FK Astana – Maribor 3:1 (koniec) | Fola – Dinamo Z. 0:3 (koniec) | FCSB – AS Trencin 2:3 (koniec)
Vidi FC – The New Saints 1:1 (po dogrywce) | Dundalk – BATE 0:0 (koniec) | Rudar – Karabach 0:1 (koniec)
Lech P. – FK Sarajevo 1:0 (koniec) | Stjarnan – Celtic 1:4 (koniec)
FK Astana
3:1 (2:1)
NK Maribor
Środa 22.07.2015, 16:00 • Astana Arena, Astana • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna

To na tyle z Astany! Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam Państwa na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. Do usłyszenia! (17:55:47)

Patrząc na przebieg dzisiejszego spotkania wydaję się, że awans drużyny z Kazachstanu jest, jak najbardziej zasłużony. To oni grali dziś zdecydowanie lepszy futbol, co świadczą o tym trzy bramki. Miejmy nadzieję, że drużyna ta pokażę się również z tak dobrej strony w następnych rundach!

Trzeba przyznać, że dziś na Astana Arena oglądaliśmy spektakularny mecz. Po golu wyrównującym dla Mariboru wydawało się, że Astana jest na straconej pozycji. Wszystko jednak zmieniła szybka ich odpowiedź, a potem bramka na 3:1 w początkowych minutach drugiej połowy.

Ależ sukces kazachskiej piłki! Drużyna z Astany eliminuje drużynę, która w poprzednim roku grała w fazie grupowej tych elitarnych rozgrywek.

90+4

90+4
    Kolejna pewna interwencja golkipera gospodarzy!

90+3
    Kolejna długa piłka Mariboru na tzw "aferę". Tym razem wynikło z tego więcej, bo goście wywalczyli sobie w ten sposób wyrzut z autu!

90+2
    Zhukov gra teraz bardzo mądrze utrzymując się przy piłce w narożniku połowy Mariboru, a przy okazji wywalczając rzut z autu!

90+1
    Suler próbował teraz długiego podania w pole karne Astany. Zrobił to źle, bo piłkę wybili gospodarze.

90
    Tymczasem arbiter dolicza 4 minuty do tego spotkania!

89
    Błąd teraz popełnia jeden z zawodników Mariboru i z autu zaczną miejscowi, których dosłownie minuty dzielą od wielkiego sukcesu jakim z pewnością jest awans do trzeciej rundy eliminacji LM!

88
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne Astany! Tym razem bardzo ładną interwencją popisał się Loginovskij wybijając piłkę po strzale zawodnika Mariboru!

86
    W kapitalny sposób do kontry ruszył teraz Zhukov, który przebiegł pół boiska z dwoma obrońcami Mariboru na plecach. W ostatnim momencie, jednak dobiegł do niego trzeci wybijając mu piłkę sprzed nóg piętą.

85
    Kolejna ładna akcja Mariboru. Tym razem Ibraimi popisał się dośrodkowaniem w pole karne do Tavaresa, któremu brakowało niewiele, aby dojść do tej piłki. Przy piłce miejscowi.

84
    Zmiana w drużynie FK Astana: z boiska schodzi Twumasi, na boisku pojawia się Beysebekov.
    83. Akcja Kabha.

83
    Kabha miał teraz znakomitą okazję do strzelenia gola. Dostał futbolówkę w pole karne znajdując się na czystej pozycji po czym oddał strzał, jednak zrobił to źle, bo piłkę pewnie chwycił golkiper Astany!

82
    Co raz mniej czasu mają goście. Teraz to oni wydają się stroną przeważająca, jednak warto dodać, że nie stworzyli oni sobie w ostatnim czasie specjalnie dobrej okazji do strzelenia gola.