FK Astana – Maribor 3:1 (koniec) | Fola – Dinamo Z. 0:3 (koniec) | FCSB – AS Trencin 2:3 (koniec)
Vidi FC – The New Saints 1:1 (po dogrywce) | Dundalk – BATE 0:0 (koniec) | Rudar – Karabach 0:1 (koniec)
Lech P. – FK Sarajevo 1:0 (koniec) | Stjarnan – Celtic 1:4 (koniec)
Lech Poznań
1:0 (1:0)
FK Sarajevo
Środa 22.07.2015, 20:45 • INEA Stadion, Poznań • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (22:39:13)

Lech Poznań bez większych problemów pokonał 1:0 FK Sarajewo i tym samym wywalczył awans do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Rewanżowy mecz z Bośniakami bez historii, wczesna bramka Douglasa ustawiła przebieg tego meczu, które wielkich emocji nam niestety nie przyniosło, ale przyniosło oczekiwany efekt dla Lecha Poznań i z tego należy się cieszyć. Kolejnym rywalem aktualnych mistrzów Polski będzie o wiele bardziej wymagające FC Basel.

90+4

90+4
    Jevtić mocno uderzył z rzutu wolnego lewą nogą, ale posłał futbolówkę ponad poprzeczką.

90+3
    Barbarić jeszcze na zakończenie meczu został ukarany żółtą kartką.

90+2
    Lech bardzo ładnie teraz utrzymuje się przy piłce. Końcówka tego meczu już na stojąco – na trybunach jak i murawie :)

90+1
    Cztery minuty doliczone przez sędziego.

90
    Dłuższym podaniem próbował Thomallę uruchomić Trałka, ale próba kapitana "Kolejorza" wzorowo została przeczytana przez defensora gości.

89
    Świetnym dośrodkowaniem popisał się Kędziora, do piłki na krótkim słupku doszedł Thomalla, ale uderzył obok bramki.

88
    Lovrencsics próbował się przedrzeć prawym skrzydłem, ale został udanie powstrzymany przez Barbaricia.

87
    Gra toczy się w środku pola. Końcowy wynik tego meczu już raczej nie ulegnie zmianie.

86
    Ostatnia zmiana w tym meczu. W miejsce Bekicia wszedł Hebibović.

85
    Benko powalczył fizycznie z Kadarem i oczywiście zwycięski w tym małym pojedynku okazał się defensor Lecha Poznań, ale będzie jeszcze rzut rożny dla gości.
    84. Thomalla (LPO)

84
    Znakomitym podaniem prostopadłym do Thomalli popisał się Jevtić! Napastnik Lecha wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył obok słupka! Na dodatek jeszcze sędzia liniowy zasygnalizował spalonego.

83
    Aktualnie przy futbolówce wzorowo utrzymuje się Lech Poznań. Wielką sztuką to nie jest, bo FK Sarajewo z pressingiem praktycznie już nie podchodzi.

82
    Ładnie Thomalla podaniem obsłużył Lovrencsicsa, ale ten spod linii końcowej nie dał rady już nic zdziałać.

81
    Pojawiła się szansa na kontratak dla gości, ale Tatomirović fatalnie zagrał do partnera po linii. Gościom brakuje już nawet koncentracji.

80
    Dziesięć minut do zakończenia tego meczu. Widać, że obie drużyny raczej już tylko czekają na końcowy gwizdek sędziego. Gracze z Sarajewa nie wierzą w awans, a Lech nie chce tutaj szarżować i za bardzo się wysilać.

79
    Ostatnia roszada w zespole Lecha. Z boiska zszedł Pawłowski, a w jego miejsce na murawie zameldował się Lovrencsics.

78
    Zmiana wśród gości. Za Radovaca wszedł Stojcev.

77
    Bekić zszedł do środka i oddał strzał... z około 30. metra. Na dodatek próba zablokowana. Brakuje pomysłu i chęci zawodnikom z Sarajewa.

76
    Ładnie pograł teraz Lech, na jeden kontakt i prostopadłe zagranie w kierunku Pawłowskiego, ale dosłownie czubkiem buta Stepanov przerwał całą akcję.

