Saint-Étienne – Bordeaux 1:1 (koniec) | Angers – Nantes 0:0 (koniec) | Guingamp – Lyon 0:1 (koniec)
Troyes – Nice 3:3 (koniec) | Caen – Toulouse 1:0 (koniec) | Rennes – Montpellier 1:0 (koniec)
Stade Rennes
1:0 (0:0)
Montpellier HSC
Sobota 15.08.2015, 20:00 • Route de Lorient, Rennes • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 2

Trzy punkty zostają w Rennais! Dziękuję, że byliście z nami, na inne relacje zapraszamy na lajfy.com! (21:51:48)

Koniec spotkania! Stade Rennais FC wygrywa 1:0 z Montpellier HSC. Jedyną bramkę zdobył Kamil Grosicki. Świetne uderzenie Polaka!

90+4

90+4
    Wybronili się gospodarze po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wybijają piłkę, to już chyba koniec!

90+3
    Stade Rennais troszkę uspokoiło się w ofensywie, ale nadal to Kamil Grosicki jest motorem napędowym swojego zespołu. Na pewno zbierze pochwały po tym spotkaniu!
    90+1.

90+1
    Polak prawie zaliczył asystę! Ofensywne wejście Polaka, położył rywala zagrywając piłkę w głąb pola karnego. Wślizgiem nie sięgnął jej jednak Zeffane! Było blisko.

90
    Jeszcze próbują zawodnicy Montpellier. Goście zaczynają swój atak. Zostało bardzo mało czasu. Zobaczymy co doliczy pan Lesage.

89
    Ostatnia zmiana gospodarzy. Zeffane wchodzi za Sio!

87
    Własnie na takie zagrania Polaka czekaliśmy! Może to pokażę trenerowi Rennes, że Kamil zasługuje na szansę od początku spotkania.
    85. Kamil GROSICKI - 1:0

85
    Gol dla Rennais!
    Bramkę zdobywa KAMIL GROSICKI!
    Kamil Kamil Kamil! Polak podszedł z piłką pod pole karne, zamarkował dośrodkowanie, a zdecydował się na przelobowanie Jourdrena. Fantastyczna bramka Polaka!

84
    Niecałe dziesięć minut do końca spotkania, licząc czas, który pewnie sędzia doliczy. Nie było zbyt dużo przerw, ale musimy pamiętać też o takich jak ta sprzed paru minut, gdy jeden z zawodników upadł na boisko.

82
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Kévin Bérigaud, na boisku pojawia się Ryad Boudebouz.

81
    Said zastępuje Andre. Druga zmiana w zespole Rennais.

80
    Czeka nas przerwa w grze. Jeden z zawodników Montpellier trzyma się za mięsień, prawdopodobnie to jakaś kontuzja.