FK Astana – Maribor 3:1 (koniec) | Fola – Dinamo Z. 0:3 (koniec) | FCSB – AS Trencin 2:3 (koniec)
Vidi FC – The New Saints 1:1 (po dogrywce) | Dundalk – BATE 0:0 (koniec) | Rudar – Karabach 0:1 (koniec)
Lech P. – FK Sarajevo 1:0 (koniec) | Stjarnan – Celtic 1:4 (koniec)
FC Steaua Bukareszt
2:3 (0:2)
AS Trencin
Środa 22.07.2015, 20:30 • Arena Națională - Bukareszt, Rumunia • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna

Niesamowitą wiarą i wolą walki wykazują się dzisiaj Słowacy, którzy postanowili odrobić stratę (0:2) z pierwszego spotkania! To udało im się już po zaledwie 20 minutach spotkania. Taki wynik utrzymywał się dość długo, bowiem dopiero w 57. minucie Steaua strzeliła gola kontaktowego. Od tej pory wszystko potoczyło się natychmiastowo i już 3 minuty później Rumuni doprowadzili do wyrównania z rzutu karnego.

W tym momencie mieliśmy remis 2:2 i jeśli Słowacy marzyli o awansie to potrzebowali kolejnych dwóch trafień. Niejeden zawodnik by się podłamał, ale nie ekipa z Trenczyna, która w końcówce meczu strzeliła na 3:2 i miała okazje do bramki na upragniony awans!

Tak się jednak nie stało i po dramatycznym meczu Słowacy w pięknym stylu żegnają się z LM! (22:34:07)

Łzy na twarzach piłkarzy Trenčína, którzy żegnają się z tegoroczną przygodą w Lidze Mistrzów! Steaua Bukareszt po ogromnych problemach melduje się w 3. rundzie eliminacji!

90+5

90+5
    Wciąż gramy w tym emocjonującym spotkaniu! Semrinec nie wraca pod własną bramkę, która pozostała zupełnie pusta! Kontra dla Steauy, ale Tahar nie trafia w światło bramki z dystansu!

90+4
    Semrinec także popędził w szesnastkę Steauy! Koolwijk dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale obrońca oddala grę poza linię boczną!

90+3
    Jest rzut wolny dla mistrzów Słowacji! Czyżby to była ostatnia okazja do zdobycia gola? Chyba wszyscy zawodnicy prą w pole karne rywali!

90+1
    Koolwijk przerzuca futbolówkę nad obrońcą, ale potem zgarnia ją Cojocaru! To także mogło zakończyć się bardzo groźnie dla Rumunów!

90
    Ostatnia minuta, a przyjezdni wciąż dążą do zdobycia bramki dającej im awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów!
    89. Bero i akcja na wagę awansu?

89
    Dośrodkowanie w pole karne! Po zamieszaniu piłka wraca w szesnastkę, ale Bero nie potrafi pokonać Cojocaru w akcji sam na sam! Bero chyba sam był zaskoczony tym podaniem!

88
    Steaua nie może być pewna niczego! Teraz to Słowacy nakęrcają się na ostatnie minuty i tutaj może wydarzyć się wszystko! Mają rzut wolny goście.

87
    Zmiana w drużynie FK AS Trenčín: z boiska schodzi Jairo, na boisku pojawia się Kleščík.

85
    Jak my uwielbiamy takie spotkania! Słowacy pokazują na czym polega futbol i wiara do ostatniego gwizdka sędziego! Gramy dalej!
    84. WESLEY - 2:3

84
    Gol dla Trenčínu!

Nie poddają się i mają tego efekt! Goście ponownie obejmują prowadzenie i brakuje im jednego gola do awansu do kolejnej rundy! To będą gorące ostatnie minuty meczu w Bukareszcie! Jairo dośrodkował z lewego skrzydła na głowę WESLEYA, który zdobywa swoją drugą bramkę w meczu!

83
    Wesley przyjął piłkę tyłem do bramki i chyba zabierał się za wykonanie przewrotki. Chwilę potem upadł, ale nie może być mowy w tej sytuacji o rzucie karnym! Nie poddają się Słowacy!

82
    Zmiana w drużynie FC Steaua Bukareszt: z boiska schodzi Tade, na boisku pojawia się Tahar.

80
    Coraz więcej zawodników Trenčína bierze udział w akcjach ofensywnych, co może zakończyć się niebawem kolejną stratą. Przypomnijmy, że kończą oni ten mecz w dziesiątkę.

78
    Steaua jeśli tylko przejmie piłkę, to stara się zwolnić grę i uspokoić boiskowe poczynania. Tak też dzieje się w tej chwili.

Wiktor Bukowski

Gole: 57. Muniru, 60. Tade (kar.) – 13. Wesley, 21. Bero, 84. Wesley

Kartki:   61. Chipciu (STB), 63. Muniru (STB) – 33. Bero (TRE), 66. Rundić (TRE)   74. Rundić (TRE)

FC Steaua Bukareszt: Cojocaru – Guilherme, Toşca, Varela (35' Rapa), Papp – Muniru, Breeveld – Chipciu, Stanciu (19' Hamroun), Popa – Tade (82' Tahar)

Zmiany: Niță, Rapa, Hamroun, Mihalcea, Tahar, Neagu, Tudorie

AS Trencin: Semrinec – Madu, Rundić, Ramon, Čögley (73' Ibrahim) – Koolwijk – Bero, Lobotka – Van Kessel (64' Guba), Wesley, Jairo (87' Kleščík)

Zmiany: Vozár, Skovajsa, Kleščík, Ibrahim, Holúbek, Opatovsky, Guba

Sędziowie: Paweł Raczkowski – Michał Obukowicz, Paweł Sokolnicki – Tomasz Musiał