75
    Druga zmiana w Lechu. Za Dudkę pojawił się Tetteh.

74
    To była dobra okazja Lecha Poznań! Środkiem rozpędził się Darko Jevtić, ale nieco odskoczyła mu piłka w krytycznym momencie i padła łupem Stepanova. Defensor gości poślizgnął się, a futbolówkę przejął Thomalla, jednak niedokładnie dograł do partnera z drużyny.

73
    Bekić próbował przedrzeć się prawym skrzydłem, ale został czysto powstrzymany przez Douglasa. Grę od bramki wznowi Burić.

72
    Lech teraz dość niebezpiecznie pograł na własnej połowie, goście podeszli z pressingiem i Kamiński zmuszony był wybić piłkę przed siebie.

71
    Dwadzieścia minut do zakończenia tego meczu. Jeśli zobaczymy jeszcze jedną bramkę to będzie dobrze. Zawodnicy nie palą się do strzelania.

70
    Pierwsza zmiana w Lechu. Z boiska zszedł Hamalainen, a w jego miejsce pojawił się Jevtić.

69
    Minuta za minutą ucieka i tym samym Lech coraz bardziej przybliża się do dwumeczu z FC Basel. Nie ma co się oszukiwać, losy pojedynku z FK Sarajewo już są rozstrzygnięte.

68
    Kędziora tym razem ucierpiał w pojedynku główkowym z Puzigacą, chwila przerwy, aby obrońca Lecha doszedł do siebie.

67
    Alispahić próbował przenieść grę na prawe skrzydło, ale zrobił to bardzo niedokładnie. Chyba zabrakło umiejętności, bądź też koncentracji.

66
    Pawłowski dostał podanie po linii, ale ponownie nie przypilnował linii defensywnej rywala. Został złapany w pułapkę ofsajdową.

65
    Ostatnie minuty to zdecydowana przewaga Lecha Poznań – wydaje się też, że poprzedni strzał Douglasa był najlepszą szansą "Kolejorza" na drugą bramkę.
    64. Douglas (LPO)

64
    Oj, to była znakomita szansa Lecha Poznań! Świetną pracę wykonał Tomek Kędziora, który wywalczył ponownie piłkę po rzucie rożnym i zagrał w pole karne przeciwnika. Ostraković wyszedł do futbolówki, ale interweniował dość niepewnie. Piłka spadła pod nogi Barrego Douglasa, który mocno huknął, jednak futbolówka z linii została wybita przez jednego z defensorów FK Sarajewo! To powinno być 2:0!

63
    Ostraković walczył do samego końca, ale złapać po rykoszecie, ale mu się nie udało. Rzut rożny dla Lecha.

62
    Benko potrzebował chwili przerwy, aby dojść do siebie. Nie potrzebował nawet pomocy medycznej – gra już została wznowiona.

61
    Kędziora starł się Benko w pojedynku powietrznym. Sędzia przewinienia się nie dopatrzył, ale grę przerwał, ponieważ napastnik gości trzyma się za głowę leżąc na murawie.

60
    Pozycja ponownie dla Barrego Douglasa, ale tym razem dokładnym dośrodkowaniem Szkot się nie popisał. Zdecydowanie za mocno i za wysoko posłana piłka.

59
    Zaiskrzyło nieco między Stepanovem, a Pawłowskim przy linii bocznej. Ostatecznie żółtą kartką ukarany został gracz Sarajewa i na dodatek mamy rzut wolny dla Lecha.

58
    Jedni jak i drudzy co chwilę próbują zaatakować, ale te próby ofensywne nie przekładają się raczej na żadne klarowne okazje bramkowe.

57
    Znakomitym dośrodkowaniem popisał się Barry Douglas! Problem polegał na tym, że świetnie został przypilnowany na długim słupku Kamiński i tym samym nie zdołał oddać strzału na bramkę.

56
    Lech utrzymał się chwile pod polem karnym rywala, futbolówka trafiła pod nogi Pawłowskiego, który świetnie się zastawił i wywalczył przewinienie. Szansa na dokładne dośrodkowanie, pozycja idealna na lewą nogę dla Douglasa.

