec)
KP Brzeg Dolny
3:4 (0:2)
Polonia/Stal Świdnica
Sobota 06.06.2015, 16:003 Liga dolnośląsko-lubuska

Mecz drużyn środka tabeli – tak można określić spotkanie pomiędzy drużynami z Brzegu i Świdnicy.

Drużyna z Brzegu po ostatnich laniach 6:0 w Mostkach będzie chciała godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

1

11
    Mecz rozpoczął się z 10- minutowym opóźnieniem. Narazie bez bramek.

30
    Trzydzieści minut za nami, a żaden z zespołów nie znalazł drogi do bramki.

38
    Gol dla Świdnicy!

Mamy pierwszego gola w tym spotkaniu! Goście otwierają wynik, z pewnością to delikatne zaskoczenie po ich ostatnim fatalnym występie

43

Szuba zamienia karnego na bramkę!

45

Pewne prowadzenie gości , którzy w końcówce drugiej połowy pokazali się z świetnej strony.

46

61
    Gol dla KP Brzeg!

Mamy gola kontaktowego dla Brzeżan! Gospodarze do końca będą walczyć o remis.

67
    Czy gospodarze doprowadzą do remisu? Niedługo się przekonamy!

76

Mamy wyrównanie , gospodarze nie dają za wygraną. Zdaje się , że spróbują powalczyć o trzy punkty w tym meczu!

78

Szybka odpowiedź gości! Mecz nabiera tempa!

88

Remis dla gospodarzy w samej końcówce ratuje Szczur, czy to już koniec bramek?

89

To jeszce nie koniec! Kolejna bramka na stadionie w Brzegu Dolnym! Świdniczanie wychodzą na prowadzenie w przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry!

90

Grad goli w dzisiejszym meczu! Jednak decydujący cios zadała drużyna gości. Świdniczanie wygrali ostatni mecz sezonu, ale obrona dzisiejszego dnia nie zasłużyła na wysoką notę.

Dziękujęmy za śledzenie naszej relacji! (18:13:20)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Mariusz Koterba

Gole: 61. Wałęga, 76. Żbik, 88. Szczur – 38. Chrapek, 43. Szuba, 78. Rytko, 89. Borowy

KP Brzeg Dolny:
    Polonia/Stal Świdnica: Stitou, Chrapek, Salamon, Pankowski, Sowa, Rytko, Kukla, Tobiasz, Szuba, Tarnov, Borowy