55
    Wymuszona zmiana wśród gości. Za kontuzjowanego Duljevicia wszedł Velkoski.
    54. Alispahič (SAR)

54
    Znakomita szansa gości! Piłka została idealnie dośrodkowana przez Alispahicia, strzał głową oddał z okolic 5. metra Bekić, ale fantastyczną, wręcz instynktowną interwencję zaliczył Jasmin Burić! Okazało się jednak, że gdyby nawet piłka do siatki wpadła to bramka nie zostałaby uznana. Był spalony.

53
    Trałka dopuścił się przewinienia w okolicach linii bocznej na Benko – będzie szansa dla gości na dokładne dośrodkowanie.

52
    Pawłowski wpadł z piłką w pole karne rywala, obrócił się z nią przy nodze i pokusił się o strzał (a może jakieś nawet dośrodkowanie?) na bramkę, który był dość niecelny.

51
    Świetne podanie po linii do Douglasa zaliczył Kadar. Lewy obrońca Lecha nieco się przy niej utrzymał i pokusił się o dośrodkowanie lewą nogą, ale – jak na Barrego – było bardzo słabej jakości.

50
    Dłuższa piłka powędrowała ze strony defensora Sarajewa do napastnika, ale zabrakło komunikacji. Benko nawet nie wystartował do posłanej futbolówki.

49
    Pawłowski posłał prostopadłe podanie w kierunku Hamalainena, ale chyba się nieco z nim pośpieszył. Skrzydłowy Lecha mógł jeszcze podciągnąć akcję z futbolówką przy nodze.

48
    Lewym skrzydłem próbowali przebić się zawodnicy z Sarajewa, Benko pod linią końcową chciał minąć Darka Dudkę, ale ten jak rasowy defensor wszystko przewidział, zasłonił własnym ciałem piłkę i pozwolił jej opuścić plac gry.

47
    Dynamiczny początek drugiej połowy spotkania, ale wszystko rozgrywa się jedynie w środkowej strefie.

46

Lech Poznań prowadzi 1:0 po pierwszej połowie rewanżowego spotkania kwalifikacje Ligi Mistrzów z FK Sarajewo. Celem "Kolejorza" było szybkie strzelenie bramki i tym samym praktycznie pozbawienie szans przyjezdnych na awans. To się udało za sprawą świetnego uderzenia w 6. minucie z rzutu wolnego Barrego Douglasa. Lech pewnie zmierza ku starciom z FC Basel. Ogólnie rewanżowy pojedynek z FK Sarajewo na pewno ciekawością i widowiskowością nie grzeszy – mistrzowie Polski mądrze nie szarżują i próbują się dłużej utrzymać przy piłce, a goście za sprawą rozegrania starają się przejść pod pole karne Lecha, ale jak do tej pory nie jest to kompletnie efektywne. Zostańcie z nami, bo już za kwadrans druga odsłona tego meczu.

45+1

45
    Dodatkową minutę dorzucił sędzia do pierwszej połowy.

44
    Nawet mieliśmy uderzenie jednego z zawodników gości, jednak zostało ono ofiarnie zablokowane przez defensora Lecha Poznań. Czekamy na gwizdek kończący pierwszą część tego pojedynku.

43
    Końcówka pierwszej połowy, a gra toczy się w środku pola. Chwilowy napór zawodników z Sarajewa chyba został już opanowany przez gospodarzy.

42
    Cimirot spróbował przyśpieszyć grę prostopadłym podaniem do Benko, ale bardzo dobrze ustawiony był Kadar i tym samym przechwycił piłkę.

41
    No i mieliśmy lekkie zagrożenie i zamieszanie pod bramką gości po rzucie rożnym, ale ostatecznie piłka w rękach Ostrakovicia.
    40. Pawlowski (LPO)

40
    Znakomicie środkiem pola włączył się Kamiński, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i rozrzucił akcję do lewej strony, gdzie był Pawłowski. Skrzydłowy Lecha dośrodkował na długi słupek, ale dobrze zachował się Barbarić. Rzut rożny.

39
    Tatomirović zderzył się Douglasem przy linii bocznej, a według sędziego to nawet obrońca Sarajewa dopuścił się przewinienia. Na dodatek obejrzy za to żółtą kartkę.

38
    Z minuty na minutę coraz lepiej wyglądają zawodnicy z Sarajewa, na końcówkę pierwszej połowy Lech powinien poświecić maksimum koncentracji, aby tutaj nie było niemiłej niespodzianki "do szatni"!

37
    To mogło zaskoczyć Buricia. Nie popisała się defensywa Lecha Poznań, żaden z zawodników nie doszedł agresywnie do Barbaricia szarżującego od linii środkowej, udało mu się przejść z piłką praktycznie pod pole karne "Kolejorza" i oddał strzał, ale górą Burić! Sarajewo coraz groźniejsze!

36
    Od kilku minut Sarajewo utrzymuje się dłużej przy piłce i co najważniejsze w tym przekazie – robi to już bliżej bramki Lecha Poznań, przed momentem to uderzenie Benko lekkim ostrzeżeniem dla mistrzów Polski.

35
    No i to była pierwsza groźniejsza sytuacja gości. Benko dostał podanie przed pole karne Lecha, bez zastanowienia zdecydował się na mocne uderzenie lewą nogą, które najłatwiejszym dla Buricia nie było.

34
    Bardzo ładną akcję indywidualną zaliczył Formella, który wpadł z piłką w pole karne rywala, minął na małej przestrzeni dwóch rywali, ale już nie udało mu się dograć piłki do partnera z drużyny.

33
    Dalej przy futbolówce utrzymuje się Lech, a zespół z Sarajewa jedynie przesuwa formacjami, na własnej połowie próbuje już agresywnie doskakiwać do rywala.

32
    Pojawiła się dobra szansa na kontratak dla Lecha. Kędziora ładnie zagrał do Hamalainena, ale ten dodał niepotrzebne "kółeczko" i tym samym spowolnił całą akcję.

31
    Bekić zdecydował się wejść w pojedynek jeden na jeden z Barrym Douglasem i z tego starcia górą wyszedł defensor Lecha Poznań.

30
    Lech zdecydowanie lepiej czuje się teraz na boisku i wydaje się, że druga bramka to tylko kwestia czasu. Na pierwsze trafienie gości na razie się nie zanosi.

29
    Formella bardzo dobrze zgrał piłkę do Hamalainena, który po krótkim przyjęciu oddał świetne uderzenie, ale znakomicie zareagował w bramce Ostraković!

28
    Ładna akcja aktualnych mistrzów Polski, piłka powędrowała do Pawłowskiego, ale ten nie przypilnował linii defensywnej rywala – spalony.

27
    No i dalej przy piłce Lech, naprawdę niewiele dzieje się w tym spotkaniu. Gospodarze bardzo pewnie teraz utrzymują futbolówkę.

26
    Gospodarze próbowali się dłużej utrzymać przy piłce w okolicach pola karnego przeciwnika i całkiem ładnie to wychodziło... aż do pewnego momentu. Od bramki wznowi grę Ostraković.

25
    Lech Poznań spokojnie utrzymuje się teraz przy piłce. Goście nie podchodzą już z wysokim pressingiem.

24
    Na takie właśnie akcje musi uważać Lech. Prawym skrzydłem świetnie włączył się Bekić, udało mu się przedrzeć pod linią końcową, zagrał mocno wzdłuż bramki, ale zrobił to zbyt blisko bramki i tym samym futbolówka padła łupem Buricia.
    23. Pawlowski (LPO)

23
    Bardzo ładna akcja teraz Lecha Poznań! Pawłowski znalazł się z piłką w okolicach narożnika pola karnego rywala, zagrał na krótko z Thomallą, ale w ostatniej chwili uderzenie Szymona zostało uprzedzone przez wślizg rywala!

22
    Radovac bardzo ładnie włączył się lewym skrzydłem, próbował zagrać na prawą stronę pola karnego do Bekicia, ale taki pomysł został przewidziany przez Douglasa.

21
    Zakotłowało się nieco w polu karnym gości po dośrodkowaniu zawodnika Lecha, ostatecznie futbolówka wpadła w ręce Ostrakovicia.

20
    Ostro potraktowany w środku pola został Thomalla przez Alispahicia i to musiało skutkować żółtą kartą.

19
    Pawłowski próbował przyśpieszyć kontratak prostopadłym podaniem na prawe skrzydło, ale piłka została udanie przejęta przez Puzigace.

18
    Goście rozgrywają, rozgrywają i rozgrywają, ale tylko i wyłącznie na własnej połowie – pod polem karnym Lecha długo ich nie widziano.

17
    Ponad kwadrans za nami, a na boisku nie wydarzyło się nic ciekawego – oczywiście poza pięknym strzałem Douglasa.

16
    No i bardzo szybko Dariusz Dudka kilkoma przewinieniami zapracował na pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Czy to było potrzebne?

15
    Dariusz Dudka nieco się zagotował po gwizdku sędziego, który dopatrzył się przewinienia. Pomocnik Lecha Poznań był nieco innego zdania.

14
    Niewiele dzieje się w tym meczu i jeśli goście nie zaatakują, nie zaryzykują i naprawdę ten mecz może nie być ekscytującym widowiskiem do samego końca.

13
    Tym razem Barry Douglas dopuścił się przewinienia w strefie środkowej, z czym oczywiście lewy obrońca Lecha Poznań się nie zgadza.

12
    Obie drużyny próbują się długo utrzymywać przy piłce. Goście nie potrafią przedrzeć się pod pole karne Lecha Poznań i to powinno cieszyć.

11
    Bardzo dobrze teraz goście utrzymali się przy piłce, powędrowała ona na prawe skrzydło do Alispahicia, który zdecydował się wejść w drybling jeden na jeden i to był błąd. Pojedynek z Douglasem przegrał.

10
    Duljević rozpędził się z piłką środkiem pola i zdecydował się na uderzenie z dość nieprzygotowanej pozycji. Efekt tej próby baaardzo mizerny.

9
    W tym momencie tylko i wyłącznie przy piłce utrzymuje się Lech Poznań, nie śpieszy się z rozegraniem, przede wszystkim rozgrywa na własnej połowie.

8
    Gra teraz toczy się w środku pola. Goście wyraźnie przybici bramką Douglasa, widać, że już nie mają tyle chęci do pressingu, jak choćby po rozpoczęciu gry.

7
    Celem Lecha Poznań było zdobycie szybko bramki i tym samym pozbawienie złudzeń rywala – to się udało i raczej w tym dwumeczu wszystko już mamy wyjaśnione, ale oczywiście pojedynek trwa dalej i pozostawmy jeszcze szanse zawodnikom z Sarajewa!
    6. DOUGLAS - 1:0

6
    Gol dla Lecha!
    BARRY DOUGLAS i wszystko jasne! Obrońca Lecha kapitalnie przymierzył lewą nogą z rzutu wolnego prosto w okienko! Ile to już Barry strzelił takich bramek?

5
    Bardzo dobrze zachował się Trałka tuż przed polem karnym rywala, który uprzedził jednego z zawodników gości i wywalczył przewinienie. Rzut wolny dla Lecha z około 18. metra przed bramką Ostrakovicia!

4
    Pierwsza ciekawa akcja gości. Piłka została bardzo mądrze przegrana na lewą stronę do Puzigacy, którego dośrodkowanie zostało wybite na około 30. metr przed bramkę Lecha. Futbolówka spadła pod nogi Cimirota, który oddał strzał z powietrza, ale niecelny.

3
    Sarajewo jak na razie rozgrywa piłkę w okolicach linii środkowej – po początku widać już, że Lech nie będzie chciał tutaj się cofnąć pod własne pole karne. Przed momentem dłuższe podanie w kierunku Pawłowskiego, ale ten na spalonym.

2
    Goście nie próżnują. Błyskawicznie podeszli z wysokim pressingiem i obrońcy Lecha zmuszeni byli wybić futbolówkę.

1

Zawodnicy już na murawie.

Kwadrans do meczu! Poznańska twierdza z minuty na minutę coraz bardziej się zapełnia – dzisiaj spodziewany jest komplet publiczności!

ZNAMY WYJŚCIOWE JEDENASTKI

Lech Poznań: Burić – Kędziora, Kamiński, Kadar, Douglas – Trałka, Dudka – Formella, Hamalainen, Pawłowski – Thomalla

Rezerwowi: Gostomski, Jevtić, Lovrencsics, Ceesay, Wilusz, Robak, Tetteh

FK Sarajevo: Ostraković – Puzigaca, Stepanov, Barbarić, Totomirović – Bekić, Radovac, Cimirot, Duljević, Alispahić – Benko

Rezerwowi: Plakalo, Protić, Rustemović, Stojcev, Bekić, Velkoski, Hebibović

Sędziowie: Kevin Clancy (SCO) – Graham Chambers (SCO), Francis Connor (SCO) – Nicholas Walsh (SCO).

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu Lech Poznań – FK Sarajevo. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem włoskiego arbitra, a więc o godzinie 20:45. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu wyjściowe jedenastki obydwu drużyn, a także ławki rezerwowych. Koniecznie bądźcie z nami. Do usłyszenia!

Faworytem tejże potyczki jest bez wątpienia ekipa poznańskiego Lecha. Podopieczni Macieja Skorży mają zaliczkę z pierwszego spotkania, a ponadto zagrają na domowej murawie, przy wsparciu lokalnej publiczności. FK Sarajevo na pewno tanio skóry nie sprzeda, więc powinniśmy doświadczyć niemałych emocji. Warto odnotować, że drużyna, która wywalczy awans do 3. rundy kwalifikacyjnej LM zmierzy się z FC Basel.

Obsada sędziowska:
    Sędzia główny: Kevin Clancy
    Sędzia asystent #1: Graham Chambers
    Sędzia asystent #2: Francis Connor
    Sędzia techniczny: Nicholas Walsh

Natomiast drużyna FK Sarajevo to mistrz Bośni i Hercegowiny. Ekipa ta całkiem zacnie radziła sobie w przedsezonowych meczach towarzyskich. Piłkarze szkoleni przez Samera Nasera odnotowali tylko jedną porażkę. Gospodarze dzisiejszego starcia przegrali z chorwacką Rijeką 1:3. W kolejnych spotkaniach Bośniacy pokonywali Doboj Kakanj, a także RNK Split. Czy dziś zdołają przełożyć niezłą formę na zadowalający wynik w rewanżowej konfrontacji z polskim zespołem? Czas pokaże. Każdy scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny, jednak zdecydowanie bliżej awansu do kolejnej rundy kwalifikacyjnej są podopieczni Macieja Skorży.

Lech Poznań w świetnym stylu zakończył miniony sezon T-Mobile Ekstraklasy. Podopieczni Macieja Skorży odrobili straty do liderującej Legii, dzięki czemu wywalczyli miano mistrza Polski. Tytuł ten uprawnia Wielkopolan do rywalizacji o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Czy Kolejorz zdoła zrealizować ten cel? Trudno stwierdzić. W przedsezonowych sparingach poznaniacy spisywali się naprawdę dobrze. Ponadto warto podkreślić, że KKS podczas "okienka" transferowego zakontraktował kilku nowych zawodników, którzy powinni dość znacząco wpłynąć na siłę tejże ekipy. Na inaugurację nowego sezonu Ekstraklasy niebiesko-biali kompletnie rozczarowali, przegrywając ze szczecińską Pogonią 1:2.

Do pierwszej konfrontacji tych dwóch drużyn doszło 14 lipca w Sarajewie. Wówczas triumfowała ekipa poznańskiego Lecha. Mecz zakończył się rezultatem 0:2. Zespół Macieja Skorży rozegrał naprawdę dobry pojedynek. Wielkopolanie stworzyli całkiem sporo groźnych sytuacji. Trafienia na koncie Kolejorza zapisali Kasper Hamalainen oraz Denis Thomalla. Warto odnotować, że Fin ostatnimi czasy zmagał się z infekcją migdałków, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, iż już uporał się z wszelakimi problemami.

Czas na spotkania rewanżowe w ramach drugiej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów! Podczas tej relacji przeniesiemy się do stolicy województwa wielkopolskiego, a więc Poznania, gdzie miejscowy Lech zmierzy się z FK Sarajevo. Liczymy na świetne emocje do samego końca!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.